Youtube
Ulme (D) + Evilasmodel
Obrázek
Dne: 04.10.2009 20:00
Kde: Praha 007

Ulme (DE, Noisolution) + evilasmodel
rock / noise rock / sludge / stoner

"A band standing for something. For a time, a scene, a music." Každá země (a ve velkých zemích i jednotlivý města) má nějakou scénu. Ulme jsou, stejně jako třeba Beatles, z Hamburku. A hamburská scéna jsou Ulme. Promo fotky? Tady máte našeho kluka v dětským tričku naší kapely, nemáme rider ale pivo by bylo super, DÍKY MOC! Trojice fungovala v druhé půlce 90. let, zabalili to v roce 1999. Nechali za sebou pár nahrávek, spoustu bordelu a zpěvník dost osobních výpovědí. Bubeník a zpěvák jsou bráchové a rodinné podniky jsou vždycky riskantnější. Pomalejší a míň ochotný.

Trvalo jim skoro deset let, než se znovu sešli na pódiu. Už to nejsou žádný kluci, ale starý chlapi. Muzika je víc nahlas, krize středního věku je silnější, texty osobnější, pivo chutná líp. The older you get the better it gets, honestly - to vám řekne každej stárnoucí rocker, kterej to pořád myslí vážně. Ulme vydali na labelu Nois-O-Lution první velkou desku Dreams of the Earth před dvěma lety, další dva roky trvalo, než vystrčili paty z reichu. Tady je máme. Freunschaft antragen? Bude vás to bavit, když máte rádi Barkmarket, VAZ, Dyse, Suma, Unsane nebo Karp.

Předkapelou jsou evilasmodel. Prý "siamská embrya Kyuss a At the Drive-In s koulema Afghan Whigs". To je blbost, protože Afghan Whigs žádný koule neměli a Greg Dulli je gay. Ale byla to super muzika... a tohle je náhodou taky.

Ulme: www.myspace.com/ulmemusic
evilasmodel: myspace.com/evilasmodelrocks

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.