Youtube
Ulme (DE) + Five Seconds to Leave + Six Is the God's Number
Začíná: 05.10.2009 20:00
Končí: 05.10.2009 23:30
Kde: Brno Yacht

"A band standing for something. For a time, a scene, a music." Každá země (a ve velkých zemích i jednotlivý města) má nějakou scénu. ULME jsou, stejně jako třeba Beatles, z Hamburku. A hamburská scéna jsou ULME. Promo fotky? Tady máte našeho kluka v dětským tričku naší kapely, nemáme rider, ale pivo by bylo super, DÍKY MOC!

Trojice fungovala v druhé půlce 90. let, zabalili to v roce 1999. Nechali za sebou pár nahrávek, spoustu bordelu a zpěvník dost osobních výpovědí. Bubeník a zpěvák jsou bráchové a rodinné podniky jsou vždycky riskantnější. Pomalejší a míň ochotný. Trvalo jim skoro deset let, než se znovu sešli na pódiu. Už to nejsou žádný kluci, ale starý chlapi. Muzika je víc nahlas, krize středního věku je silnější, texty osobnější, pivo chutná líp. The older you get the better it gets, honestly - to vám řekne každej stárnoucí rocker, kterej to pořád myslí vážně.
ULME vydali na labelu Nois-O-Lution první velkou desku "Dreams of the Earth" před dvěma lety, další dva roky trvalo, než vystrčili paty z reichu. Tady je máme. Freunschaft antragen? Bude vás to bavit, pokud máte rádi Kyuss, Unsane, Barkmarket, VAZ, Killdozer, Feersum Ennjin (kapela Paula D'Amoura, ex-basák Tool).

V brněnským Yachtu (5.10.) se představí s Ulme dvě předkapely. Jindřichohradečtí FIVE SECONDS TO LEAVE s rytmickou sekcí ex-členů Nuit. Alternativní metal, členitý samply, projekce, velmi sugestivní temná hudební produkce. To vše u nich zaznamenáte. Five Seconds to Leave jsou jako Laird Hamilton, král surfingu. Jedou po vlnách, kde to málokdo ovládá. A jsou to právě oni, kdo se může pyšnit tím, že lze zkrotit vlny, který jsou zlověstný. Další předkapelou jsou místní SIX IS THE GOD'S NUMBER. Svým charakterem působí jako zatavené boogie, hrubozrnný rock'n'roll, se zatěžkanými riffy a tribální rytmikou. Pantera, hudební porno, sepjetí Savannah a New Orleans.


linky:
www.myspace.com/ulmemusic www.myspace.com/fivesecondstoleave
bandzone.cz/6ign
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.