Youtube
UNSANE (usa) + CALVERA (cz) 2. července na 007
Obrázek
Dne: 02.07.2011
Kde: Praha 007

UNSANE (USA)

support: CALVERA (CZ)

Praha – Klub 007 Strahov

2. 7. 2011

start 20.00, vstup 300 Kč

 

 

Některý věci se nemění. Po jaru přichází léto, déšť je mokrej, Země se točí – a Unsane produkujou tu nejbrutálnější muziku na světě. Axiom. Trio, který se zrodilo ze špíny newyorský Lower East Side v roce 1988, je zpátky na scéně v nejsilnější sestavě Chris Spencer (kytara, řev), Dave Curran (basa), Vincent Signorelli (bicí). Tři roky pauzy byly až až: svět je pořád nehostinný místo a potřebuje odpovídající soundtrack. A nic nereflektuje velkoměstskou klaustrofobii víc než surový riffy Unsane, podpořený tou nejtvrdší rytmikou široko daleko a nelidským řevem Chrise Spencera. Tenhle člověk je jako Terminátor – naprosto nezničitelnej, nezranitelnej, věčnej. Od málem fatálního útoku ve Vídni, při kterým ho parta násilníků skoro ukopala k smrti, uplynulo už třináct let, a Spencer je pořád tady. Je jistý, že dokud mu budou zbejvat poslední zbytky hlasivek, budeme zažívat to štěstí nechat se rozsápat divokou bestií jménem Unsane.

 

Kapela má letos v plánu vydat nový album a navázat tak na dneska už klasický alba jako „Scattered, Smothered and Covered“ (1995), „Occupational Hazzard“ (1998) nebo „Visqueen“ (2007). Unsane jsou klasici žánru, naprosto základní kapela stylu, označovanýho sice dost nejasně, ale zároveň výmluvně jako „noise“. A kolik partiček ze zlatý éry drásavejch kytar a epileptickejch bicích je dneska ještě naživu? Spočítáte je na prstech jedný ruky. Unsane ovlivnily stovky kapel po celým světě a za tu dobu neztratili nic ze svý autentický zuřivosti.

 

Před Unsane bude hrát Calvera, projekt Michala z Fetch! Calvera využívá jen basu, vrstvený zvuky a hypnotický riffy. Vstup 300 Kč, začíná se ve 20.00. Unsane na Sedmičce – není moc lepších kombinací.

 

Unsane: http://www.unsanenyc.com/

Calvera: http://www.myspace.com/tierradecalvera

 

 

 

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.