Youtube
TOTAL ABUSE (USA) + NAIADA
Obrázek
Dne: 21.05.2010 20:00
Kde: Brno Yacht

Americká pětice TOTAL ABUSE z Texasu funguje jako očistná kůra na to, co se za ty roky nabalilo na hardcore a zároveň působí jako teleport, který nás odnese o 30 let nazpět. Dostáváme se tedy do časů kdy pojem HC bezpardónů značil rychlou, zběsilou a zároveň špinavou muziku. Pódia ničili svými nespoutanými koncerty spolky Void, Negative Approach, Jerry´s Kids nebo Poison Idea. A přesně takhle zní tato kapela, která na svém kontě má nespočet singlů a velkou desku, které najdeme na kanadském vydavatelství Deranged records stojící za dnes již klasickými deskami např. kapel Fucked Up, DS13,  Leatherface, ,…. Před měsícem Total Abuse vyšla v pořadí druhá velká deska s názvem „Mutt“. Nahrávání probíhalo za asistence členů No Age, kteří se rovněž postarali i o vydání nahrávky na svém vydavatelství Post Prezent Medium, které je spojováno vedle No Age s nahrávkami Mika Miko, Barr nebo Liars.

Pro nemoc plánovní THE PUBLIC nevystoupí. Místo nich vystoupí kapela NAIADA ve které najdeme členy kapel  LA PROSPERITÉ a LA PHALÉNE. Těšit se můžeme na starý poctivý emocore.

www.myspace.com/totalabuse

www.derangedrecords.com

www.postpresentmedium.com

 

www.myspace.com/naiadamusic 

Více info: www.myspace.com/losercrewbrno


Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.