Youtube
SHAI HULUD (usa) + LIGEIA (usa) + WASTED STRUGGLE (hu)
Obrázek
Dne: 26.04.2011 19:00
Kde: Praha 007

Po roce se na Kopec vrací legenda, která stála u zrodu termínu metalcore. Kapela, která staví texty na stejnej level se svojí muzikou. Představte si metalovou kapelu, která hraje s nasazením Chain Of Strength a Gorilla Biscuits a dostanete Shai Hulud. 15 let existence, 3 velký alba, několik splitů a kompilací, konstantně na turné. S lineupem, kterým prošly jména jako Chad Gilbert (New Found Glory), Damien Moyal (Culture, Morning Again, As Friends Rust), Andrew Gormley (Rorschach, Kiss It Goodbye), Geert Van Der Velde (The Architect, The Black Atlantic). Jestli Morning Again kdysi vyřkli: žij každej den jako by měl bejt tvůj poslední, pak Shai Hulud tenhle slogan plněj na 100%. Pokud minete Shai Hulud v pitu, jako byste nežili. A na závěr jeden osobní vjem: viděl jsem Shai Hulud asi 6x a pokaždý to bylo nadoraz jak na straně kapely, tak i publika. Padající aparáty, vytržený kabely od mikrofonu, mohutný sing alongy a hlavně, žádná trapná póza!

Ligeia je klasickým zástupcem metalcore scény z Massachusetts. Kdo se nějakou dobu zpátky odpíchnul od Overcast, Shadows Fall a Unearth, ten nemohl minout ani Ligeia, který sice nevévodí velkým pódiím, ale v klubu jako 007 budou masakrálním nositelem špatných zpráv, stejně jako poslední tři roky. Vjem k Ligeia. Jestli budou ve stejný formě, jako 4 roky zpátky, kdy hráli s Cancer Bats v Belgii, pak si vzpomeňte na Twelve Tribes a pak srovnávejte.

Wasted Struggle z Budapešti nám natrhli kachlík na společným koncertě s Flowers For Whores. Nejnasranější zpěvák široko daleko a kadáverní mix Earthmover, starejch Walls Of Jericho a Catharsis! Východoevropská hard core scéna opět na postupu!

www.myspace.com/profoundhatred
www.myspace.com/ligeia
www.myspace.com/wastedstruggle

Vstup: 300,-
Nekuřácká akce

http://www.myspace.com/twoshovelsevents


Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.