Youtube
YUPPICIDE (usa), FAR FROM FINISHED (usa), BURNING STREETS (usa)
Obrázek
Dne: 10.10.2010 19:00
Kde: Praha 007

Psal se začátek 90. let a zpoždění, se kterým se hard core kapely ze zámoří začaly dostávat i k fanouškům v Evropě, se rapidně zkracovalo. Vedle kapel, které jsou dnes považovány za ikony stylu se vynořila i jména, která na domovském kontinentě moc neznamenala, ale v Evropě jim rozkmitaly pit stovky kids. Mezi tato jména patří i Yuppicide. Kapela jejíž kořeny zapustily v Brooklynu v roce 1988 a díky vydavatelství Wreck Age (Bad Trip, Milhouse, Die 116, Mind Over Matter, ad.) vydala v roce 1990 evergreen "Fear Love". Yuppicide na něm prezentovali unikátní fúzi punku a hard core hodně ovlivněnou Fear, Negative Approach, The Blitz nebo Black Flag. Sdělení, která tu byla, jsou a budou, na mnoha koncertech vizuálně okořenil zpěvák Jesse Jones, polévající se filmařskou krví nebo zpívající s S/M maskou na hlavě. V roce 1993 se v kolekcích hard core punk kids obevuje vyzrálejší deska nazvaná "Shinebox". Yuppicide opět navštěvují Evropu. Tentokrát do klubů s větší kapacitou. Unikátní styl, politika, humor a hlavně divoká show. Diskografii kapely uzavírá poslední oficiální deska nazvaná "Dead Man Walking". Ruch okolo kapely utichá a v roce 1999 se vody uzavírají. Auru kapely drží při životě vydání několika (kapelou posvěcených) bootlegů pro skalní fans. Letošní rok je svátkem všech, kdo stále dokola točí desky, které mu změnily svět, ale i těch, kdo Yuppicide neměli šanci ochutnat na živo. Yuppicide se vrací do Evropy a my se potkáme 10.10.2010 na strahovské Sedmičce.

Boston chrlí jednu punk rockovou pecku za druhou. Far From Finished patří v současnosti mezi špičku tamní street punkové scény. Stejně jako název jejich mocné hitovky Roses And Razor Blades, je jejich muzika příjemně melodická, i kapku melancholická a přesto má drtivý náboj, říznost a švih. FFF trčí vysoko nad průměrem, není to "jen punk", je to našlápnutá muzika s naprostou nezaměnitelnou atmosférou a duchem, která přitahuje posluchače jako magnet. FFF přijedou na Strahov již potřetí a zárověň představí své třetí album s názvem Forgettable, jehož produkce se ujal americký hudební veterán Jim Siegel (Dropkick Murphys, The Unseen). 6ti členné rockové komando přiveze geniální melodie s peprností hard coru, nespoutaností rock..n..rollu a naléhavým zpěvem i texty.

Nabitý večer otevře, pro změnu - parta z Bostonu! Čtyři kluci oddaní své muzice, inspirovaní The Clash, Dropkick Murphys či Social Distortion, energií překypující melodický punk rock!

start: 19.00

myspace.com/yuppicide
myspace.com/farfromfinished
myspace.com/burningstreetspunk

Předprodej - www.ticketstream.cz - 280 Kč
Předprodej - Emergency Shop (Chvalova 8, Praha 3), Rekomando (Trojanova 9, Praha 2), Klub 007 Strahov - 250 Kč
Na místě - 300 Kč
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.