Youtube
HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 1
22.12.2018 22:43 Samuel
Obrázek
Začíná: 15.02.2019 20:00
Končí: 15.02.2019 24:00
Kde: Polná u Jihlavy, Polenský klub

Již tento pátek 15.2.2019 začíná HARDCORE IS COMING HOME FEST VOL. 1 v Polné!!!! 
Máme pro vás zásobu alkoholu, zásobu kvalitní muziky, máme WELCOME DRINK, 
máme mega disco afterparty až do rána, máme pro všechny dárek zdarma 
a máme překvapení v podobě průmyslového festivalového trika!!!! 
Těšíme se na vás!!!! Přijeďte všichni!!!! 
Událost zde :D :D 
 
RELOAD: 
For total info 
scroll down!!!! :D :D 
 
INTRO: 
POLENSKÝ KLUB je legenda! Traduje se, že tam co je teď pódium a taneční parket byl dřív sklep na uhlí, a krom briketových nadšenců nebo vysloužilých horníků čuchajících saze, scházely se zde snad už jen mrouskající kočky! Kdy se ze sklepa sloužícího pouze k uskladňování zkamenělých nerostů a sedimentárních hornin stal hudební klub sice nevíme, ale víme, že téměř před dvaceti lety, za dob Michala Ondráka a Čtyřech z tanku a pes, se zde začaly pořádat první punkové a hardcore koncerty v okolí, první kapely zde nesměle hrály své první koncerty, první návštěvníci ochutnávali svá první piva a první kluci balili první holky :D :D Co na tom, že se pak větší část aktivit přesunula do Jihlavy, která pak zažila pravý a nefalšovaný punk a hardcore boom! Co na tom, protože tady to všechno začalo! Snad z poslední kostky uhlí schované někde pod pódiem odlétla jiskra a rozhořela se v první krůčky, z kterých pak vzniklo něco mnohem víc! POLENSKÝ KLUB je legenda! Vracíme se domů! 
 
HRAJÍ: 
COFFIN VARNISH (Brno) 
*metal hardcore punk japan style* 
Total all star team band složený z machrů, kteří se v extrémních hudebních odnožích pohybují roky, mají roky zkušeností, s minulými kapelami za sebou x turné v zahraničí, kdy projeli křížem krážem celou Evropu, a další tuny a tuny koncertů u nás!!!! Ex - Evidence smrti, Brünner Todesmarch, Alkalmotlankodik, Kullervo, V době moru a mnoho a mnoho dalších!!!! Tihle týpci, z nichž část pochází původně ze Žďárska a část z Moravy, se v Coffin Varnish sešli, aby rozjeli hrubý hardcore punk japonskýho střihu, s typickýma zběsilýma bicíma, thrashovou kytarou, hustýma sólíčkama a typickým Márovo ďábelským vokálem!!!! Tohle si nenech ujít!!!! Polenský klub rozemelou na prach!!!! 
 
PRŮMYSLOVÁ SMRT (Jihlava) 
*extreme hardcore* 
Místní ranaři!!!! 15 let na scéně, 500 odehraných koncertů, 5 zahraničních turné, a světe div se dokonce nominace na Anděla za album Invaze změn z roku 2015 :D :D Porto v Portugalsku, Londýn, Birmingham a Leeds v Anglii, Paříž / Francie, Barcelona / Španělsko nebo Temešvár / Rumunsko - tam všude byla tahle kapela hrát a mnohem víc. Dva členové pocházejí z Polné, jeden ze Záborné a jeden ze Sázavy u Pelhřimova. Průmyslovka tak potvrzuje staré pravidlo, že kapela nemusí být ani z Prahy, New Yorku nebo Londýna, aby se někam dostala nebo aby se s hraním někam podívala. Village punks rulezzz!!!! :D :D Kapela si minulý rok k vlastním 15-letým narozeninám uspořádala festival na letňáku v Jihlavě, uvedla vlastní značku piva (které pak velice ochotně pomohla vypít :D :D) a vydala nový singl  na vlastním labelu. Zničí všechno, všechny a všude!!!! Come to mosh!!!! 
 
RAVING ED (Jihlava) 
*three chord hardcore violence* 
Jihlavská zběsilost v akci!!!! Hustej jednoduchej a údernej hardcore s total metal pasážema a dvěma zpěvákama, kteří ti ukáží, zač je toho loket!!!! Kapela nedávno pokřtila první počin, a to kazetu se spřízněnými Terminal, a rozhodně ti z tohodle matroše určitě v Polné zahrajou něco naživo!!!! Obsahuje bubeníka z Průmyslovky!!!! Pojď se nechat zbořit!!!! Musíš vidět!!!! 
 
KANNOUT (Jihlava) 
*emo hardcore experimental poetry* 
Kapela s kořeny na havlíčkobrodsku ukotvená v Jihlavě, a čím dál tím více oblíbená po celé ČR svým netradičním pojetím light hardcore, post core a post rock stylu. Kluci a holka se zkušenostmi z mnoha lokálních kapel v Kannout ukázali, že umí dělat věci jinak a vyplatilo se!!!! S novou deskou Soma, která vyšla na respektovaným labelu Happy Mutant records, v zádech, a připravení podmanit si polenský publikum svojí atmosférickou hudbou!!!! Přijď včas!!!! 
 
TERMINAL (Velké Meziříčí) 
*hardcore grind* 
Nezničitelní týpci z velkomeziříčska po letech s novou kapelou odpálí celou akci svým hardcore grindem a dvojitým vokálním attackem!!!! 
 
 AFTERPARTY DISCO DJ DŽOGY (Polná) 
*disco 80´s and 90´s true party hard terror* 
Král tanečních parketů, king osmdesátkových diskoték, milovník 2UNLIMITED a TWENTY 4 SEVEN, kdysi milovník afterparties a levnýho čůča, za sebou roky djingu po punkových koncertech a před sebou tuhle jedinečnou událost v Polné, kde se po letech ukáže na place a pomůže nám dostat se z noci až do rána!!!! Ostatně, za světla je na cestu domů líp vidět, nebo ne???? :D :D 
 
MÍSTO: 
POLENSKÝ KLUB leží uprostřed hradební stěny Polenského zámku, a když pojedeš autem či autobusem z Jihlavy, tož za rybníkem Peklo je hned odbočka doprava směrem ke stavebninám, odboč, zaparkuj a pojď do toho!!!! Ze silnice ostatně osvětlené dveře klubu už určitě uvidíš, i schody které k němu vedou a věříme tomu, že trefíš a dorazíš v pořádku!!!! Pokud pojedeš ze směru Havlíčkův Brod, platí to samé, a pokud ze směru Žďár nad Sázavou, odboč za hradním příkopem ostře doleva a dorazíš tam stejně!!!! :D :D 
 
CENA A DOPRAVA: 
Protože víme, že někteří z vás se chystají dojet, cena vstupného bude symbolická, abyste si mohli ušetřit na cestu a na alkohol :D :D Polná leží v ideální poloze uprostřed trojúhelníku JIHLAVA - HAVLÍČKŮV BROD - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, což jsou hlavní směry odkud se můžete dostat dál odkudkoli v České republice. První autobus do Jihlavy v sobotu ráno jede z Polné ve 4:47, druhý 5:12, třetí 6:55 atd atd. První spoj směr Havlíčkův Brod jede v 5:12 přes Dobronín, kde přesednete na vlak do Brodu, to samé platí pro směr Žďár na Sázavou, a další spoje pro oba směry odjíždějí cca okolo 6:40. Pro ty z vás kdo preferují taxi budeme mít nachystaná 2-3 čísla na taxíky, kteří jezdí o cca 100 Kč levněji než je běžná taxa v okolí, ale bude sobota ráno takže počítejte prosím s větší vytížeností :D :D 
 
AFTERPARTY: 
Polenský klub je proslulý svými párty až do rána a i tentokrát bude pro vás otevřen do ranních hodin, takže se nebojte, že by nebylo kde být. Bude kde být a bude pařba :D :D DJ Džogy už ladí několikahodinový playlist pro ranní tanečníky a holky na baru už chladí láhve :D :D 
 
EXTRAS: 
WELCOME DRINK: PASTIS!!!! 
A jako překvapení jsme pro vás nachystali WELCOME DRINK!!!! A tím nemůže být nic jiného než PASTIS!!!! Pastis je nápoj, který se začal vyrábět ve Francii v době, kdy byl zakázaný absinth a stejně jako absinth se tradičně míchá s vodou, kdy poté získává mléčnou barvu, a nebohého pijáka tak při konzumaci pomalu a postupně dodělává :D :D My jsme ale highlandeři, a ne žádní buržousti, a nechceme vás zlískat pomalu, ale rychle :D :D takže jsme si pro vás připravili pastis, který má vyšší voltáž, a hodí se tím pádem k pití bez vody z klasického panáku :D :D Obliba nápoje u nás v kapele se datuje do doby, kdy jsme cca před 12-ti lety hráli v Ostravě a spali jsme na bytě u Skuldy z kapely Sheeva Yoga. U něj ve špajzu jsme ale našli nenačatou láhev pastise a do rána jsme dali tý kurvě co proto :D :D Pastis není v Česku jako alkohol ani moc známý a na moc místech si ho nedáte, a proto jsme se rozhodli vám ho představit v Polné aspoň tímto způsobem :D :D Takže jo, 15. 2. v Polenském klubu!!!! Vstup budeme vybírat od 19:00 a WELCOME DRINK máme nachystaný pro prvních cca 30 - 40 lidí!!!! Přijď včas!!!! 
 
DÁREK: 
U vstupu pro vás taky budou připraveny dva nové designy samolepek zdarma jako malý dárek za to, že jste přišli, a půjdeme se bavit!!!! 
 
PŘEKVAPENÍ: 
A abyste viděli, milí kamarádi, že to s návratem domů do Polné myslíme vážně a že vás máme rádi, připravili jsme si pro vás jako překvapení tuto edici nového průmyslového trika (čumex viz. níže :D :D), určenou specielně pro tento festival!!!! Vrací se starý známý motiv mušáka, tentokrát ovšem vsazený doprostřed originální americké bandany od Levisa, do jejíž spodní části je zakomponováno logo Polenského klubu, s heslem I SURVIVED THE HARDCORE GIG, a logem festivalu!!!! Zvolili jsme pro vás tentokrát pohodlná trička Fruit of the loom Value ve stylu unisex, tzn. vhodná pro pány i dámy, a máme pro vás připraveny velikosti S, M, L a XL!!!! Trik je velice omezené množství, a protože to děláme pro vás, budeme je prodávat mnohem levněji než normálně, tak buďte rychlí!!!! :D :D 
 
 
FOR MORE INFO: 
Like us!!!! :D :D 

Obrázky

    

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!

Pavle Ivanovic

15.09.2019 Prague
All booking...
 
AKCE
KRUPSKAYA (UK), ONANIZER, VETO, URBURA, KAOSQUAD
KRUPSKAYA (UK), ONANIZER, VETO, URBURA, KAOSQUAD 20.07.2019 ( 20:00 )
Hella - Újezd u Cerhovic Více informací ...
Krupskaya (UK), Mercury Tales (Fr), Et on tuera tous les affreux (Fr)
Krupskaya (UK), Mercury Tales (Fr), Et on tuera tous les affreux (Fr) 21.07.2019
Liberec Azyl pivní bar Více informací ...
NEGATIVE APPROACH (USA) & VOLE & FLOWERS FOR WHORES
NEGATIVE APPROACH (USA)  & VOLE & FLOWERS FOR WHORES 23.07.2019 ( 20:00 )
Brno Kabinet Múz Více informací ...
Yöu (Makedonie) + Mercury Tales (Fr) + Et On Tuera Tous Les Affr (Fr)
Yöu (Makedonie) + Mercury Tales (Fr) + Et On Tuera Tous Les Affr (Fr) 23.07.2019 - 23.07.2019 ( 20:00 - 22:00 )
Olomouc, SF MINI Více informací ...
Jodie Faster × Sharp Knives
Jodie Faster × Sharp Knives 24.07.2019 - 24.07.2019 ( 20:00 - 23:00 )
Brno Vegalite Více informací ...
FLUFF 2019
FLUFF 2019 25.07.2019 - 28.07.2019 ( 12:00 - 24:00 )
Rokycany Letiště Více informací ...
Festa De LA Pohoda 2019
Festa De LA Pohoda 2019 27.07.2019 - 27.07.2019 ( 14:00 - 24:00 )
Vodňany Sokol. louka Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
CRUEL FACE, Praha - Modrá Vopice, 2.7.19
03.07.2019 21:09, Siki


NERVE GRIND, Praha - Modrá Vopice, 2.7.19
03.07.2019 21:08, Siki


MAKKMAT, Praha - Modrá Vopice, 2.7.19
03.07.2019 21:07, Siki


BURST, Praha - Modrá Vopice, 2.7.19
03.07.2019 21:06, Siki


KAOSQUAD, Praha - Modrá Vopice, 2.7.19
03.07.2019 21:05, Siki


UNKILLED WORKER, Točník - Bárka, 29.6.19
30.06.2019 23:00, Siki


MECONIO, Točník - Bárka, 29.6.19
30.06.2019 22:58, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Povodí Ohře | rozhovor (686)
GOSPEL OF THE FUTURE | rozhovor (660)
Kolyma Tales #2 (531)
Tomáš Ivan Mládek| rozhovor (521)
v/a One Family One Flag (470)
Willhelm Grasslich | rozhovor (463)
War//Plague – Into the Depths (451)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
V.A.P / Thalidomide split
The Ramoms - Problem Child
Dad Brains - Dadditude
Charger - s/t
v/a - Dvasedmšestnulajedna
GOSPEL OF THE FUTURE | rozhovor
dvasedmšestnulajedna | rozhovor
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2019 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.