Youtube
RISE AND FALL (bel) + NAILS (usa) + HARMS WAY (usa)
Obrázek
Dne: 28.11.2010 19:00
Kde: Praha 007

Ten, kdo se otočil a začal utíkat už v roce 2004, ten tak činí dodnes. V doznívajících časech H-8000 scény totiž vznikla kapela, která svojí vizí opaku komfortu stále bourá hranice scény jedné oblasti, potažmo evropského kontinentu. Rise And Fall z belgického Ghentu tnou do hledí těch, kdo zůstali svázáni odkazem Holy Terror kapel, ale i touhou dělat věci po svém. Ať se budete snažit sebevíc, Rise And Fall stále kočují po malých klubech, s kapelami, které milují hlavně lidsky, mimo dosah velkých managmentů a přehnaných plánů. Jejich velké desky se stále počítají na prstech jedné ruky. Jeden zásek zhruba za dva roky, nicméně, co tón to závaží, žádné chabé dekagramy. Po opusech Hellmouth a Into Oblivion už nejeden z nás poznal váhu Our Circle Is Vicious. Hrubá síla, která nepopírá ani Clevo ani Boston, ale pořád čpí zápachem ghentského podhradí. Tohle je hard core! Pokud miluješ Converge, High On Fire, Integrity nebo Slayer, tady nemineš!

Nails jsou hard core/grindová senzace, kterou založil, původně jako levobočka, Todd Jones (ex-Terror). Absoulutní hold old school grind kapelám typu Terrorizer, Disrupt, Excruciating Terror nebo Crossed Out. Jejich deska Unsilent Death se dá považovat za novodobou klasiku a to i přes fakt, že se striktně drží pevnejch pravidel stylu. Z věže peklo, z iPodu zvěř a na 007 mayhem!

Satan is DRUG FREE! Tuhle hlášku nebylo vidět od konce 90. let a pokud je to pravda, pak Harm's Way z Chicaga nesou prapor s pentagramem na líci a třema X na rubu. Harm's Way předvedou ukázkový Clevo s Hulkem za mikrofonem a deskou Reality Approaches ve strunách.
Tenhle balíček je jednoznačně adeptem na největší klubovej masakr tohoto roku!


RISE AND FALL (Belgium – Deathwish) www.myspace.com/riseandfall13
www.riseandfall.org
www.deathwishinc.com

NAILS
(USA – Six Feet Under)
www.sixfeetunderrecords.co
m

HARMS WAY
(USA – Closed Casket Activities)
www.myspace.com/harmsxway
www.closedcasketactivities
.com

www.myspace.com/twoshovelsevents
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.