Youtube
WOODY ALIEN (PL), DEPAKINE CHRONO, ENTEN OG ELLER, PACIČKA
Obrázek
Dne: 25.05.2010 00:00:20
Kde: Brno Skleněná Louka

WOODY ALIEN (PL), DEPAKINE CHRONO, ENTEN OG ELLER, PACIČKA
25. 5. 2010
Brno, Skleněná louka

ABBA pořádá:
WOODY ALIEN - punková basová linka, lámající se rytmy bicích, melodický ale naléhavý zpěv, nekompromisní a silný zvuk. Skutečná návštěva z vesmíru, která má jako motto na myspace uvedeno: Nejsme tví přátelé, pamatuj si to. Produkci tohoto dua nejlépe vystihuje historka, baskytaristy Martina: Když měli hrát na vernisáži v Polsku, přišlo pár uměnímilovných důchodců v domnění, že se jedná o vystoupení jazzové kapely, hrající skladby Woody Allena. Martin ohulil zesilovač, spadly dva obrazy a většina návštěvníků opustila galerii.
http://www.youtube.com/watch?v=QH699RZQWEU


DEPAKINE CHRONO - math-rocková dvojčata z českobudějovické Noise ASSault Agency Budweiss
mají brutální kondici, s níž ve složení - kytara, bicí - solí do fanoušků svůj calculator punk – podobně jako jejich dvoučlenní oblíbenci - ať už je to kalifornská Hella nebo plzenští Synergy. Beglajty rozstřeluje přesná práce bubnů, intenzitou srovnatelná s ručním lámáním kamene v lomu, kombo vysílá ostré vlny, které se zařezávají do uší.
http://www.youtube.com/watch?v=V1r5iE1PsfM


ENTEN OG ELLER - noise-rock s metalovými přesahy. Dokonalý produkt, z něhož by měl možná radost i Soren Kierkegaard, jehož filozofie stála u vzniku názvu kapely (česky znamená: Buď i anebo). Bubeník-mlátička jako by byl řízen úskoky kytaristy, který vytváří zvukový megalit, ulamující všechny hroty v nižší nadmořské výšce než v té, ze které byl svržen. Krátké kompozice, propracované dle vzoru: kakofonické vybrnkávání - hluk - přidušený zpěv, minimalisticky doplňuje éterická baskytaristka.

PACIČKA - experimentálně otevřený vizual-gleam-drone projekt měnící podobu gigu podle postu bubeníka. Po jejich posledním gigu si jednu se zábleskových koulí odvezl baskytarista kapely Extra Life, takže se nejspíš tato technika hry vyskytne i v New Yorku.
http://www.youtube.com/watch?v=D6VfiwwYy4I


http://www.myspace.com/likewoodyalien
http://www.myspace.com/depakinechrono
http://www.myspace.com/entenogeller
http://www.myspace.com/pacicka
http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.