Youtube
SIN ROPAS (USA) + ZLATO A NAFTA NA 007
Obrázek
Dne: 05.03.2010
Kde: Praha 007

SIN ROPAS (USA)

Zlato a nafta

Praha, Klub 007 Strahov

5. března 2010, start 20.00

200 Kč

 

Jak popsat zvuk Sin Ropas? Rozhodli jsme se pro „introvertní country“. Ne, není to moc sexy, ale jakmile se do hudby téhle dvojice ponoříte, už se vám z jejich světa nebude chtít vracet. Kytarista a zpěvák Sin Ropas Tim Hurley hrál v Red Red Meat (jejich alba patřila bez přehánění k tomu nejlepšímu, co se v 90. letech objevilo na Sub Popu – hlavně klasika „Bunny Gets Paid“), bubenice Danni Iosello zase v Califone. První album pod názvem Sin Ropas spolu vydali v roce 2000, letos spatřila světlo světa skvěla novinka „Holy Broken“. Je to muzika, která běží úplně MIMO tenhle prostor a čas. Představte si nejvíc zadumaný nahrávky Neila Younga, doplňte je o zvuk Sebadoh a Drive-By Truckers a přidejte chaotickou uhrančivost Rein Sanction. Jako kdyby Codeine jamovali na nahrávkách Krise Kristoffersona. „Holy Broken“ působí jako pohled člověka, kterej se na vás sice upřeně dívá, ale vám je jasný, že jeho myšlenky bloudí někde daleko. Skvělá deska, nepochopitelná a neuchopitelná kapela. Nemáme páru, co od toho čekat živě, ale těšíme se teda fest.

 

Před Sin Ropas bude hrát další dvojice – Zlato a nafta, což jsou dva ex-členové Ememvoodoopöka, takže i tady pochopitelně vládne silný očekávání.

 

Sin Ropas: www.myspace.com/sinropas3

Silver Rocket: www.silver-rocket.org

 

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   



Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.