Youtube
UNUR (USA, Modern Tapes) + PRODAVAČ (CZ, ex - Sporto) 6. června na 007
Obrázek
Dne: 06.06.2011
Kde: Praha 007

UNUR (USA, Modern Tapes)

PRODAVAČ (CZ, ex – Sporto)

6. června 2011

Praha, Klub 007 Strahov

start 20.00, vstup 100 Kč

 

Na osamělý výlety vlakem napříč Evropou už se nevydávají jen bardi s kytarou, ale i mnohem horší verbež. Unur je chlápek jménem Patrick Scott z Chicaga, kterej si sbalil klávesy, krabičky, laptop, a rozjel se svým disco/bugrem za novým dobrodružstvím. „Probably the baddest one man show around,“ píše o něm magazín Unbound. Unur má na kontě čtyřskladbový kazetový EP „Anywhere“ na Modern Tapes a jeho zvuk je totálně primitivní – v tom nejlepším slova smyslu. Beaty, který svojí „důmyslností“ snad ještě překonávají krásně dementní tuc-tuc z prvních EP Big Black. Klávesový linky jak od Depeche Mode na „Speak And Spell“, ale zprasený mocnou dávkou zbustrovanýho kraválu. A do toho monotónní vokál, mumlající útržky textů. Kraftwerk versus Pussy Galore. Okamžitě jsme tomu propadli – a nejde se z toho vymanit. Hudba Unur je návyková: víte, že děláte něco špatnýho a že by se vám TOHLE vlastně nemělo líbit, ale nemůžete si pomoct a jedete to pořád dokola.

Před Unur bude hrát 6. června na 007 Prodavač, novej projekt Šampóna ze Sporto. Prodavač právě dokončuje ve studiu Kundolab svoje debutový EP. Vstup je 100 Kč, ale jestli se vám to zdá hodně, přijďte a nějak se domluvíme. Hlavně ať je plnej dencflór.

 

Unur poslouchej tady: http://moderntapes.com/artists/unur/

 

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.