Youtube
SINALOA (USA), !ÚL (CZ)
Obrázek
Dne: 19.03.2010 20:00
Kde: Praha - Truhla (Truhlářská 11, Praha 1)

Tohle bude svátek pro všechny co maj rádi Ebullition records a hardcore / emo hraný na krev.

Sinaloa. Tahle trojka pupkatejch fousáčů z Massachuses toho už má za sebou celkem dost. Split s Ampere nebo s Catena Collapse, několik velkejch desek, euro tour, několikrát americký tour... zkrátka kapela co do věcí jde čelem.
Nemají basáka, protože člověk, co s nima měl hrát, když zakládali kapelu, umřel a oni měli pocit, že nahradit ho by nebylo možný. Tyhle chlapíci, jak se zdá, jdou na věci spíš přes cit a odhodlání než přes ambice. Tohle bude strašně silnej koncert, takže to radši nepropásni, jo? Taky to bude možnost sehnat jejich zbrusu nový dvanáctipalec, který zrovna vyšel pod hlavičkou labelu Roberta ze Zann - Adagio830. Údajně na něm jsou nejepeičtější songy, co kdy Sinaloa napsali. No, nechejme se překvapit. Mimochodem, je to poslední koncert na jejich evropském turné.

Se Sinaloou zahraje (pro někoho možná překvapivě) kapela !úl..Tahle pětka už je celkem protřelá a myslim že každej ví co čekat - hard core s vlivem black metalu a ema, mix nadhledu a lásky k muzice a lehkým drogám. Pro fanoušky Suicide Nation, Cradle of Filth nebo Wolves In The Throne Room. Nejdřív se zdálo, že tenhle koncert odzpívá původní zpěvák, ale nakonec kluci nečekaně rychle našli nového stálého zpěváka, takže se můžeme těšit na svěžího ducha.

Koncert začně nějak po osmé a bude nekuřácký. Pro kouřechtivé je v Truhle zařízena minikuřárna. Truhla je prostor zařízený po vyklizení milady. Sestává se ze tří bytů a sklepa a je potřeba respektovat ostatní nájemníky, takže prosíme o ohleduplné chování uvnitř domu. Truhlu najdete na adrese Truhlářská 11, Praha 1, kousíček od náměstí Republiky. Pokud budou zavřené dveře, tak klepejte nebo zvoňte.

info: lakme.is.dead@seznam.cz
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.