Youtube
SILVER ROCKET SUMMER SHOWCASE
Obrázek
Dne: 07.08.2010 00:00:16
Kde: Brno - Zbrojovka

Po ročnících na mlýně v Byšicicích, hradě Točníku, výsadcích žlutého autobusu, Střeleckém ostrově a loňském koupališti v Dolní Bukovině obsadí letos tradiční letní "putovní svátek" vydavatelství a kolektivu Silver Rocket areálu brněnské Zbrojovky (Lazaretní ulice).

Tam se, letos pod vlajkou Silver Rocket Summer Showcase, během večera na třech pódiích představí indie rockoví Hissing Fauna, projekt dvou bývalých členů Emems Zlato a nafta, Le Christ Hypercubistic a Stevie Brufen z okruhu labelu Máma mrdá maso, sólově jako Calvera kytarista Fetch! Michal a dále Transwaggon, Bumfrang 3, Human Steak, Kaljeka, Kontroll, Or a Zutro.

Silver Rocket Summer Showcase vypukne 7. srpna ve čtyři odpoledne (končit by se mělo zhruba o půlnoci), praktické informace i "charakteristiky" jednotlivých kapel najdete na webu www.silver-rocket.org, více o Zbrojovce pak na zbrojovkapul.cz.

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.