Youtube
TRAGEDY (USA) + LAHAR + INNOXIA CORPORA
Obrázek
Dne: 05.05.2011 20:00
Kde: Brno Yacht

Portlandští králové temného melancho hc/punku Tragedy se vrací  po osmi letech zpátky do Brna. Jejich typický rukopis z rukou ex-členů His Hero Is Gone/Uranus, změnil historii hc/punku a tak se jednoduše  punkové dějiny dělí na dobu před  a po Tragedy, kdy tisíce kapel se snaží/-lo  napodobovat ať už lépe nebo hůře svoje modly. Mistrovské skloubení  syrového a temně podlazeného stylu protkaného melancho melodiemi, učinili z Tragedy jednu z nejvlivnějších kapel poslední dekády. A co víc, kapela si dokázala zachovat i po letech, kdy počty prodaných  desek vydaných na vlastním labelu dosahují desetitisícových počtů, stále svůj 100% DIY přístup.

Domácí barvy budou tento večer hájit thrash komando Lahar, kterým právě před nedávnem vyšla nová deska Umění strachu a veteráni rožnovského hc/punku Innoxia Corpora.

Koncert je benefiční na další ročník ProtestFestu 2011 www.protestfest.cz

www.myspace.com/tragedyone

www.myspace.com/laharfastcore

www.innoxiacorpora.cz

Lístky je možné si koupit v brněnském punkovém obchodě Voltage shop, www.voltage-shop.com

Více info: www.myspace.com/losercrewbrno
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.