|
Ctib hlásí novinku: "Dnes vychází moje třetí sólové album. Jmenuje se Možná má někdo plán, vydává ho brněnský label Kabinet Records (díky!), je na něm spousta hostek a hostů (díky!) - no a vy si ho teď můžete poslechnout (díky!). Zatím teda jako stream, vzápětí ale spatří světlo světa taky vinyl a cd. Jo, a dnes, to znamená v pátek 27. 3., budu od zhruba půl osmé hrát v Kampusu Hybernská před kapelou Nauzea Orchestra (která taky vítá na světě své nové album, mimochodem skvělé!) a hromada písní z nové desky zazní i naživo." K poslechu ji najdeš na jeho profilu.
|