Youtube
Fluff Fest 2018
13.12.2017 07:38 Samuel
Obrázek
Začíná: 27.07.2018 12:00
Končí: 29.07.2018 24:00
Kde: Rokycany, Letiště

Časový rozpistady

http://www.flufffest.net/

THE AFTERNOON GENTLEMEN ☆ ALIN AC ☆ ANCST 
ANGEL EPILEPSIA ☆ THE ARSON PROJECT ☆ ASTIO 
BAESTIEN ☆ BAHNHOFFREUNDSCHAFT 
BARABBAS, DU FÖRTAPPADE ☆ BELTZA GORRIA 
BIRTHRIGHT ☆ BIRUSHANAH ☆ BRUTAL BIRTHDAY 
CAVALCADES ☆ CLEAR X CUT ☆ CONTWIG ☆ CRANIAL 
DADAR ☆ DAŠA FON FLAŠA ☆ DAYS N DAZE ☆ DE GENS 
DEATH CULTURE DEPRIVATION ☆ DECULTIVATE 
DEHIDRATÁLT FEJEK ☆ DEVOUR ☆ DISAVOW ☆ DRUG CONTROL 
ÉSZLELÉS ☆ EKE BUBA ☆ FAILURE ☆ FOR EVERY ACTION 
FOREST HUM ☆ GAB DE LA VEGA ☆ GATTACA ☆ GIRLFRIEND 
GIVER ☆ GIZ MEDIUM ☆ GOVERNMENT FLU ☆ GREG BENNICK 
HEAVY HEART ☆ HEXIS ☆ HLEDÁNÍ ☆ IMPULSO ☆ IRON STEEL 
JAD ☆ JAN TOMÁŠ ☆ JOHNY FOXTER ☆ JOLIETTE ☆ KID, FERAL 
LEBANON ☆ LEFT TO STARVE ☆ LINK ☆ LISTENER 
LOMA PRIETA ☆ LØVVE ☆ MAJORITY RULE 
MEDICATION TIME ☆ MINERVA SUPERDUTY ☆ MONARCH 
MOOM ☆ MORROW ☆ MULTICULT ☆ NEON LIES ☆ NIKANDER 
NUSLE SOUND SYSTEM ☆ OAK ☆ ONA SNOP ☆ ORIENT 
ÖNKIIRTÁS ☆ PACINO ☆ PHAERENTZ ☆ POVODÍ OHŘE 
PRIMITIVE LIFE ☆ PRIMORIDIAL UNDERMIND ☆ ROCK 
ROPE ☆ RØST ☆ RUINER ☆ RULES ☆ RUTKA LASKIER 
SAFFIYÚCK ☆ SAME RIVER TWICE ☆ SAMOTAR ☆ SCHWACH 
SEE YOU IN HELL ☆ SEKEROMLAT ☆ SMUDJAS 
SPEED NOISE HELL ☆ SPIRIT CRUSHER ☆ SPIRITS 
STRAFPLANET ☆ SUFFOCATE FOR FUCK SAKE ☆ SVALBARD 
SWAIN ☆ SWIMMING SLOTH ☆ TASTE THE FLOOR 
TEMPEST ☆ TERMINÁTOR 1 ☆ TOXIC SHOCK 
VERBAL RAZORS ☆ VLNĚNA ☆ VNEUMICKY ☆ VOLE 
WARFUCK ☆ WASTE ☆ WE THE HEATHENS 
WRNGDNG ☆ YUMI ☆ ZAHRADA

---------------------------------------------------------------------------------

FLUFF STAGES LINE UP 

fb: https://www.facebook.com/events/194722207979005/


 THURSDAY JULY-26 OFFICIAL WARM-UP 
 * free entry/ shows start late afternoon 

 TOXIC SHOCK 
 YUMI 
 GIRLFRIEND

 FRIDAY JULY-27 
 * shows start early afternoon/ main + tent stage 

 MORROW 
 SWAIN 
 LISTENER 
 ZAHRADA 
 SPIRITS 
 WASTE 
 CAVALCADES 
 SVALBARD 
 GOVERNMENT FLU 
 GIVER 
 ROPE 
 VERBAL RAZORS 
 MINERVA SUPERDUTY 
 LØVVE 
 JAD 

 SATURDAY JULY-28 
 * shows start early afternoon/ main + tent stage 

 MAJORITY RULE 
 RUINER 
 HEXIS 
 BIRTHRIGHT 
 THE ARSON PROJECT 
 SMUDJAS 
 LINK 
 OAK 
 SPIRIT CRUSHER 
 TEMPEST 
 CRANIAL 
 PACINO 
 STRAFPLANET 
 MULTICULT 
 DISAVOW 
 CONTWIG 

 SUNDAY JULY-29 
 * shows start early afternoon/ main + tent stage 

 LOMA PRIETA 
 MONARCH 
 SUFFOCATE FOR FUCK SAKE 
 KID,FERAL 
 DRUG CONTROL 
 DAYS N DAZE 
 CLEAR X CUT 
 JOLIETTE 
 GATTACA 
 ANCST 
 DEVOUR 
 BIRUSHANAH 
 WE THE HEATHENS 
 SCHWACH 
 PRIMITIVE LIFE 
 BARABBAS, DU FÖRTAPPADE 

---------------------------------------------------------------------------------

Psych Tent

fb: https://www.facebook.com/events/2004867009765800/

THURSDAY LINE UP

19:30 - 20:00 SEKEROMLAT
20:30 - 21:00 PHAERENTZ
21:30 - 22:00 NIKANDER
22:30 - 23:00 ANGEL EPILEPSIA
23:30 - 24:00 ORIENT
00:15 -00:45 KULT MASEK
1:00 - 3:00 THE HIRED HAND (US, 1971, movie screening)

FRIDAY LINE UP

16:00 - 16:25 ÖNKIIRTÁS
16:50 - 17:15 TERMINÁTOR 1
18:00 - 18:30 DEHIDRATÁLT FEJEK
19:00 - 19:30 ÉSZLELÉS
20:00 - 20:45 DJ SET
20:45 - 21:15 IRON STEEL
21:35 - 22:00 BEROSSZULAS
22:30 - 23:00 ALIN AC
23:30 - 1:00 SAFFIYÚCK

SATURDAY LINE UP

14:00 - 14:30 DEATH CULTURE DEPRIVATION
15:00 - 15:30 LEBANON
16:00 - 16:30 SWIMMING SLOTH
17:00 - 17:30 BAHNHOFFREUNDSCHAFT
18:00 - 18:30 DE GENS
19:00 - 19:30 RUTKA LASKIER
20:00 - 20:30 VOLE
21:00 - 21:30 SPEED NOISE HELL
22:00 - 22:30 PRIMORDIAL UNDERMIND
23:00 - 23:30 POVODI OHŘE
00:00 - 00:30 BRUTAL BIRTHDAY
1:00 - 1:30 JAN TOMÁŠ
2:00 - 2:45 NEON LIES

SUNDAY LINE UP

13:30 - 14:00 NSS
14:30 - 15:00 BAHRATAL
15:30 - 16:00 ÜBEL
16:30 - 17:00 VLNĚNA
17:30 - 18:00 RULES
18:30 - 19:00 LAXITY
19:30 - 20:00 ROCK
20:30 - 21:00 EKE BUBA
21:30 - 22:00 DADAR
22:30 - 23:00 IMPULSO
23:30 - 24:00 LEFT TO STARVE
0:30 - 1:00 ASTIO
1:15 - 1:45 VNEUMICKY

---------------------------------------------------------------------------------

All Go - No Slow Stage

fb: https://www.facebook.com/events/1808471242782914/

Friday 27th July 
19:00-19:45 KRAOST
19:45-20:30 JOHNY FOXTER
20:30-21:15 DECULTIVATE
21:15-22:00 SEE YOU IN HELL
22:00-22:45 TRIGGER vs. PRÜGELKNABE
22:45-23:30 TASTE THE FLOOR
23:30-00:15 MOOM
00:15-01:00 SAME RIVER TWICE


Saturday 28th July 
17:30-18:15 INDOCTRINATE
18:15-19:00 RøST
19:00-19:45 MEDICATION TIME
19:45-20:30 FAILURE
20:30-21:15 WARFUCK
21:15-22:00 WRNGDNG
22:00-22:45 FOREST HUM
22:45-23:30 ONA SNOP
23:30-00:15 THE AFTERNOON GENTLEMEN
00:15-01:00 BAESTIEN

---------------------------------------------------------------------------------

Infoshop Tent

fb: https://www.facebook.com/events/209524913222298/

Lectures, workshops and discussions:
Political prisoners, environmental activism, social justice, veganism, anarchism, sexual violence-how to defend yourself, feminism,creation of safe spaces etc. More informations and schedule in infotent.

Bands:
Siksa (pl) - https://siksa.bandcamp.com/

Beltza Gorria (cz) - https://nunatakrecords.bandcamp.com/album/live-orlov-futra-30112017

Giz Medium (Fr)- https://busstoppress.bandcamp.com/album/are-we-there-yet

Gab de la Vega (It) - https://gabdelavega.bandcamp.com/ 

Hledání (cz) - https://hledani.bandcamp.com/

Daša fon Flaša (sk) - https://dasafonflasa.bandcamp.com

Samotar (sk) - https://samotar.bandcamp.com

Cácory (cz) - https://hledani.bandcamp.com/album/split-cassette-w-c-cory

---------------------------------------------------------------------------------

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!
All booking...
 
AKCE
BENEFIT SILVER ROCKET PRO KLUB 007
BENEFIT SILVER ROCKET PRO KLUB 007 14.12.2018 ( 19:00 )
Praha 007 Více informací ...
Hardcore a punk kotví v Bajkazylu
Hardcore a punk kotví v Bajkazylu 14.12.2018 ( 20:00 )
Brno Bajkazyl Brno Více informací ...
Průmyslová smrt, Nulajednanulanula, Die Puppen Augen, Nicota, Lionel Dixit
Průmyslová smrt, Nulajednanulanula, Die Puppen Augen, Nicota, Lionel Dixit 14.12.2018 - 15.12.2018 ( 20:30 - 00:30 )
Kraft, Hradec Králové Více informací ...
Zero test vol. 13
Zero test vol. 13 15.12.2018 - 16.12.2018 ( 20:00 - 02:15 )
Vyškov- Bikroska Více informací ...
Spaghetti Is NOT Dead Gig!
Spaghetti Is NOT Dead Gig! 15.12.2018 - 15.12.2018 ( 20:00 )
Brno Vegalite Více informací ...
Lakka + Flummox + Inspiratio
Lakka + Flummox + Inspiratio 15.12.2018 ( 20:00 )
Děčín Klub Biograph Více informací ...
Storm(o) (IT) + Ichi Banzai (CZ) + POSTEA (CZ)
Storm(o) (IT) + Ichi Banzai (CZ) + POSTEA (CZ) 17.12.2018 - 17.12.2018 ( 20:00 - 22:00 )
Olomouc, SF MINI Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
KLUVIM, Praha - Dejvická Klubovna, 5.12.18
06.12.2018 17:58, Siki


DOMLUVA, Praha - Dejvická Klubovna, 5.12.18
06.12.2018 17:56, Siki


KRAJNÉ ČIERNO, Praha - Dejvická Klubovna, 5.12.18
06.12.2018 17:55, Siki


PRŮMYSLOVÁ SMRT, Točník - Bárka, 1.12.18
02.12.2018 19:16, Siki


RABIES, Točník - Bárka, 1.12.18
02.12.2018 19:14, Siki


KOSY GEN, Točník - Bárka, 1.12.18
02.12.2018 19:11, Siki


RUINAS, Praha - Eternia, 15.11.18
19.11.2018 20:09, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
BALACLAVA | rozhovor (817)
THE WAR GOES ON - s/t (508)
INNOXIA CORPORA | Rozhovor (494)
DeeCracks - Sonic Delusions (489)
Summer Emotion (363)
Roman xJesusx Láriš - WORLD WILD HARDCORE (307)
PHOTOGRAPHS II | 2014-2018 (283)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Territories – s/t
NEEDFUL THINGS – Deception
Monster Squad – Depression
BALACLAVA | rozhovor
AUTONOÉ - s/t
SURRA | rozhovor
THE BAR STOOL PREACHERS – Trilogy
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   



Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2018 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.