Youtube
PROTESTANT (USA) + PRŮMYSLOVÁ SMRT + TUMMO
Obrázek
Dne: 12.10.2010 20:00
Kde: Brno Vegalite

Neuběhlo ani pár měsíců co se naší zemí proháněla parta Masakari a máme možnost naživo poznat další spřízněnou kapelu točící se kolem vydavatelství Halo Of Flies. Americká čtverka PROTESTANT na to jde velmi podobně jako jejich kolegové. Samotný název kapely inspirovaný deskou Rorschach mluví sám o sobě. Očekávat můžeme zuřivý hardcore jenž v sobě mísí naléhavost a vášeň. Temná, metalická a crustem načichlá muzika ovlivněná kapelami From Ashes Rise, His Hero Is Gone, Cursed a Rorschach. Temné heavy melodie jsou hnány rychlou burácející rytmikou. Těsně před startem evropského turné kapela vydala svoji novou desku Judgements o jejíž vydaní se postaraly rovným dílem dvě vydavatelství tradičně Halo Of Flies (Fall Of Efrafa, Masakari) a německá Vendetta (Ghostlimb, Zann, Alpinist).

O společnost tento večer se postarají dvě tuzemské party. Jihlavská Průmyslová smrt nasype do posluchačů svoji nesmlouvavou porci fastcoru a rychlo otáčkového thrashe. Brněnská parta Tummo jenž právě pracuje na své debutové velké desce potěší fanoušky temného HC, který si rád pohrává se stonerem.

 

www.myspace.com/protestantmilwaukee

www.myspace.com/prumyslovasmrt

www.myspace.com/tummo666

 

Vegalite na nové adresa: Slovákova 10, vedle Moulin Rouge.www.vegalite.cz

Více info: www.myspace.com/losercrewbrno


Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.