Youtube
TAT2NOISEACT (Be) + Aran Epochal
Obrázek
Dne: 26.05.2009 20:00
Kde: Praha 007

Na pozvání tetovacího studia Tribo Tattoo se v pražském klubu 007 představí extrémní uskupení z Belgie, skrývající se pod značkou TAT2NOISEACT. Pódiová prezentace TAT2NOISEACT je extrémní podívanou: kapele, kombinující prvky sludge, noise a thrashe, vévodí excentrický zpěvák Phil, kterého přímo během koncertu tetuje Jef. Každý koncert TAT2NOISEACT je tak ultimátní zkušeností, po níž na Philově těle vždy přibude nová kérka. Jef se nechává inspirovat momentální atmosférou vystoupení, takže dopředu nelze říct, jaké tetování na Philovi provede. To vše za doprovodu bolestivé muziky, která by sama o sobě vydala za několik tetovacích jehel (kytaru obsluhuje respektovaný tatér Kostek, který nedávno v Tribu hostoval). Pro ty, jež zajímá posouvání fyzických u hudebních hranic, může být koncert TAT2NOISEACT velkou výzvou. A mimochodem – Jef i Kostek budou v týdnu, který bude po koncertu následovat, tetovat v Tribu.

 

Předkapelou bude Aran Epochal, projekt Adama z Gnu a Bourka ze Sporto. Aran Epochal je v kontrastu s TAT2NOISEACT tišší záležitostí, s belgickými podivíny ho ale spojuje podobně extrémní hudební koncept – kapela se rozhodla rezignovat na šanci vydat dlouhohrající desku a místo toho prezentuje svou hudbu pouze prostřednictvím sedmipalcových split singlů.

 

Tatt2NoiseAct: http://www.myspace.com/tatt2noiseact

Aran Epochal: http://www.myspace.com/aranepochal

Tribo Tattoo: http://www.myspace.com/tribocz

 

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.