Youtube
Antifa jako fe?áci a dealeři drog?
03.04.2006 08:46
Ubozí pohublí fe?áčci, zfetované svině, špinavé socky nebo dealeři drog. Takhle se čeští bojovníci za národ a rasu vyjadřují o antifašistech. Přitom případy, kdy můžeme natrefit na partu podnapilých nácků, nejsou zdaleka ojedinělé, ba právě naopak. Říkají, že se levičáci a antifas podílejí na šíření drog ve společnosti a sami jsou velice často (a pravděpodobně i rádi) pod jejich vlivem. Mnohým z nich slouží alkohol k tomu, aby přešli od slov k činům a třeba hrdinsky v pěti a více lidech zmlátili a zkopali těhotnou romskou ženu a ochránili tak svou rasu a národ před „cikánskou špínou“. V tomto malém zamyšlení se pokusím nastínit jaká je souvislost mezi pojmy antifa-drogy-náckové.


Momentálně nemám po ruce žádnou moudrou knihu, ze které bych definici drogy prostě opsal, takže se pokusím o svou vlastní: drogou v našem případě rozumíme chemickou látku, která má vliv na psychický stav člověka. Drogy v lidské společnosti vždycky byly, jsou a vždycky budou. Prokazatelně je lidstvo zná 2.000 let. V archaických společnostech však měli své jasně vymezené místo (šamanské praktiky) a k jejich zneužívání nedocházelo. K tomu dochází ve větší míře až nyní. Proč? Souvisí to s obecně konzumním nastavením moderní společnosti, které se snaží člověka přesvědčit, že smyslem života je „užít si“. V malém množství mohou tyto chemické látky totiž působit blahodárně, např. tiší bolest, či spíše navozovat příjemné stavy. Ve velkém množství se z většiny z nich ale stávají nebezpečné jedy, které mají schopnost učinit člověka na nich závislým. Takový člověk je potom schopen udělat cokoliv (třeba i krást nebo zabíjet), aby unikl mnohdy bolestivému a nepříjemnému abstinenčnímu příznaku. Tolik k definici drogy.


V našem státě je ze široké škály drog legální pouze alkohol, nikotin a kofein. Je to dáno společenskou konvencí. Tyto látky známe už dlouhou dobu, v naší společnosti zdomácněly a třebaže je docela snadné se alkoholem upít k smrti a běžně se to děje, nepanuje z ničí strany snaha alkoholické nápoje zakázat, naopak, všichni by se na takového člověka dívali jako na blázna. Proč potom panuje nevole ohledně tolik diskutované legalizace marihuany, která není tak nebezpečná jako alkohol? Prostě tady není doma, to je celý problém. U tvrdých drog jakými jsou např. heroin nebo kokain se dá celkem rozumně argumentovat, že jsou příliš tvrdé a závislost na nich nastává velice brzy. Alkohol naopak představuje pro stát i kapitalismus velmi výnosnou komoditu, která přináší každoročně tučné zisky – bez ohledu na zdravotní rizika, která s sebou konzumace alkoholu přináší.


Pravicoví extrémisté tvrdí, že antifa a levičáci šíří a berou drogy. K tomuto tvrzení mohu dodat snad jen to, že cílem antify je bojovat proti fašismu, nacismu a podobným extrémním ideologiím a ne zamořit celou společnost drogami, tudíž mi připadá tento výrok o šíření drog antifou nesmyslný. Navíc revoluční antifašisté otevřeně vystupují mimo jiné také proti šíření toxikomanie. Můžeme najít starší anarchistické nebo antifa samolepky, které jsou zaměřeny proti dealerům drog. V prvních stanovách Antifašistické akce Praha se píše, že AFA nedoporučuje ani nepodporuje braní drog, tím ale nemíní někomu zakazovat v jejich užívání. To ale neonacisté nikdy nepochopí. Nedokážou rozdělit dvě neslučitelné činnosti. Právě užívání drog a jejich distribuce za účelem zisku. Ale co, když se na někoho hází špína, hodí se všechno včetně lží, to je běžná praxe, stará jako lidstvo samo. Pravděpodobně v tom hraje také roli náckovská nenávist k odlišnému, nebo? antifas se v mnoha případech nebrání jiným kulturám a jiným vlivům (onen nácky tolik opovrhovaný multikulturalismus). Nepopiratelným faktem však je, že nelegální drogy k nám pašují drogové mafie, které si zde budují sítě dealerů, prostřednictvím kterých drogy šíří a bohatnou ilegálním obchodem s nimi. Nutno dodat, že často jsou na tyto obchodníky s lidským neštěstím napojeny také policejní složky (několik případů). Zdrojem drog v naší společnosti jsou tedy drogové mafie a ne antifa.


Já zastávám (pro mnohé lidi nemyslitelný) názor, že by se měly všechny drogy legalizovat. A není to tím, že bych nějak toužil se ufetovat k smrti. Nevím proč bych to dělal, na světě je přece krásně, ale protože si myslím, že je to podle mého názoru jediný účinný způsob, jak eliminovat v tomto systému činnost drogových mafií. Kdo drogu chce, stejně si ji sežene, a? je legální nebo ne. Ale je rozdíl, když si ji sežene od mafiána – zředěnou a smíchanou s kdoví čím za neúměrně vysokou cenu a podpoří tím činnost organizovaného zločinu – a tím, když si ji koupí třeba v lékárně – čistou, levnější a státem zdaněnou, takže když už si chce zničit život, podpoří tím svoje spoluobčany, kterým pak mohou být třeba zvýšeny sociální dávky, nebo může být za peníze z této daně pro něj zřízena odvykací kůra a navíc drogová mafie tím ztratí svůj zdroj příjmů, ze kterých financuje své zločinecké aktivity.


Legalizace je pro velkou část lidí nemyslitelná, protože si myslí, že jakmile by byly tvrdé drogy legální, všichni by se v touze je vyzkoušet okamžitě stali na nich závislými a společnost by zkolabovala. V historii je jeden dobře známý případ, kdy droga – jmenovitě alkohol – významně přispěla téměř k vyhlazení amerických Indiánů. Ale ti měli oproti nám jednu zásadní nevýhodu: jejich civilizace neměli před kontaktem s Evropany s alkoholem nebo s něčím jemu podobným zkušenost – to my máme, protože se u nás pije odnepaměti. A? si to tedy vyloží každý sám: když vím, co s člověkem třeba heroin dokáže udělat, opravdu si ho musím šlehnout a zkusit to? Potřebuji mít nad sebou stát jako nějakého ta?ku, aby dozíral na to, čím se můžu ničit a čím ne? Nebo jsem samostatný člověk, který má právo naložit se svým životem tak, jak chce jenom on sám a nikdo mu do toho nemá co kecat? Tohle rozhodnutí už nechám na každém z vás.


Závěrem chci k souvislosti antify a drog říci ještě toto: tvrzení nácků, že antifa a její příznivci šíří drogy, má podle mého názoru sloužit pouze jako jedna ze záminek pro vyvolávání konfliktů a pro ospravedlnění vlastní násilné činnosti. Oni sami dobře ví, kdo k nám skutečně drogy pašuje a kdo je tady šíří. Ale na to, aby se tito bojovníci postavili (pravděpodobně dobře ozbrojené) drogové mafii, mají moc málo kuráže a představa, že by za svou vlast, rasu či národ museli skutečně riskovat své životy je příliš děsí – což by potom dokazovalo, že jde o vesměs zbabělé lidi, kteří prásknou do bot, jakmile nejsou v přesile. Potom je tady druhá možnost, a sice ta, že jsou to oni sami, kdo má kontakty na drogové mafie a kdo s nimi spolupracuje (např. jako osobní stráž, či jako ochranka diskoték, kde k distribuci drog dochází). Potom výrok o tom, že antifa šíří drogy, slouží pro odvrácení pozornosti od činnosti jich samotných (podívejte se na tu levičáckou špínu! – na nás se nedívejte, my jsme ok). To však je už záležitost mimo rámec této úvahy. V zájmu antify není šířit ve společnosti drogy, ale naopak, zbavit ji i takových drog jakými je víra ve chlácholivé a pochlebovačné lži, kterou ve svých představách hojně pěstuje nacismus a jemu podobné ideologie.


Lukáš B.

(autor je sympatizantem AFA)

www.antifa.cz

Více na old.czechcore.cz

Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!

Pavle Ivanovic

15.09.2019 Prague
All booking...
 
AKCE
Dragon H Fest
Dragon H Fest 20.06.2019 - 20.06.2019 ( 18:30 - 23:59 )
underdogs Více informací ...
BLACK LIPS (USA) + LAZER VIKING
BLACK LIPS (USA) + LAZER VIKING 20.06.2019 ( 20:00 )
Brno Kabinet Múz Více informací ...
KORROSIVE (USA) + COFFIN VARNISH
KORROSIVE (USA) + COFFIN VARNISH 21.06.2019 ( 20:00 )
Brno Kabinet Múz Více informací ...
ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL vol. 15
ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL vol. 15 22.06.2019 ( 11:50 )
Žabčice - areál za Sokolovnou Více informací ...
Šlinc Fest 2019
22.06.2019 ( 14:00 )
Řevnice - Lesní divadlo Více informací ...
Festival Na břehu pod mostem
Festival Na břehu pod mostem 22.06.2019 - 22.09.2019 ( 17:00 - 04:00 )
Lysá nad Labem - Pod Mostem Více informací ...
Oslava Svatby Davida a Verči
Oslava Svatby Davida a Verči 22.06.2019 - 23.06.2019 ( 20:00 - 02:00 )
Praha Underdogs Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
KRAOST, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 8.6.19
18.06.2019 21:20, Siki


LYCANTHROPHY, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 8.6.19
18.06.2019 21:19, Siki


AARGH FUCK KILL, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 8.6.19
18.06.2019 21:18, Siki


MORBID MOSH ATTACK, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 8.6.19
18.06.2019 21:17, Siki


ASOCIAL DISTORTION, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 8.6.19
18.06.2019 21:15, Siki


ORBAN, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 8.6.19
16.06.2019 18:32, Siki


HOW LONG?, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 8.6.19
16.06.2019 18:31, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Povodí Ohře | rozhovor (646)
VINYL RULEZ | 07/2018 - 12/2018 (630)
PAST - Sama (625)
GOSPEL OF THE FUTURE | rozhovor (555)
Tomáš Ivan Mládek| rozhovor (502)
Kolyma Tales #2 (499)
v/a One Family One Flag (452)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
The Landfill Crew - EP
Willhelm Grasslich | rozhovor
The Landfill Crew - EP
GOSPEL OF THE FUTURE | rozhovor
The Ratchets - Gotta Be Cool
dvasedmšestnulajedna | rozhovor
Lenny Lashley's Gang Of One ‎– All Are Welcome
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2019 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.