Youtube
ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL vol. 15
03.04.2019 20:38:11 -273.15Zbyňa
Obrázek
Dne: 22.06.2019 11:50
Kde: Žabčice - areál za Sokolovnou

V sobotu 22. 6. 2019 se uskuteční již 15. ročník dnes již prakticky kultovního Antitrend Open Air festivalu. Festival se jako (až na jedinou výjimku) každý rok koná v příjemném prostředí vesničky Žabčice, která se nachází kousíček od jihomoravské metropole Brna – navíc v luxusní vzdálenosti zdejší vlakové zastávky (vlaky sem jezdí každou hodinu). Pokud Vám v žilách koluje láska k hudebním stylům jako je death/grind, brutal death, gore grind, fastcore či crust, je sestava letošního ročníku tohoto extrémního festivalu pro vás jako stvořená. Jedna z nejsilnějších sestav dosavadní mnohaleté historie této akce čítá hned 16 kapel z 10 různých světových zemí a ani letos nebude chybět několik velmi zajímavých seskupení (které budou hrát u nás v ČR vůbec poprvé), některé z nich navíc z poměrně exotických krajů! Každý správný fanoušek výše uvedených stylových škatulek si tak určitě vybere ty, za kterými se vydá cca 20km jižně od Brna, kde se rozezní ta nejšílenější zvěrstva, co může extrémní scéna nabídnout.


S představením kapel začneme u těch zahraničních:


TEETHGRINDER (NL) - aggressive grind core attack
https://www.facebook.com/Teethgrinder/

Jedním z co-headlinerů letošního ročníku jsou holandští grindeři TEETHGRINDER. Momentálně není v Evropě tolik podobných kapel, které dokážou od začátku do konce tlačit tak moc na grindovou pilu, jako tihle maniaci. Jejich živelná show je naprosto nekompromisní, nelze čekat nic jiného, než že to v Žabčicích pořádně rozsekají. Prostě 100% grind core masakr!

 

DEVANGELIC (ITA) - brutal death slam
https://www.facebook.com/devangelic.official/

DEVANGELIC z Itálie jsou jednou z novějších kapel na EU brutal poli, které za poslední roky vystřelily tak strmě vzhůru. Nekompromisní brutal death nátěr, povedený mix old school brutal deathu s novější vlnou zvanou slam. Další z co-headlinerů, který naživo ukáže svou sílu.

 

URTIKARIAANAL (MEX) - porngore grindos
https://www.facebook.com/urtikariaanal/

Tato smečka úchyláku z Mexika se ukáže na žabčickém pódiu již podruhé. Směsice tanečního gore grindu a exotického bordelu potěší nejednoho fanouška tohoto stylu. Tihle “mafianos” uzavřou celý festival, troška exotického tance v pozdních nočních hodinách jistě nebude na škodu J.


SACRAMENTAL BLOOD (SER) - old school death metal
https://www.facebook.com/sacramentalblood/

Narychlo povolaná náhrada za odpadnuvší SKINNED z USA. Náhrada ovšem velmi kvalitní, momentální sestava čítá členy hned ze tří různých evropských zemí. Jejich old school death metal dá vzpomenout na první polovinu 90. tet, kdy každý nadšenec extrémní muziky brousil na kazeťáku první nahrávky Obituary, Cannibal Corpse a jim podobné.

ANÜS (SWE) - slamming goregrind
https://www.facebook.com/slamsphincter

Pohrobci „blbých Švédů“ Splattered Mermaids, kteří navázali na jejich tradici a jezdí na AT fest zablbnout každý rok.  Za mikrofonem nemůže chybět jistý Johan, momentálně řvoucí také v kultovce Deranged, kteří se v Žabčicích mihli loni.. ANUSáci navštívili AT fest již předchozí tří ročníky, a letos tomu nebude jinak, vždyť jejich valivý death metal s tanečním goregrindem je naživo tak chytlavý. Budou letos opět masky zvířátek? J

 

BOUND TO PREVAIL (MLT) - technical brutal death metal
https://www.facebook.com/boundtoprevail
                Zatím méně známé brutal death těleso z Malty, které si ovšem co do kvality i brutality v ničem nezadá se známějšími krajany Beheaded či Abysmal Torment. Tyto “koženy” a pravděpodobně i inspirace jsou v jejich muzice zkrátka nepřeslechnutelné. Naživo lze očekávat opravdovou tlačenku do hlavy a určitě o této sebrance toho ještě hodně (a brzy) uslyšíme.


GRIMAZE (BG) - groovy death metal
https://www.facebook.com/GRIMAZE/
                GRIMAZE  jsou zajímavou kapelou až z dalekého Bulharska, hrající pestrou muziku na pomezí death metalu a groovy stylu. Podobnost k bohům Gorija jistě není čistě náhodná. Na kytaru to drtí sličná Melina a kapela to především naživo umí pořádně rozbalit. Za zmínku stojí několik nedávných účastí na turné coby předkapela větším a známějším jménům na extrémní scéně.


INVIDIOSUS (USA) - death/grind/black
https://www.facebook.com/Invidiosus/

“Last-minute” potvrzená kapela kapela z Ameriky. Pestrá směsice stylů death metal, black metal či grind core nebude ani chvíli nudit. Technické kytarové výjezdy podpořené pořádnou sypanicí střídají melodičtější a uvolněnější pasáže s nádechem old school death/blacku. Zajímavá smečka, možná “černý kůň” celého festivalu.

 

SUBURBAN TERRORIST (SK) - brutal death metal
https://www.facebook.com/suburbanterorist/

Že se u našich východních sousedů (kdo chce rovnou bratrů) pod Tatrami hrajeme prvotřídní brutal death, toť známá věc. Mezi první ligu stylu bezesporu patří i SUBURBAN TERRORIST. Jediný letošní zástupce ze Slovenska to umí na pódiu pořádně rozbalit.

 

BURST (New Caledonia) - exotic grinding massacre
https://www.facebook.com/BURST-NC-330579903746982/

Exotický nátěr až z daleké Oceánie, resp. Nové Kaledonie. I na takto odlehlém místě se hraje pořádný grindový sypec. Kde kdo by jim mohl závidět krásné pláže a teplo, které doma mají, místo válení se u moře si raděj týpci udělají výlet do Evropy, aby zde mohli rozdrtit pár mastných hlav svým grindujícím masakrem.

 

Nyní přejdeme k představení českých kapel:

 

SPASM (CZ) - dancing porno grind
https://www.facebook.com/Spasmgrind/

Představovat v dnešní době kapelu SPASM je jako psát o tom, že Zeman je hulvát a pravé jméno našeho premiéra je Bureš.  Nicméně trio „plavčíků“ doznalo nedávno změny, za bicíma se totiž můžeme těšit na nového člena. Pořád to ale bude bezesporu jejich taneční „gigolo“ grind, tedy tak, jak jej máme rádi. Styl těchto vážených pánů slibuje pořádné tanečky a asi největší pogo v průběhu celého festu, jak jinak.


MINCING FURY (CZ) - demented furious death/grind
https://www.youtube.com/watch?v=SkxPKm9f3lM

Co by to bylo za AT fest bez pořádajících vytíračů pódia MINCING FURY. Čeká nás divoká směsice death metalu s grindcorem, HC či punkem, ostatně kdo jezdí do Žabčic pravidelně, ví své. Hrát se bude převážně z poslední desky „Thousand Years of Emptiness“, určitě se ale dostane i na staré kultovní vály, „Kačenka“ přeci v Žabčicích nemůže chybět. Jako vždy, čeká nás živelná až šílená show nejen na pódiu – a navíc, podlaha pódia bude jako vždy vytřena do posledního smítka :).

                                                                                                                              

BRUTALLY DECEASED (CZ) - old school death metal
https://www.facebook.com/brutallydeceased/

Také tuhle sebranku z Prahy asi netřeba příliš představovat. Prakticky „All-stars“ tým, který tvoří členové, kteří působí (či v minulosti působili) ve spoustě pražských death či grind kultovek. Tento „projekt“ byl založen s tím, že se kluci rozhodli hrát poctivý old school death metal se švédských zvukem. No a nezbývá než dodat, že se jim to kurevsky daří!

 

KANDAR (CZ) - sick horror grindcore
https://www.facebook.com/kandarsicknhorrorgrindcore/

Grindující sypanice z Brna se členy kapel jakou jsou Mincing Fury, Slup či Forgotten Silence. Za mikrákem dělá utopence brněnská postavička Topi, dobře to známý alko-grind-maniak z kultovky Pigsty. Kluci mají rádi horory a rychlé sypce. Nic víc, nic míň J

 

PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ) - hardcore violence
https://www.facebook.com/prumyslovasmrt/

Agresivní styl power-violence letos zastupují především našinci PRŮMYSLOVÁ SMRT. Nenápadná kapela, která se nikdy nikam necpala, loni oslavila již 15 let své existence. Naživo nekompromisní bruska a HC skákačka zároveň. Těšte se!

MARANA (CZ/DE) - old school death metal
https://www.facebook.com/Maranaofficial/

Celý fest otevřou s úderem poledne kluci z kapely MARANA. Ač působí na scéně teprve tři roky, na jejich kvalitách to vůbec není znát. Špičkový old school “bloody” metal rozezní celé Žabčice!

-------------------------------------------------------- 

Na festivalu pochopitelně nebude chybět jak bohaté distro, kvalitní technické/zvukové zázemí, prodej triček, mikin, CDs, až po schopnou organizační stránku, profesionální osvětlení a především kvalitně obsazený a stylové pestrý line-up přímo na žabčickém pódiu. Přímo v areálu je také možnost stanování a pořadatelé zaručují přátelskou atmosféru pro pijácké radovánky až do ranních odjezdů vlaků, jak tomu ostatně bývá každým rokem. Stánky s dobrým jídlem i pitím jsou pochopitelně samozřejmostí.

Nenechte si proto ujít ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL, jež se koná v sobotu 22. června v Žabčicích u Brna, začíná se přesně s úderem poledne. Kdo si chce ještě před letošním Obscene Extreme Festivalem užít kvalitní porci především deathu či grindu, má jedinečnou možnost.

 

Kontakt: antitrend@seznam.cz, tel: +420 778 144 578

Podrobnější info:

https://www.facebook.com/events/195209491168996/

http://bandzone.cz/fan/antitrendparties

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!
All booking...
 
AKCE
Old Men Like Noise
Old Men Like Noise 21.09.2019 - 21.09.2019 ( 19:00 - 24:00 )
Vysoké Mýto M klub Více informací ...
Old Men Like Noise!
Old Men Like Noise! 21.09.2019 ( 19:00 - 24:00 )
Vysoké Mýto M klub Více informací ...
Misa Histerica/Kunta Kinte/Kullervo/Kronstadt/J. Foxter/Moriarty
Misa Histerica/Kunta Kinte/Kullervo/Kronstadt/J. Foxter/Moriarty 21.09.2019 ( 20:00 )
Prostějov,klub Echo Více informací ...
One Burning Match (Fr) / Kung-Fu Girlz / AdolphoGang
One Burning Match (Fr) / Kung-Fu Girlz / AdolphoGang 26.09.2019 - 26.09.2019 ( 00:00:19 - 00:00:23 )
Praha Eternia Více informací ...
Benefice pro Kliniku
Benefice pro Kliniku 27.09.2019 - 27.09.2019 ( 18:30 - 23:25 )
Brno Yacht Více informací ...
B-Day Ananaska&Alan
B-Day Ananaska&Alan 28.09.2019 ( 00:00:20 )
Klatovy - Falcon Více informací ...
Vyrvál, tanečky 10.
Vyrvál, tanečky 10. 28.09.2019 - 29.09.2019 ( 18:00 - 02:00 )
Uničov Na čtyřce Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
PHEZULU, Praha - Café Na Půl cesty, 15.9.19
16.09.2019 11:27, Siki


VIRTUE OF THE VICIOUS, Praha - Café Na Půl cesty, 15.9.19
16.09.2019 11:26, Siki


PATH OF CESTODA, Praha - Café Na Půl cesty, , 15.9.19
16.09.2019 11:25, Siki


F V T V R E, Praha 007, 13.9.19
14.09.2019 20:01, Siki


ESGMEQ, Praha - 007, 13.9.19
14.09.2019 20:00, Siki


ARROGANT TWINS, Praha - 007, 13.9.19
14.09.2019 19:59, Siki


NOT, Stříbrná Skalice - Na Marjánce, 7.9.19
08.09.2019 21:49, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
GOSPEL OF THE FUTURE | rozhovor (797)
Kolyma Tales #2 (602)
Zaniklé pražské kluby (523)
See You In Hell - Život ve strachu (347)
BAHRATAL | rozhovor (302)
Fyasco ‎– Kurva to je tlak / Nech žije smrť! (295)
dvasedmšestnulajedna | rozhovor (283)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Completed Exposition – Structure Space Mankind
ÖSTRA TORN / DECULTIVATE - split
dvasedmšestnulajedna | rozhovor
BAHRATAL | rozhovor
SAVAK | rozhovor
PRÜGELKNABE / OTLOUKÁNEK - split
SOULSIDE (Dischord records) | rozhovor
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2019 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.