Youtube
THE WAGE OF SIN (New York City, USA – Immigrant Sun, Burial)
Dne: 08.01.2005
Kde: Praha - 007

THE WAGE OF SIN - Kapela vznikla v roce 2000, kdy se Rachel z Indecision/Most Precious Blood podařilo konečně zrealizovat svůj dlouhodobý sen o zformování plně holčičí kapely. Od počátku měla spousta lidí za to, že půjde jen o pouhý projekt, který nebude mít moc dlouhého trvání a fakt, že jsou v kapele samý holky, byl pro mnohé důvodem nebrat The Wage Of Sin moc vážně. V roce 2001 vychází debutní deska `The product of deceit and loneliness`, která dala svým agresivním spojením hardcore a metalu všem jasně najevo, že o nějakém „slabším pohlaví“ nemůže být ani řeč. Nyní je venku nová deska `A mistaken belief in forever` a kapela je stále tu, aby nakopala něčí zadky.

WHO ATE MY SKATE (CZ)
Nová naděje pražského hard core. Za mikrofonem Lábus z xKilgore Troutx.Pozor!!! Začátek již v 19:00. Od 22:00 následuje tradiční hip hop párty.
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.