Youtube
TRUTH INSIDE (usa) / CURRAHEE (uk) / GREG REKUS (can) / MIGRE LE TIGRE (a)
Obrázek
Dne: 27.03.2012 20:00
Kde: Praha café Na půl cesty

 Klidně mohly být ten den v Praze dva koncerty. Youth crew straight edge párty pro těch několik diehard kids kterým se stejská po kapelách jako Up Front, Wide Awake, Project X nebo Youth Of Today a akustické vystoupení od týpků, co k mají k punkrocku a hardcore taky velmi blízko. A tak nám přišlo lepší tyhle dvě akce spojit, protože to rozhodně ničemu neublíží. Je sice trochu klišé, že kluci, co hráli punkrock v kapelách si vezmou španělky a začnou hrát akusticky, jenže jak Greg tak Ruffi dělají muziku dobře a stejně poctivě jako ji dělali s High Five Drive a Rentokill. Navíc, jak vám jednou někdo ukáže, že se můžete sebrat a odjet hrát, třeba i za oceán, kdo by se toho dobrovolně vzdával? "The best day in a desk job is way worse than the worst day on tour." (Greg Rekus)

TRUTH INSIDE (Florida, USA)
tohle je pro mě osobně jeden z nejočekávanějších koncertů tohohle roku. ten nejtradičnější youth crew straight edge hardcore v duchu Youth Of Today, Wide Awake nebo ranných Up Front!!!
http://www.myspace.com/truthinsidehc
http://uglyandproudrecords.bandcamp.com/album/truth-inside
http://truthinside.bandcamp.com/

CURRAHEE (Manchester, UK)
se do prahy vrací necelé 4 měsíce po novoročním koncertě s německými Wolf Down. Youth crew straight edge na Commitment records hodně v duchu Ten Yard Fight nebo Mainstrike.
http://xcurraheex.bandcamp.com/

GREG REKUS (Can, ex-High Five Drive)
https://www.facebook.com/gregrekusmusic

MIGRE LE TIGRE (CH, ex-Rentokill)
http://www.facebook.com/migreletigre
http://soundcloud.com/MigreLeTigre


Jelikož se jedná o zčásti akustický koncert, tak se zcela vyjímečně nemusí končit v deset večer. Ale počítejte s tím že Currahee nebo Truth Inside to rozbalí někdy okolo osmý, půl devátý...
Vstup dobrovolný, ale myslete prosím na to že se tady spojují dvě turné. A kouřit prosím choďte ven ať se dá v sále dýchat.
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.