Youtube
WORN IN RED (USA, No Idea) + OK PILOT (UK)
Obrázek
Dne: 18.02.2011 20:00
Kde: Brno Vegalite

Richmondská čtveřice Worn In Red přijíždí poprvé do Evropy představit svoji debutovou desku „In The Offing“, kterou vydalo loni floridské No Idea records. Tedy vydavatelství,  jenž se tučným písmem zapsalo do srdcí všem milovníkům emo hc/punku, díky nahrávkám kapel Hot Water Music, Planes Mistaken For Stars nebo Glass & Ashes. Worn In Red přesně pokračuje tam, kde tito hudební kolegové skončili. I tentokrát můžeme očekávat silné punkové melodie s intenzivním nakřáplým vokálem prokládané epickými vyhrávkami, dodávající barvitost jednotlivým skladbám. Vedle zmíněné desky, kapela stačila vydat split 7“ s rodnými kolegy Mouthbreather a v únoru vychází nový singl, na kterém si to rozdali nejen na evropském podiu s anglickými partami OK Pilot a Attack! Vipers!

Parťáky na vinylu, ale také na větší části evropského turné jsou angličtí OK Pilot. Kapela, která za svoji relativně krátkou dobu (vznikly v roce 2006) stačili vydat fůru singlů, objet dvakrát americké turné, v zahraničním nezávislém tisku sklidit pozitivní ovace a loni vydat desetipalec „Nerves“ (celý k poslechu zde: http://okpilot.bandcamp.com/album/nerves). Svým osobitým emo punkem mají nejblíže k ranným Hot Water Music se silným rock´n´rollovým šmakem. Nápaditě živé bicí, jedovatě ostrá kytara a střídající se nakřáplé vokály o která se dělí kytarové sekce, jsou typické rysy pro toto anglické trio.

www.myspace.com/worninred

www.myspace.com/okpilot

www.noidearecords.comVíce info: www.myspace.com/losercrewbrno

Nové Vegalité - Slovákova 10, průchod vedle Moulin Rouge
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.