Youtube
Play Fast Or Don´t 2010
Obrázek
Začíná: 30.07.2010
Končí: 31.07.2010
Kde: Hradec Králové - Letiště

Po roce je zpět Play Fast Or Don´t festival, svátek DIY hardcore a hlavně jeho extrémnější odnoží. Takže opět to nejlepší ze současné světové scény fastcore, raw punku, crustu a old school grind core.


Loňský přesun z hradecké Flošny se i přes pár negativních věcí osvědčil, takže se poslední víkend v červenci v Hangáru č.187 na hradeckém letišti představí zhruba třicítka převážně evropských kapel včetně obvyklých zámořských hostů. Letos je sestava maximálně rozmanitá a tady je krátké představení několika kapel: DEVIATED INSTINCT z Anglie, je totální crustpunková klasika, která psala historii tohoto stylu včetně termínu „stenchcore“ a přijede na exkluzivní koncert. Stejně tak švédští crust´n roll králové UNCURBED, kteří vstali z hrobu a odehrají určitě maximálně nabušený set. Old school grind core kapel je jako máku, proto jsme rádi, že můžeme uvítat dva přední zástupce tohoto stylu z USA, kapely CATHETER z Colorada a BLOODY PHOENIX z Los Angeles. Po dlouhých letech se živě publiku představí zatraceně zajímavé a originálně znějící kapely - HIBERNATION z Řecka (inspirováni tvorbou kultovních Amebix) a také temní COUNTERBLAST ze Švédska. Fastcore nebude chybět a tento styl inspirovaný heslem „krátce, rychle a hlasitě“ přivezou SYLVESTER STALINE z Francie nebo holandská odpověď na Yäcopsae, duo JESUS CRÖST. Válečná crustová apokalypsa, to jsou kultovní WARCOLLAPSE ze Švédska, kteří už jednou rozsekali publikum na PF a to samé platí o finských FORCA MACABRA, kteří se nechali inspirovat starým brazilským thrashcorem a mají v sestavě členy např. Selfish nebo Kuolema. Mladá krev se ale určitě nenechá zahabit a sety od FYFAN (Švédský Totälitar), NAKOT (poprvé v EU srbský crust as fuck!) či Japonský hc/punk od ENCROACHED budou určitě kvalitní záležitostí.

Festival se koná za každého počasí, hangár je krytý. Na stránkách je mapa, jak se bezproblémově dostat na místo. K dispozici bude kemp na stanování, parkovací prostor, veg.jídlo, pivo Krakonoš včetně speciálů atd.

Více na: http://playfast.czechcore.cz .

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.