Youtube
Akce

Hledat akci dle názvu, místa konání nebo datumu:
Zde můžete přidat Akci nebo Klub


Chystané akce:


THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 6 – WARM-UP PARTY

Datum: 27.09.2018 19:00
Klub: Písek PÍ club

Přesně měsíc před Thrash Nightmare festival vol. 6 jsme pro vás připravili "warm-up party". Slovenští thrash/death maniaci RADIATION vyráží na evropské turné společně s old school death/thrash kapelami DEATHLY SCYTHE a EJECUTOR z dalekého Chile. Jako support se představí česko-americká speed/thrash formace LAID TO WASTE. Koncert proběhne ve čtvrtek 27. září (pátek je státní svátek) v osvědčeném Local clubu Pí v Písku od 19:00 hodin. Vstupné bude 200 Kč.

FB event: https://www.facebook.com/events/170516236962822/


Reakce (0) Víc informací ...

Drip of lies (Pl) + Limp Blitzkrieg (Pl)

Datum: 27.09.2018 19:30
Klub: Praha Underdogs

Ve čtvrtek 27. září přijedou do Prahy dvě kapely, které reprezentují to nejlepší z polského diy hardcore/punku. Obě jsme mohli v Praze už vidět. Drip of lies naposledy při jejich turné s Bagna a Limp Blitzkrieg na For liberation festu, který se konal minulý rok. Krom ryzího diy přístupu je spojuje také jasný politický postoj, ať už jde o antifašismus, feminismus nebo práva zvířat.

Drip of lies je ta temnější z nich. Jejich mix hardcoru a crustu by se dal asi nejlépe přirovnat k Masakari.
https://www.facebook.com/DripOfLies/
https://dripoflies.bandcamp.com/

Limp Blitzkrieg jsou oproti tomu přímočarejší a to se týká jak hudby, tak politického sdělení. Prostě žádný skrejvačky.
https://www.facebook.com/limpxblitzkrieg/
https://limpblitzkrieg.bandcamp.com/releases


Reakce (0) Víc informací ...

Vzpurná Praha: Vole / Nusle Sound System / True Fir

Datum: 28.09.2018 19:30
Kde: Praha - Altenburg

Vzpurná Praha: Vole + Nusle Sound System + True Fir

Vzpurná Praha: Dny práva na město, třídenní městský kemp spolu s přednáškami, workshopy, cyklojízdou, divadlem, filmy a diskuzemi zaměřenými na veřejný prostor přináší také kvalitní koncertní a dj's program.

TRUE FIR: nová kapela, kde se potkali členové Remek, Pacino a Hissing Fauna, se neřídí základními rokenrolovými pravidly a nemá žádný promo fotky. A vlastně ani demo, ale True Fir slibují melodický dad rock, trochu slowcore i 90´s indie rock.

NUSLE SOUND SYSTEM: Tomuhle názvu věř! Je to z Nuslí a je to nahlas. Štípavý vokál a emo vyhrávky. Členové punkových kapel Václav Klaus, Bezbolestná a Peleton poskládali novou skupinu. https://www.youtube.com/watch?v=C1R3fwXnje4&feature=youtu.be


VOLE: Továrnový hardcore, hlučný punk na hraně zběsilého grindcoreu. Maximální živost a po koncertě pocit, že vás právě projel vlak. Písničky, které nepřekročí minutu a řežou skoro jako smrt, ale nedořeřou. Dokonalý punk, zvukem i přístupem.
https://softskins.bandcamp.com/

DJs duo LADA A KÁČA: Hostující Káča v proslulém dj’s duu Lada je sama osvěží již zažité rytmy vyčpělých hitů linoucích se ze starých radiových přijímačů. Silou jim je jejich bezbřehý pohyb, který nenechá nikoho na pochybách, že se jedná o revoluční a jedinečnou událost. Důležité je oprostit se od trapnosti a zavlnit se. Obě dvě dj’s působily dříve ve Spojených kroutírnách a slibují párty od disco přes thrashmusic až po rap.


Začátek koncertů vždy 20:00.
Doporučený vstup: 100 - 200 Kč


Reakce (0) Víc informací ...

Průmyslová Smrt (CZ) + Jack (Hun)

Začátek: 28.09.2018 20:00
Konec: 28.09.2018 22:00
Kde: Brno

PRŮMYSLOVÁ SMRT se s maďarskými JACK zná přes deset let, pár akcí spolu zahráli a nějakej čas už spolu strávili, prožili. Není tedy divu, že po dlouhé době pouhého potkávání se na koncertech a festivalech přišel nápad na společné oboustranné minitour. JACK přijede na dva koncerty v Česku, kdy jeden proběhne v Brně a druhý v Plzni, a PRŮMYSLOVKA se o 14 dní později přesune do Maďarska a na Slovensko, a to ještě k tomu ve společnosti žďárských LYCANTHROPHY. Tak na co ještě čekáš???? Seber odvahu a přijď se na naše akce rozbít o podlahu!!!! Pusť to ven!!!! Come to mosh!!!! Více info: zde nebo zde.


Reakce (0) Víc informací ...

BALACLAVA + SAME RIVER TWICE + LOOSERS

Datum: 29.09.2018 20:00
Klub: Brno Kabinet Múz

BALACLAVA  
https://balaclava1.bandcamp.com/

SAME RIVER TWICE
https://samerivertwice.bandcamp.com

LOOSERS 
https://loosers.bandcamp.com

Více info: http://theshullins.blogspot.com/

FB event: https://www.facebook.com/events/250478552384899/

On-line předprodej byl spuštěn. 4/5 vstupenek je on-line, 1/5 budeme prodávat fyzicky (jen) na našich koncertech:
29.6. Brno - Kabinet Múz: The War Goes On /DK/, Baraka Face Junta /PL/, Innoxia Corpora
19.9. Brno - Kabinet Múz: FOTOCRIME (USA, ex-Coliseum/Young Widows) + BLEAKNESS (FR, ex-Amanda Woodward)


Reakce (0) Víc informací ...

Hardcore na baru

Datum: 29.09.2018 20:00
Klub: Uherské Hradiště RC Mír

Kultra!, Kullervo, Dukes of Vattenhal, Plum Dumplings


Reakce (0) Víc informací ...

Průmyslová Smrt (CZ) + Jack (Hun)

Začátek: 29.09.2018 20:00
Konec: 29.09.2018 22:00
Kde: Plzeň

PRŮMYSLOVÁ SMRT se s maďarskými JACK zná přes deset let, pár akcí spolu zahráli a nějakej čas už spolu strávili, prožili. Není tedy divu, že po dlouhé době pouhého potkávání se na koncertech a festivalech přišel nápad na společné oboustranné minitour. JACK přijede na dva koncerty v Česku, kdy jeden proběhne v Brně a druhý v Plzni, a PRŮMYSLOVKA se o 14 dní později přesune do Maďarska a na Slovensko, a to ještě k tomu ve společnosti žďárských LYCANTHROPHY. Tak na co ještě čekáš???? Seber odvahu a přijď se na naše akce rozbít o podlahu!!!! Pusť to ven!!!! Come to mosh!!!! Více info: zde nebo zde.


Reakce (0) Víc informací ...

LENTO (Italy), KING KEPORKAK (CZ), ČRNÁ ZEM (CZ)

Začátek: 30.09.2018 19:30
Konec: 30.09.2018 23:55
Kde: Praha | (A)void Floating Gallery

Burácející nebezké pilíře opět protnou nekonečný horizont našeho konečného světa. Umlčí ticho a za sonického třaskotu zvíře v člověku urodí...

atmospheric experimental post-hardcore stoner metal drone & industrial


Reakce (0) Víc informací ...

Petrol Girls (UK) + Loosers (CZ)

Začátek: 30.09.2018 20:00
Konec: 30.09.2018 22:00
Klub: Praha Cross

Petrol Girls jsou post-hardcore kapela s důrazným femi-punkovým poselstvím. Původem z Londýna, poskládání z různých koutů UK i Evropy.
Všechny pozitivní proudy z dnes již vyvanulých hardcore punk devadesátek nasáli a používají dál k svojí potřebě i komunikaci. Silný důraz na DIY kulturu, práva žen, práva menšin a koneckonců všech lidí, kterých je stále potřeba se zastat a neustupovat.
Je zde slyšet silná inspirace Refused, the Slits a taky Fugazi. Zahráli si spo...lu s Dead Kennedys, Propagandhi nebo Anti-Flag.
Dohromady se PG dali kvůli jedné domácí oslavě a od té doby jsou konstantně na tour, po koncertech na Fluffu a Půlce tentokrát v Crossu.


Reakce (0) Víc informací ...

PART CHIMP (UK) + OR

Datum: 30.09.2018 20:00
Klub: Praha 007

Tohle je bude krásnej návrat! Pro spoustu lidí legendární hlukaři Part Chimp se 30. září vracejí na Sedmičku, kde hráli poprvé v dubnu 2007 (pamatujete?). Původně trio (aktuálně kvarteto) z Londýna si po desce „Thriller“ (2009) dalo pauzu, ale loni se vrátilo víc než povedeným albem „IV“ - samozřejmě opět na Rock Action Records. Pojďte se s náma těšit na riffy – support obstarají domácí Or se svým stále aktuálním počinem „Jaro“. 

Part Chimp jsou heavy, ale ne tím trendy způsobem. V jejich zvuku snadno dešifrujete odkaz kapel jako Karp nebo Rye Coalition a dalších starejch noise kapel. „Myslíme, že hrajeme v podstatě stejně jako Hendrix, kdyby si všechny struny naladil na jeden tón,“ řekl nám v rozhovoru před lety kytarista Iain Hinchliffe. „Hlasitost je pro nás přirozená. Je to pro nás hudební ekvivalent tý známý novinářský poučky - ´Piš o tom, co znáš.´ My známe hlasitou muziku. No a není zvuk bustru prostě nádhernej?“ Je, souhlasíme. A jakkoliv jsou nahrávky Part Chimp prostě BOŽÍ, živě jde o život. „Pravda je taková, že jsme si dlouhý roky mysleli, že ve studiu nikdy nedosáhneme toho, co se nám daří živě. Jednou se probereme archivem s nahrávkama koncertů a třeba to vydáme. Jsme prostě na stejný vlně: není to totální chaos. Ve skladbách máme dost prostoru, s kterým můžeme pracovat, ale není to nic ve stylu Grateful Dead. Klíčem je podle mě nepsat si setlisty. Hrajeme skladby v pořadí, jaký nás právě napadne. Nudilo by nás hrát furt dokola skladby v tom samým pořadí a dělat u toho ještě nějaký naučený pohyby... bylo by to hrozný a lidi by to poznali, tím jsem si jistej.“

My jsme si jistý tím, že to bude výborně strávená neděle!


Reakce (0) Víc informací ...

PART CHIMP (UK) + PETROL GIRLS (UK/A)

Datum: 01.10.2018 20:00
Klub: Brno Kabinet Múz

PART CHIMP (UK) - "Nejhlasitější kapela z Anglie" takhle se propírá dnes již čtveřice z Londýna v hudebních žumpách. Hlasitost, rituálnost, pravěké postupy, bezlítostná valivost a hudební očista. Tak se dá v jednoduchosti popsat parta, která za 18 let existence "stačila" vydat čtyři alba. To poslední po delší pauze vyšlo loni a opět u respektovaného vydavatelství Rock Action Records za kterým stojí členové Mogwai a které stojí třeba za deskami Envy, překvapivě Mogwai a nebo Torche se kterými i Part Chimp vydali split EP. Jednoduché postupy a zničující hluková síla nás odkáže k ikonám jako Black Sabbath, Sonic Youth, Big Business, Earth. Duševní očista za účasti těch nejlepších lektorů z Londýna, kteří špínu taví v decibely a zbytečnou složitost vystřídali ze repetativní očistec založený v jednoduchých omamných riffech. Noise rocková sílá, nespěchající stoner a punková energie se v Kabinetu Múz bude podávat na perském koberci.

fb // bandcamp

PETROL GIRLS (UK/A) - "Feminismus ve mně vřel a potřebovala jsem ho dostat ven, být silnou ženou, potřebovala jsem křičet a vyjádřit se k věcem" uvádí zpěvačka Ren v jednom rozhovoru, proč vystřídala akustickou hudbu za vzteklý punk. PETROL GILRS jsou čtveřice z Londýna a kořený jednotlivých členů a členek prorůstají do Rakouska a Litvy. Hudební post-hardcorová koláž v jejíž střípkách najdeme odkaz ke kapelám Bikini Kill, Fugazi, Refused, RVIVR, Analena, pojí v sobě pop-punkovou chytlavost, post-HC komplikovanost, riot grrrl přímost a punkovou vzteklou energii. Zkrátka etika DIY a punková sílá ukrytá v hořícím molotovu. V textech rezonuje gendrová rovnoprávnost, feminismus, osobní zkušenosti se sexuálním násilím i kritický pohled na vlastní scénu. PETROL GIRLS mají za sebou společná turné s kapelami jako Propagandhi, Strike Anywhere, RVIVR. Po deubutové velké desce "Talk Of Violence" vydává kapela v září nové EP "The Future is Dark".

fb // bandcamp

Více info: theshullins.blogspot // facebook/theshullins

fb event: https://www.facebook.com/events/307869123373551/

Předprodej: tady

 


Reakce (0) Víc informací ...

Dadar, Shitty Life, Old folks House

Začátek: 02.10.2018 19:30
Konec: 02.10.2018 22:00
Klub: Praha Klinika

Dadar - Italskej Punk - soundtrack k sjíždění eskalátotru po řiti a podobnejm aktivitám. Před rokem s Impulso v Jesusu, legendary!
https://dadar.bandcamp.com

Shitty Life - Též Itálie, ač shitty life tak very danceable
https://shittylife.bandcamp.com/album/s-l

Old Folks House
https://oldfolkshouse.bandcamp.com


Reakce (0) Víc informací ...

Listix + Hever

Začátek: 02.10.2018 20:00
Konec: 02.10.2018 22:30
Klub: Brno Vegalite

Listix
Hc Punk Thrash z francouzského Lille se ukáže poprvé v Brně. Na kontě jedno big LP. Čekej mix hc,punku,thrashe z ženským řevem. French punk hxc band influenced by punk scene, hxc, hxc 80, thrash metal and rock'n'roll spirit.

Hever
Novinka z brna. Přijd a nech se překvapit, ale čekej hardcore ! 

+ jedna kapela v jednání


Reakce (0) Víc informací ...

SENTIENT HORROR (USA), CARNAL TOMB (GER), BRUTALLY DECEASED (CZ)

Datum: 04.10.2018 20:00
Klub: Praha Modrá Vopice
Reakce (0) Víc informací ...

Benefiční veselice pro Food not Bombs

Datum: 05.10.2018 19:00
Kde: Brno
Klub: Brno Vegalite

THANX (Veteráni, které už nové kousky nenaučíš a ty co umí jim jedou pekelně dobře, HC/PUNK - PRAHA)

UŠTKNI (Osobitej punk se saxofonem z plodné Rožnovské líhně)

L´ANIMA LIBERA (Novější kapela z okolí Otrokovic s parádním hc/punkem evokujícím polské kapely)

LŽI (Na kost ohlodaný punk z Brna s texty trefujícími se všem přímo do ksichtu)

 

Přijď a podpoř dobrou věc, dej si škopek a hoď si hrbem!!!!


Reakce (0) Víc informací ...

Nowhere (AUS/DE) + Kung-fu girlz + Loosers

Začátek: 06.10.2018 19:00
Konec: 06.10.2018 22:00
Klub: Tábor Cesta

NOWHERE (punkrock, AUS/DE) + KUNG-FU GIRLZ (punkrock/Oi, Praha/Mokropsy) +  LOOSERS (punkrock, Milevsko)


Reakce (0) Víc informací ...

WRECKING PARTY No.17

Datum: 06.10.2018 20:00
Kde: Prostějov - klub Echo

 

 

HIBAKUSHA - crust/grind - Orlová http://bandzone.cz/hibakusha

NORTH MORES - punk rock - Bruntál http://bandzone.cz/northmores

ARALKUM - hardcore/crust - Olomouc https://aralkum.bandcamp.com/

LŹI - punk - Brno http://bandzone.cz/lzi

CONTINUA RECTO - hardcore punk - Prostějov/Olomouc http://bandzone.cz/continuarecto

 

Materiální sbírka pro Food Not Bombs Prostějov http://food-not-bombs.cz/prostejov

Materiální sbírka pro Zastavme utrpení,z.s. http://oszastavmeutrpeni.g6.cz/
https://www.facebook.com/Zastavme-Utrpen%C3%AD-zs-136160353136605/

Infostánek,vege jídlo,distro,bezpeněžní zóna-freebox...


Reakce (0) Víc informací ...

Lahar, Encore, SYIH, Brutally Deceased

Datum: 06.10.2018 20:00
Kde: Kladno - Auto Da Fé

ENCORE – Nekompromisní crust / d-beat z Prahy a Kladna. Na spadnutí je chystané split LP, chlapci a dívka už nahráno mají a my se těšíme, až novým kouskem zdemolujeme sebe i sousedy. Válka!

SEE YOU IN HELL – Mašiny na alkohol a hrubý HC / punk z Brna opět na Kladně.  Po letech, v premiérově v nové sestavě se chystají v říjnu do studia a na jaře příštího roku by z toho měla vzejít nová velká deska u Insane Society records.

BRUTALLY DECEASED – Když se ze Švédů stali hipíci (čest vyjímkám), co vržou bigboš s čistým zvukem a na desky Nihilist, Carnage, Dismember a Entombed sedl prach, museli se chopit nástrojů chlapci z Prahy a ukázat zač je toho death. BD mají taktéž nahraný nový materiál na chystané split LP s death metalovými válečníky z Polska Embrional.

LAHAR – Jedině smrt ve světě nespěchá, přichází pomalu a v klidu. Rychlost je symbol dnešního života a jako krev v každém z nás klokotá.  Jsme otroci času, zvítězí jen ten, kdo je rychlejší. Spěch a shon s námi zápasí, až nás jednou dočista zahubí.  Ale dokud žijeme - rychlost vítězí! ..a kdo že to je tedy nejrychlejší? Slayer? Kreator? Assassin? Sadus? Běžte do prdele, tohle je Lahar!!!

fb event: https://www.facebook.com/events/157627808290583/


Reakce (0) Víc informací ...

Sløga, Goat Metamorphosis, Anthropoid

Datum: 06.10.2018 20:00
Klub: Brno Vegalite

SLØGA - sludge - Vilnius Litva
https://sloga.bandcamp.com/releases6
https://www.facebook.com/sloga666/

GOAT METAMORPHOSIS - stoner, doom, sludge - Vilnius Litva
https://goatmetamorphosis.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/GoatMeth666/

ANTHROPOID - doom, post hardcore - Napajedla CZ
https://anthropoid.bandcamp.com/releases


Reakce (0) Víc informací ...

SLØGA (Litva) + Goat Metamorphosis (Litva) + DNO (CZ)

Začátek: 07.10.2018 20:00
Konec: 07.10.2018 22:00
Kde: Olomouc, SF MINI

Sløga - jsou z Litevského Vilniusu. Z tohoto regionu sem moc kapel nejezdí a tak to můžem brát trochu jako exkurzi do východní části Pobaltí. (metal/hardcoe/doom, Vilnius)
sloga.bandcamp.com

Goat Metamorphosis (stoned/doom/metal, Vilnius)
goatmetamorphosis.bandcamp.com

Dno - mají k Vilniusu geograficky nejblíže. Parta z Orlovské Futry. (Hardcore/metal/punk)
dnoband.bandcamp.com

 

FB akce

sfmini.musicforliberation.com 

SF MINI info:
Tramvaj: zastávka Pionýrská
Adresa: Brněnská 110/49

Prostor najdete za vrátnicí areálu, v levém rohu na levé straně. Na bráně i na vratech najdete cedule.

Prosíme pokud přijedete autem, parkujte venku mimo areál. Vzhledem k tomu, že v areálu jsou další firmy, výrazně prosíme, netoulejte se po areálu. Prostory mini a před jsou dostatečně velké. V areálu udržujte pořádek a na záchody choďte dovnitř a nekonejte potřebu někde za rohem. Chceme prostor udržet co nejdéle a pokud vám na tom také záleží, dodržujte tato základní pravidla. Většina problémů vždy vznikala a vzniká přesně z takovýchto banalit. Díky!


Reakce (0) Víc informací ...

One Burning Match (FR) + Lakka + Toufar

Začátek: 08.10.2018 19:00
Konec: 08.10.2018 22:00
Klub: Praha café Na půl cesty
One Burning Match
Hardcore punk / Clermont Ferrand - France 
 
Lakka 
ex Kaczynski / Praha
 
Toufar
Emo hardcore / Havlíčkův Brod

Reakce (0) Víc informací ...

One Burning Match (FR) / Acid Row / Lakka

Reakce (0) Víc informací ...

Zajícova výstava obrazů a jeho punkový doprovod

Začátek: 11.10.2018
Konec: 11.10.2018
Klub: Praha café Na půl cesty

Výstava obrazů, vše potřebné v textu pozvánky (leták)

Kapely: 

Death wish kids - hc/punk Čáslav

Slavery - crust/punk Praha

Kunta Kinte - noise/punk Praha

vstup dobrovolný/obrazy prodejné/vše na psí útulek v Modřanech


Reakce (0) Víc informací ...

Pravěkfest VII

Začátek: 12.10.2018 19:00
Konec: 14.10.2018
Klub: Praha Underdogs

Pravěkfest VII.
Benefiční DIY festival UG sdružení Pravěk
12.-14. 10. 2018

Sedmý Pravěkfest pokračuje, kde se loni zastavil - geniální prostor Underdogs, dvě stage, skutečně multižánrové pojetí, námrdy, atmosférické temnoty, roztodivné i kyselé beaty, hlukové experimenty, nová vlna se starým obsahem, zkrátka společný extrémní jmenovatel založený na DIY etice! Pátek pojede v blacku, thrashi, death metalu i deathrocku, takže budou spíše klasiky, sobota se posune k punku a bordelu z popelnic, v neděli zakončíme fest noise rockem a experimenty! Pařba a (sebe)destrukce nemá hranic, pro odvážné tak čeká i trochu těch danger music elementů na konci každého večera, muhehehe! Benefičně podpoříme buďto Food not Bombs nebo Kliniku, kdo to bude v ten moment více potřebovat. O tom, že rasisti, sexisti, homofobové a šovinisti všeho druhu nemají na akci šanci, to snad netřeba rozvádět. Takže směle do Pravěku, DIY or die a zabij cool kida v sobě!
http://www.pravek.eu/
http://praveknoisesection.blogspot.cz/


Reakce (0) Víc informací ...

Blátivé kaluže vol. 1

Datum: 12.10.2018 19:00
Kde: Plzeň - Družba

dvakrát sludge doom metal z Německa

Quallus - Lipsko (sludge doom metal)

Medicine noose - Berlin (90kový sludge metal v duchu Grief a Noothgrush)

vstup dobrovolný


Reakce (0) Víc informací ...

TRIUMPH des Willens 2018

Začátek: 12.10.2018 19:30
Konec: 14.10.2018
Pá 12. 10. @ Kostel Panny Marie Pomocné, Vernéřovice
Start 19:30 https://www.facebook.com/events/489494498192420/
 
So 13. 10. @ Pohřební čertova kaple, zámek Jezeří 
Start: 19:30 https://www.facebook.com/events/994587157395540/
 
Ne 14. 10 @ Ústavní hřbitov Bohnice
Start: 19:30 https://www.facebook.com/events/318031719003756/
----------------------------------------------------------------------------
Bahratal (blackmetal punk // Praha) 
https://www.youtube.com/watch?v=COMVo8wnT2U

Übel (blackmetal punk // Wiena - Praha)
https://ubel.bandcamp.com/releases 

Lezok (occult black // Praha) 
https://lezok.bandcamp.com/releases 

Lichens (black metal // Sudetenland)
https://lichens.bandcamp.com/ 

Reakce (0) Víc informací ...

DOGSFLESH (uk) + ZIMMER FREI (cz)

Začátek: 13.10.2018 19:00
Konec: 13.10.2018 22:00
Klub: Praha 007

DOGSFLESH (uk)
www.facebook.com/DogsfleshOfficial

ZIMMER FREI (cz)

http://bandzone.cz/zimmerfreipraha


Reakce (0) Víc informací ...

Adacta / Concrete Worms / Škoda120 / Ratpack

Datum: 13.10.2018 20:00
Klub: Brno Kabinet Múz

ADACTA ( Bratislava, hc / crust )
18 let existence,5 fošen na krku, status takřka legendární… Jedna z nejvýraznějších kapel slovenské hc/punk scény se po návratu z turné po Brazílii předvede v plné formě v Kabinetu. Mimochodem, Adacta je jediná středoevropská kapela, kterou uvedl na seznamu svých oblíbených kapel bývalý bubeník Sepultury, Igor Cavalera.
https://adactaband.bandcamp.com

CONCRETE WORMS ( Bělehrad, hc / punk )
Concrete Worms ze Srbska zní jako mix Motorhead s La Fraction a budou "služebně nejstarší" kapelou večera, jelikož vznikly už v roce 1994.
https://concreteworms.bandcamp.com/

ŠKODA 120 ( Brno, grind )
Grindcorebeat since 1996 !
http://bandzone.cz/skoda120

RATPACK ( Brno/Bíteš, hardcore )
Velice příjemný překvapení a mladá naděje lokální hc/punk scény.
http://bandzone.cz/ratpack?at=info

Vlez za 150,-

fb event: https://www.facebook.com/events/330051410898536/


Reakce (0) Víc informací ...

Greynbownes (CZ) + November Might Be Fine (PL)

Začátek: 14.10.2018 20:00
Konec: 14.10.2018 22:00
Kde: Olomouc, SF MINI

Greynbownes (CZ) + November Might Be Fine (PL) – Olomouc – SF MINI
Greynbownes
November Might Be Fine


Reakce (0) Víc informací ...

Tuscoma (NZ), Symptomy deprese (CZ)

Začátek: 16.10.2018 20:30
Konec: 16.10.2018 23:00
Kde: Kraft, Hradec Králové

Tuscoma
- Tour šílenci (původním názvem Hollywoodfun Dowstairs) z Nového Zélandu, kteří čerstvě změnili název na Tuscoma nemají hraní evidentně stále pořád dost, takže se opět vrátí v říjnu do Hradce Králové v rámci svého dalšího ne zrovna malého turné. Tahle kapela začínala původně ve třech, ale později kluci začli mastit svou svižnou porci nervního a energického noise-punku s lehkými vlivy novějších new-wave kapel už jen jako duo.
https://tuscoma.bandcamp.com/album/arkhitecturenominus

Symptomy deprese
- Mladá a dosti zajímavá kapela z Hradce Králové, která se hudebně pohybuje někde mezi grungem, indie a těžkym experimentem o duševní zdraví. Na tohle běžte raději s rodičema, ať vás má kdo držet za ruku.
https://www.youtube.com/watch?v=5OUC3_wA6WQ

Vstupné bude kilo, jelikož Tuscoma budou na turné.


Reakce (0) Víc informací ...

Atomck (UK) + Hibakusha (CZ) + VETO (CZ)

Začátek: 19.10.2018 20:00
Konec: 19.10.2018 22:00
Kde: Olomouc, SF MINI

Atomck (UK) + Hibakusha (CZ) + VETO (CZ) – Olomouc – SF MINI
atomck.bandcamp.com
Hibakusha
Veto


Reakce (0) Víc informací ...

Benefit pro azylový útulek v Zápech u Prahy

Datum: 20.10.2018 19:00
Kde: Praha - Bike Jesus

Na podporu benefitu pro zvířecí azylový útulek v Zápech u Prahy (Kruh bezpečí pro zvířata Zápy) zahrají : Rožava, Sebestřet, Hnus umírající.


Reakce (0) Víc informací ...

Krátký, rychlý a hlasitý 19 (20 let Lycanthrophy)

Začátek: 20.10.2018 19:00
Konec: 20.10.2018 24:00
Klub: Žďár nad Sázavou klub Batyskaf

LYCANTHROPHY (oslava 20ti let existence hluku. extreme HC/grind ze Žďáru n.S., Poděbrad a Pardubic).
Dále vystoupí další kapely, co hrají "krátce, rychle a hlasitě" a jsou naši kamarádi:
GRIDE (kultovní extreme hardcore z Prachatic a okolí jižních Čech)
CONTROLLED EXISTENCE (grind core violence z Prahy)
NEEDFUL THINGS (old school grind core masakr z Pardubic, Jaroměře)
PRŮMYSLOVÁ SMRT (fastcore thrash mazec z Jihlavy)
SHEEVA YOGA (přísný power violence z Ostravy)
NO GOD RHETORIC (violent grind výsyp z Brna)
MASSOLA (grind-free-jazzové duo z Ostravy)

https://www.facebook.com/events/769828043224903/?notif_t=event_calendar_create&notif_id=1522425755532684


Reakce (0) Víc informací ...

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL VOL. 6

Datum: 27.10.2018 17:30
Kde: Písek - Divadlo Pod Čarou

Již šestý ročník tradičního thrash-metalového festivalu v jihočeském městě Písek proběhne v sobotu 27. října 2018. Thrash Nightmare festival přivítá šest kapel, které patří k elitě metalového undergroundu. Headlinerem bude legendární black/thrash kapela z Itálie NECRODEATH! Dále se na pódiu objeví SODOMIZER (black/speed – Brazílie/Německo), RAVENOUS (thrash metal, Rakousko), LAHAR (thrash metal, Česko), PREDICTION (black/thrash – Rakousko) a WILDHUNT (heavy/thrash – Rakousko). Jedinečná atmosféra, přátelské prostředí klubu, žádné bariéry, old school metal fanoušci.


Reakce (0) Víc informací ...

Surra (Bra) + Komplex viny + Haunebu zwei

Začátek: 01.11.2018 19:00
Konec: 01.11.2018 22:00
Kde: Praha - Hospoda Brouk

Po dvou letech se vrací brazilské thrash/hc/punk komando SURRA!

SURRA (BRA) - https://surrahardcore.bandcamp.com/

Komplex Viny (Poděbrady) - http://bandzone.cz/komplexviny

Haunebu Zwei (Brouk)

Hospoda Brouk, Vltavská 533/22, Anděl, 150 00 Praha-Smíchov


Reakce (0) Víc informací ...

Sebestřet (CZ) + další

Začátek: 03.11.2018 20:00
Konec: 03.11.2018 22:00
Kde: Olomouc, SF MINI

Sebestřet (CZ) – Olomouc – SF MINI


Reakce (0) Víc informací ...

Dead To Me (USA) + Kung-Fu Girlz (CZ)

Začátek: 05.11.2018 20:00
Konec: 05.11.2018 22:00
Klub: Praha 007

Dead To Me po osmi letech zpátky na Strahově. S novým video klipem "Would It Kill You?". Kapela ze stáje Fat Wreck Chords, se členy One Man Army, Swingin´Utters, Western Addiction ad. To ale všichni modří už dávno vědí. Podstatné je, jak geniální punk rock hoši dělají. Jakoby zachytili atmosféru San Francisca, odlehčený melodický punk, tak akorát svižně, naprosto chytlavě, trochu melancholicky, ale přitom rozhodně 100% street punk. Nemá to slepý místo. Odsejpá to jako po másle. Po děsně sympatickým másle. Zkrátka a dobře, je to srdcovka a koho dostane, toho nepustí. Což můžeme bez váhání říct také o Kung-Fu Girlz. Naše drahá pražská melodická kick ass nakládačka, poměrně dobře popsaná následujícím: "Trochu jako kdyby Motörhead chytli stařeckej vrtoch a snažili se zahrát něco ve stylu starejch dobrejch The Clash." Za nás very special guest večera, bude to masáž od začátku do konce!

DEAD TO ME (usa)
https://www.facebook.com/deadtomesf
https://www.deadtomemusic.com

KUNG-FU GIRLZ (cz)
https://www.facebook.com/kungfugirlz
http://bandzone.cz/kungfugirlz


Reakce (0) Víc informací ...

August Landmesser (PL) + Hanako (PL)

Začátek: 08.11.2018 20:00
Konec: 08.11.2018 22:00
Kde: Olomouc, SF MINI

August Landmesser (PL) + Hanako (PL) – Olomouc – SF MINI
augustlandmesserpunx.bandcamp.com
Hanako


Reakce (0) Víc informací ...

HOPES, Flowers for whores

Začátek: 11.11.2018 20:00
Konec: 11.11.2018 22:00
Klub: Kladno Krušo. Sklípek

HOPES vydávají letos na podzim velkou desku u pushteek a při této příležitosti odehrají 13 evropských koncertů (Česko, Slovensko, Německo, Maďarsko). Sekundovat jim budou Flowers for whores & SUPPRESSER. U nás v Kladně se představí 11.11.18 společně s Flowers for whores.

HOPES - moderní hardcore v tom nejlepším slova smyslu. Na kontě 3x Ep, 1x split a velkou desku na cestě. https://hopeshc.bandcamp.com

Flowers for whores - metalcore/hardcore fungující od roku 2004, nově s polovinou členů Decultivate. Za sebou 2x Ep, 2x split Ep (Gattaca, Bonus), 1x Cd album. https://youtu.be/AK-49AHg5Q0

FB událost : https://www.facebook.com/events/2286177801399431/


Reakce (0) Víc informací ...

Lucifer Star Machine (DE) + The Time Shifters (CZ)

Začátek: 16.11.2018 20:00
Konec: 16.11.2018
Klub: Praha 007

Lucifer Star Machine po decentní pauze opět vystrkují růžky. Na Sedmičce si v minulých letech zahráli už třikrát a pokaždé to byla vskutku pekelná jízda. Rychlá rock and rollová samohonka, zuřivej punk a hard core tempo. Ingredience roztavený v luciferově kotli na naprosto geniální hard and heavy nátěrovou hmotu s melodiema jako víno a mocným vokálem, co roluje ponožky a zařezává slipy. Tak aby ne, Hamburg není žádná Dolní Lhota. Tam se to s punkem umí. Kdo rád Motörhead, Zeke, Poison Idea a Ramones, ten by neměl chybět. Pětihlavá speed rocková bestie se vrací na místo činu, střeva budou lítat. My jsme vás varovali. Jako very special guest vystoupí pražský punk rock gang The Time Shifters. Od roku 2015 se stihli vyhoupnout sakra vysoko. Dirty attitute rock´n´roll punk, magnetizující ženský vokál, chuť nočního města a historek z podsvětí, nahlas a nadivoko. Zkrátka k sežrání.

LUCIFER STAR MACHINE (de)
https://www.facebook.com/luciferstarmachine
http://www.luciferstarmachine.com/

THE TIME SHIFTERS (cz)
https://www.facebook.com/T.Shifters/
https://timeshifters.bandcamp.com


Reakce (0) Víc informací ...

Arrogant Twins, Cumulonimbus, Vana

Začátek: 16.11.2018 20:30
Konec: 16.11.2018 23:30
Kde: Kraft, Hradec Králové

Arrogant Twins
- Tohle je kapela, kde se sešel bubeník (původem z anglie) a 
zpěvák poměrně více než známých Anyway a založili spolu tohle duo z Prahy, které jede v těžkém punk rock´n´rollu
https://www.youtube.com/watch?v=R74SpmShLdk

Cumulonimbus
- Tahle kapela z Frýdlantu u Liberce s názvem složitějším snad než je rubikova kostka sama, která také ovládá i perfektně ve své hudbě "tah na branku" si jede v ´90 emu stojící na post-hardcore podkladech. Ozkoušeno naživo v Praze na koncertě proti rasizmu a věřte nevěřte na živo to funguje úplně samo! 
https://cumulonimbuscz.bandcamp.com

Vana
- Parta mladejch cápků z Hradce Králové, která akorát sedí k Arogantům.

Vstupné bude 80,-


Reakce (0) Víc informací ...

Přijď na koncert, zachraň prales! 3

Datum: 17.11.2018 19:00
Klub: Liberec Azyl pivní bar

Erotic Devices (D), The junk food, Scalp, Loosers, Dysfazie


Reakce (0) Víc informací ...

Přijď na koncert, zachraň prales! 3

Datum: 18.11.2018 19:00
Klub: Praha café Na půl cesty

I AM PENTAGON, SCALP, LOOSERS


Reakce (0) Víc informací ...

Remek (CZ) + Gattaca (CZ)

Začátek: 23.11.2018 20:00
Konec: 23.11.2018 22:00
Kde: Olomouc, SF MINI

Remek (CZ) + Gattaca (CZ) – Olomouc – SF MINI


Reakce (0) Víc informací ...

Killed By Brno vol. 16 – Filip Forever Gig

Začátek: 08.12.2018 19:00
Konec: 08.12.2018 23:59
Klub: Brno Yacht

Šestnácté pokračování klasického zimního festivalu na Yachtu a vzpomínka na Filipa se vším co k tomu patří…. vegan večeře, freebox, Food Not Bombs, atd.
Veganská večeře bude opět ponechána ve formátu poslední doby, čili zůstává dál „zcela neorganizovaná“ a bude začínat v podstatě až s časem koncertu a bude jen na vás všech, jaký tomu dáte průběh, co kdo přinesete, atd.

HATERS – Rychlý a úderný HC ze Šumperka otevře tento večírek. http://bandzone.cz/haters

COFFIN VARNISH – Nová banda starých zoufalců, pohrobek Evidence Smrti, jenž však nemá s Evidencí Smrti nic společného!

TENDENCIE – Hardcore / punk z Nového Města nad Váhom. http://bandzone.cz/tendencyfacestous

ENCORE – Crustoví nájezdníci z Cajzlu, jež milujou teplej lahvovej Bráník více, než si kdokoliv z nás dovede představit! http://bandzone.cz/encorepunx

RISPOSTA – Nezničitelná crustová jednotka z Přísnotic a okolí, po delší době opět v režii United Crusties. http://bandzone.cz/risposta

SEE YOU IN HELL – Krev, pot a pivo. Pořadatelská ekipa zoufalců. http://www.seeyouinhell.cz

BRUTALLY DECEASED – Death metalová nálož z Cajzlu s jasným ukazatelem směr Švédsko. Naposledy to z důvodu nemoci nevyšlo, tak nyní už snad bude vše připraveno a bude se topit pod kotlem o 666! http://bandzone.cz/brutallydeceased

3ONANY BOYS – A nakonec noise-core chlív složený ze starých známých xichtů z Ostrafskeho reviru.


Info: https://www.facebook.com/unitedcrusties  /www.seeyouinhell.cz


Reakce (0) Víc informací ...

Spring Zine Party vol. II

Začátek: 04.05.2019 15:00
Konec: 04.05.2019 23:00
Klub: Praha Eternia

Druhý ročník Spring Zine Party na půdě Eternie!

DIY zine fest / bands / vgn food / bar / skate / čítárna

(Pokud chcete představit svůj zin, přihlašte se na fiserova.ma@gmail.com)

Bližší info brzy

. . . . . . . . . . . . . . .

gnwp.cz 

fb event - https://www.facebook.com/events/2160507010855610/


Reakce (0) Víc informací ...

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Začátek: 23.08.2019 17:00
Konec: 25.08.2019 06:00
Kde: Podbor - Fotbalové hřiště

Po roce pauzy přichází další ročník.

Dvoudenní festiválek D.I.Y. Underground hc/punk kapel v mezinárodním uskupení převážně více hlučnějších kapel, tak jak to máme rádi s D.I.Y. principy, které nás tak mermomocí svazují, vymezující se proti jakémukoliv útlaku, autoritám, rasismu, xenofobii a dalšímu loji. Samožřejmě proti komerci.


Místo : Podbor - Fotbalové hřiště (Místo leží 15 km od Pardubic)
Kdy : PÁTEK - SOBOTA : 23. a 24. Srpen 2019

 

Link mapy : http://mapy.cz/#x=15.918940&y=49.977503&z=14

 

Na místě bude bar : Veganské občerstvení za rozumnou cenu, z více druhů jídel, alko, nealko, distra a materiály týkajících se práv a svobody zvířat. Také se bude pálit oheň jako vždy. Místo před pódiem bude zastřešeno, hrát se bude za každého počasí! Možnost stanování.

Hrát se bude pátek a sobota, neděle se končí!


Kapely a více info je na odkazu festivalu :
http://abackdistrorecords.blogspot.com

Po rozkliknutí se zobrazí více informací.


Reakce (0) Víc informací ...

La fiesta del ruido

Začátek: 01.12.2019 19:00
Konec: 01.12.2019 20:00
Klub: Praha 007

PRETTY LITTLE FLOWER - gulf coast grindcore (Texas, USA)
https://www.facebook.com/PLF-175466989192244/
https://blastasfuk.bandcamp.com/album/ultimate-whirlwind-of-incineration

NEEDFUL THINGS - oldschool grindcore
https://www.facebook.com/NeedfulThingsGrind/
https://needfulthings.bandcamp.com/

KAOSQUAD - metal grind
http://bandzone.cz/kaosquad?np=7&at=news


Reakce (0) Víc informací ...

   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!

Del_F64.0 (Kernspinn Tour + 3 Acts)

16.10.2018
All booking...
 
AKCE
THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 6 – WARM-UP PARTY
THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 6 – WARM-UP PARTY 27.09.2018 ( 19:00 )
Písek PÍ club Více informací ...
Drip of lies (Pl) + Limp Blitzkrieg (Pl)
Drip of lies (Pl) + Limp Blitzkrieg (Pl) 27.09.2018 ( 19:30 - 22:00 )
Praha Underdogs Více informací ...
Vzpurná Praha: Vole / Nusle Sound System / True Fir
Vzpurná Praha: Vole / Nusle Sound System / True Fir 28.09.2018 ( 19:30 )
Praha - Altenburg Více informací ...
Průmyslová Smrt (CZ) + Jack (Hun)
Průmyslová Smrt (CZ) + Jack (Hun) 28.09.2018 - 28.09.2018 ( 20:00 - 22:00 )
Brno Více informací ...
BALACLAVA + SAME RIVER TWICE + LOOSERS
BALACLAVA + SAME RIVER TWICE + LOOSERS 29.09.2018 ( 20:00 )
Brno Kabinet Múz Více informací ...
Hardcore na baru
Hardcore na baru 29.09.2018 ( 20:00 - 00:00:04 )
Uherské Hradiště RC Mír Více informací ...
Průmyslová Smrt (CZ) + Jack (Hun)
Průmyslová Smrt (CZ) + Jack (Hun) 29.09.2018 - 29.09.2018 ( 20:00 - 22:00 )
Plzeň Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
DIS-K47, Újezd - Hella, 22.9.18
23.09.2018 13:14, Siki


CONTROLLED EXISTENCE, Újezd - Hella, 22.9.18
23.09.2018 13:12, Siki


VOLE, Újezd - Hella, 22.9.18
23.09.2018 13:11, Siki


KRAOST, Újezd - Hella, 22.9.18
23.09.2018 13:10, Siki


SECT MARK, Plzeň - Pohoda, 2.9.18
03.09.2018 12:49, Siki


ĐORNATA, Plzeň - Pohoda, 2.9.18
03.09.2018 12:47, Siki


VZTEKLEC, Plzeň - Pohoda, 2.9.18
03.09.2018 12:45, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
BALACLAVA | rozhovor (541)
S.H.I.T. - What do you Stand for? (471)
THE WAR GOES ON - s/t (469)
I Am Pentagon – 265 (448)
O koncertech, který jste prošvihli (a.k.a. příště tu chybu nedělejte) (442)
INNOXIA CORPORA | Rozhovor (413)
Lucifer Efekt - My (362)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
THE BAR STOOL PREACHERS – Trilogy
PHOTOGRAPHS II | 2014-2018
THE WAR GOES ON - s/t
VINYL RULEZ | 01/2018 - 06/2018
S.H.I.T. - What do you Stand for?
Roman xJesusx Láriš - WORLD WILD HARDCORE
The Fog – s/t EP
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2018 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.