Youtube
SOFY MAJOR (FR) + EMA CAMELIA
Obrázek
Dne: 11.10.2011
Kde: Brno Yacht

SOFY MAJOR  trio z Francie za svoji 6-ti letou existenci vydalo spoustu singlů, split nahrávek a velkou desku „Permission to Engage“. Za nejnovějším split 12“ (s kapelou Membrane) stojí vydavatelství Impure muzik. Sofy Major nejde jednou větou zařadit do hudebního ranku, protože svojí tvorbou proplouvají od škatulky ke škatulce, ale jasné je na první poslech, že ačkoliv vychováni HC muzikou jejich tělo je hnáno noise rockem a srdce nese štítek s cedulkou Unsane. Temné podlazené riffy rády sklouznou do sludge mazlavého nepořádku ve kterém čas nehraje žádnou roli a o co tu jde především je atmosféra, která je znenadání rozčísnuta noise rockovou mašinou. A tak tu máme možnost vystopovat ingredience jenž nesou stopy po ranných ISIS, Today Is A Day čí Unsane opracované zručnou francouzskou dovedností. Těžkotonážní monstrum si rádo ve svých skladbách pohrává se svým okolím a tak stoner riffy jsou dokresleny samply a v potemnělých doom posážích se průvodcem stává pro tento okamžik křikem zbavený zpěvákův hlas. O dokreslení celého živého vystoupení by se měla postarat speciální světelná výzdoba jenž si sebou přiveze kapela.

 

Po delší době vystoupí se svým temným emocorem i Kopřivnická parta EMA CAMELIA, která právě pracuje na novém materiálu.

Původně plánovaná kapela TEPHRA tento večer nevystoupí z důvodu zdravotního kolapsu zpěváka, který se stal i příčinou zrušení celého evropského turné kapely.

www.sofymajor.com

www.myspace.com/sofymajor

www.myspace.com/emacameliaSOFY MAJOR


 
 
 
 
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.