Youtube
ROSETTA (usa) + KINGS DESTROY (usa)
Obrázek
Dne: 09.07.2012 19:00
Kde:

"Kanedo, co vidíš?" Fascinace sluncem, městem, přírodou, politikou, okultismem, vesmírem. Tisíce let se lidstvo snaží pochopit smysl existence a miliardy buněk mučí svá a cizí těla na cestě k miliardám cílů. Cult Of Luna a Mouth Of the Architect by nevznikli bez Isis a ti bez Neurosis, jejichž kořeny sahají do punku a beznaděje Joy Division. Králové šednou, království se rozpadají v prach. Cesty se rozchází a objevují se nová jména a zvuky, která budou soundem tisíce menších republik. Zůstávají jen kroniky, jejichž kapitoly nikdy neupadnou v zapomění a příběhy se budou reprodukovaně udržovat při životě. Tam, kde žhnulo slunce skrze větve a pálilo temena divé zvěře, tam proniká do mysli chlad odvrácené strany měsíce a touha snít o fyzicky nepoznaném. Právě posedlostí vesmírem se vyznačuje tvorba filadelfských Rosetta, kteří nás svými gradujícími kompozicemi na hranicích deseti minut, obšťastní už po několikáté. Ta tam je doba, kdy nás Rosetta nutila k synchronizaci dvou disků (The Galilean Satellites z roku 2005). S druhou deskou Wake/Lift kapela objevila sama sebe a potlačila výbušnost melancholií a vybroušenými aranžemi. Se zpomalením produkce velkých jmen se pro Rosettu stala atraktivní spolupráce se stejně laděnými buňkami Junius, Year Of No Light, East Of the Wall, Restorations a Balboa. Právě split s prvně jmenovanými Junius znovuobnovil tříštění nálad po zatím poslední velké desce A Determinism Of Morality (Translation Loss - 2010). Pokud tedy milujete výše zmíněné Isis, Red Sparowes, A Storm Of Light, Tephra nebo Lvmen, pak na kopci nesmíte chybět.
Večer otevřou Kings Destroy z New Yorku. Na prověřená jména archaických hard core spolků Killing Time, Uppercut a Electric Frankenstein se sesypala hlína - podladěná lopata pohladí šedáky milující Led Zeppelin, Yob, Melvins a Pentagram. Otoč kříž, pohlaď kozla!

ROSETTA (Philadelphia, USA - Translation Loss)
www.rosettaband.com
www.facebook.com/rosettaband
www.myspace.com/rosetta
www.translationloss.com

KINGS DESTROY (New York, USA - Maple Forum Records)
ex Electric Frankenstein, Uppercut, Killing Time
www.myspace.com/kingsdestroynyc
www.facebook.com/KingsDestroy
http://theobelisk.net/obelisk/mapleforum

 
 
vstup: 180,-
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.