Youtube
WINO 1. října v Rubínu
Obrázek
Dne: 01.10.2010
Kde: Praha Divadlo Rubín

WINO (USA)

DARSOMBRA (USA)

CONNY OCHS (D)

Praha – A Studio Rubín
1. října 2010, start 19.30, vstup 250 Kč

 

Ne, tohle rozhodně není další „chlápek s kytarou“. Wino je osobnost, která zasvětila celý svůj život hudbě. Legenda – bez nadsázky. Cesta bez kompromisů, jen jasná vize a trnitá cesta k ní. Wino se chopil akustický kytary, s kterou si rozumí jako málokdo, a načal novou životní kapitolu. Fascinující muzikant a vynikající chlapík. 

 

Pozice Wina (kytarista a duše kapel St. Vitus, The Obsessed, Shrinebuilder, The Hidden Hand, Spirit Caravan a Place Of Skulls) v historii heavy muziky je nezpochybnitelná. Je to spojovací článek mezi Tony Iommim a celým zástupem dnešních doom/stoner/heavy kytaristů. Scott „Wino“ Weinrich je pro tenhle styl muziky stejně klíčovou osobností jako třeba Ian MacKaye pro punk/HC scénu. Sympaticky stárnoucí chlápek teď začíná novou kapitolu: na respektovaném německém labelu Exile On Mainstream (A Whisper In The Noise, Wive, Dÿse, Volt, Beehoover, Bulbul atd.) vydává sólové album, nazvané „Adrift“. Dvanáct tracků = dvanáct akustických perel. Síla nahrávky skutečně bere dech. Wino už má věk a reputaci na to, aby šla tahle deska se vší pokorou přirovnat třeba k prvnímu dílu „American Recording“ od Johnnyho Cashe. Jsou to v tom nejlepším slova smyslu „zkušené“ skladby, otřískané životem a vyzkoušené časem. Věříme každé slovo. Wina můžete vidět 1. října v Rubínu, před ním vystoupí Conny Ochs a Darsombra. Začíná se v 19.30 a vstup je 250 Kč.

 

Wino: www.myspace.com/winoschopper  

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.