Youtube
HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 1
22.12.2018 22:43 Samuel
Obrázek
Začíná: 15.02.2019 20:00
Končí: 15.02.2019 24:00
Kde: Polná u Jihlavy, Polenský klub

Již tento pátek 15.2.2019 začíná HARDCORE IS COMING HOME FEST VOL. 1 v Polné!!!! 
Máme pro vás zásobu alkoholu, zásobu kvalitní muziky, máme WELCOME DRINK, 
máme mega disco afterparty až do rána, máme pro všechny dárek zdarma 
a máme překvapení v podobě průmyslového festivalového trika!!!! 
Těšíme se na vás!!!! Přijeďte všichni!!!! 
Událost zde :D :D 
 
RELOAD: 
For total info 
scroll down!!!! :D :D 
 
INTRO: 
POLENSKÝ KLUB je legenda! Traduje se, že tam co je teď pódium a taneční parket byl dřív sklep na uhlí, a krom briketových nadšenců nebo vysloužilých horníků čuchajících saze, scházely se zde snad už jen mrouskající kočky! Kdy se ze sklepa sloužícího pouze k uskladňování zkamenělých nerostů a sedimentárních hornin stal hudební klub sice nevíme, ale víme, že téměř před dvaceti lety, za dob Michala Ondráka a Čtyřech z tanku a pes, se zde začaly pořádat první punkové a hardcore koncerty v okolí, první kapely zde nesměle hrály své první koncerty, první návštěvníci ochutnávali svá první piva a první kluci balili první holky :D :D Co na tom, že se pak větší část aktivit přesunula do Jihlavy, která pak zažila pravý a nefalšovaný punk a hardcore boom! Co na tom, protože tady to všechno začalo! Snad z poslední kostky uhlí schované někde pod pódiem odlétla jiskra a rozhořela se v první krůčky, z kterých pak vzniklo něco mnohem víc! POLENSKÝ KLUB je legenda! Vracíme se domů! 
 
HRAJÍ: 
COFFIN VARNISH (Brno) 
*metal hardcore punk japan style* 
Total all star team band složený z machrů, kteří se v extrémních hudebních odnožích pohybují roky, mají roky zkušeností, s minulými kapelami za sebou x turné v zahraničí, kdy projeli křížem krážem celou Evropu, a další tuny a tuny koncertů u nás!!!! Ex - Evidence smrti, Brünner Todesmarch, Alkalmotlankodik, Kullervo, V době moru a mnoho a mnoho dalších!!!! Tihle týpci, z nichž část pochází původně ze Žďárska a část z Moravy, se v Coffin Varnish sešli, aby rozjeli hrubý hardcore punk japonskýho střihu, s typickýma zběsilýma bicíma, thrashovou kytarou, hustýma sólíčkama a typickým Márovo ďábelským vokálem!!!! Tohle si nenech ujít!!!! Polenský klub rozemelou na prach!!!! 
 
PRŮMYSLOVÁ SMRT (Jihlava) 
*extreme hardcore* 
Místní ranaři!!!! 15 let na scéně, 500 odehraných koncertů, 5 zahraničních turné, a světe div se dokonce nominace na Anděla za album Invaze změn z roku 2015 :D :D Porto v Portugalsku, Londýn, Birmingham a Leeds v Anglii, Paříž / Francie, Barcelona / Španělsko nebo Temešvár / Rumunsko - tam všude byla tahle kapela hrát a mnohem víc. Dva členové pocházejí z Polné, jeden ze Záborné a jeden ze Sázavy u Pelhřimova. Průmyslovka tak potvrzuje staré pravidlo, že kapela nemusí být ani z Prahy, New Yorku nebo Londýna, aby se někam dostala nebo aby se s hraním někam podívala. Village punks rulezzz!!!! :D :D Kapela si minulý rok k vlastním 15-letým narozeninám uspořádala festival na letňáku v Jihlavě, uvedla vlastní značku piva (které pak velice ochotně pomohla vypít :D :D) a vydala nový singl  na vlastním labelu. Zničí všechno, všechny a všude!!!! Come to mosh!!!! 
 
RAVING ED (Jihlava) 
*three chord hardcore violence* 
Jihlavská zběsilost v akci!!!! Hustej jednoduchej a údernej hardcore s total metal pasážema a dvěma zpěvákama, kteří ti ukáží, zač je toho loket!!!! Kapela nedávno pokřtila první počin, a to kazetu se spřízněnými Terminal, a rozhodně ti z tohodle matroše určitě v Polné zahrajou něco naživo!!!! Obsahuje bubeníka z Průmyslovky!!!! Pojď se nechat zbořit!!!! Musíš vidět!!!! 
 
KANNOUT (Jihlava) 
*emo hardcore experimental poetry* 
Kapela s kořeny na havlíčkobrodsku ukotvená v Jihlavě, a čím dál tím více oblíbená po celé ČR svým netradičním pojetím light hardcore, post core a post rock stylu. Kluci a holka se zkušenostmi z mnoha lokálních kapel v Kannout ukázali, že umí dělat věci jinak a vyplatilo se!!!! S novou deskou Soma, která vyšla na respektovaným labelu Happy Mutant records, v zádech, a připravení podmanit si polenský publikum svojí atmosférickou hudbou!!!! Přijď včas!!!! 
 
TERMINAL (Velké Meziříčí) 
*hardcore grind* 
Nezničitelní týpci z velkomeziříčska po letech s novou kapelou odpálí celou akci svým hardcore grindem a dvojitým vokálním attackem!!!! 
 
 AFTERPARTY DISCO DJ DŽOGY (Polná) 
*disco 80´s and 90´s true party hard terror* 
Král tanečních parketů, king osmdesátkových diskoték, milovník 2UNLIMITED a TWENTY 4 SEVEN, kdysi milovník afterparties a levnýho čůča, za sebou roky djingu po punkových koncertech a před sebou tuhle jedinečnou událost v Polné, kde se po letech ukáže na place a pomůže nám dostat se z noci až do rána!!!! Ostatně, za světla je na cestu domů líp vidět, nebo ne???? :D :D 
 
MÍSTO: 
POLENSKÝ KLUB leží uprostřed hradební stěny Polenského zámku, a když pojedeš autem či autobusem z Jihlavy, tož za rybníkem Peklo je hned odbočka doprava směrem ke stavebninám, odboč, zaparkuj a pojď do toho!!!! Ze silnice ostatně osvětlené dveře klubu už určitě uvidíš, i schody které k němu vedou a věříme tomu, že trefíš a dorazíš v pořádku!!!! Pokud pojedeš ze směru Havlíčkův Brod, platí to samé, a pokud ze směru Žďár nad Sázavou, odboč za hradním příkopem ostře doleva a dorazíš tam stejně!!!! :D :D 
 
CENA A DOPRAVA: 
Protože víme, že někteří z vás se chystají dojet, cena vstupného bude symbolická, abyste si mohli ušetřit na cestu a na alkohol :D :D Polná leží v ideální poloze uprostřed trojúhelníku JIHLAVA - HAVLÍČKŮV BROD - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, což jsou hlavní směry odkud se můžete dostat dál odkudkoli v České republice. První autobus do Jihlavy v sobotu ráno jede z Polné ve 4:47, druhý 5:12, třetí 6:55 atd atd. První spoj směr Havlíčkův Brod jede v 5:12 přes Dobronín, kde přesednete na vlak do Brodu, to samé platí pro směr Žďár na Sázavou, a další spoje pro oba směry odjíždějí cca okolo 6:40. Pro ty z vás kdo preferují taxi budeme mít nachystaná 2-3 čísla na taxíky, kteří jezdí o cca 100 Kč levněji než je běžná taxa v okolí, ale bude sobota ráno takže počítejte prosím s větší vytížeností :D :D 
 
AFTERPARTY: 
Polenský klub je proslulý svými párty až do rána a i tentokrát bude pro vás otevřen do ranních hodin, takže se nebojte, že by nebylo kde být. Bude kde být a bude pařba :D :D DJ Džogy už ladí několikahodinový playlist pro ranní tanečníky a holky na baru už chladí láhve :D :D 
 
EXTRAS: 
WELCOME DRINK: PASTIS!!!! 
A jako překvapení jsme pro vás nachystali WELCOME DRINK!!!! A tím nemůže být nic jiného než PASTIS!!!! Pastis je nápoj, který se začal vyrábět ve Francii v době, kdy byl zakázaný absinth a stejně jako absinth se tradičně míchá s vodou, kdy poté získává mléčnou barvu, a nebohého pijáka tak při konzumaci pomalu a postupně dodělává :D :D My jsme ale highlandeři, a ne žádní buržousti, a nechceme vás zlískat pomalu, ale rychle :D :D takže jsme si pro vás připravili pastis, který má vyšší voltáž, a hodí se tím pádem k pití bez vody z klasického panáku :D :D Obliba nápoje u nás v kapele se datuje do doby, kdy jsme cca před 12-ti lety hráli v Ostravě a spali jsme na bytě u Skuldy z kapely Sheeva Yoga. U něj ve špajzu jsme ale našli nenačatou láhev pastise a do rána jsme dali tý kurvě co proto :D :D Pastis není v Česku jako alkohol ani moc známý a na moc místech si ho nedáte, a proto jsme se rozhodli vám ho představit v Polné aspoň tímto způsobem :D :D Takže jo, 15. 2. v Polenském klubu!!!! Vstup budeme vybírat od 19:00 a WELCOME DRINK máme nachystaný pro prvních cca 30 - 40 lidí!!!! Přijď včas!!!! 
 
DÁREK: 
U vstupu pro vás taky budou připraveny dva nové designy samolepek zdarma jako malý dárek za to, že jste přišli, a půjdeme se bavit!!!! 
 
PŘEKVAPENÍ: 
A abyste viděli, milí kamarádi, že to s návratem domů do Polné myslíme vážně a že vás máme rádi, připravili jsme si pro vás jako překvapení tuto edici nového průmyslového trika (čumex viz. níže :D :D), určenou specielně pro tento festival!!!! Vrací se starý známý motiv mušáka, tentokrát ovšem vsazený doprostřed originální americké bandany od Levisa, do jejíž spodní části je zakomponováno logo Polenského klubu, s heslem I SURVIVED THE HARDCORE GIG, a logem festivalu!!!! Zvolili jsme pro vás tentokrát pohodlná trička Fruit of the loom Value ve stylu unisex, tzn. vhodná pro pány i dámy, a máme pro vás připraveny velikosti S, M, L a XL!!!! Trik je velice omezené množství, a protože to děláme pro vás, budeme je prodávat mnohem levněji než normálně, tak buďte rychlí!!!! :D :D 
 
 
FOR MORE INFO: 
Like us!!!! :D :D 

Obrázky

    

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!

Witchrite

30.04.2019 01.05.2019
All booking...
 
AKCE
WHITE DOG SUICIDE (CH) + JUST WAR + D.G.V.M.
WHITE DOG SUICIDE (CH) + JUST WAR +  D.G.V.M. 20.04.2019 - 21.04.2019 ( 19:00 - 22:00 )
Praha - Caffe URX Více informací ...
Benefice na bulharský DIY kulturní prostor Fabrika Avtonomia
Benefice na bulharský DIY kulturní prostor Fabrika Avtonomia 20.04.2019 ( 19:00 - 22:00 )
Praha Eternia Více informací ...
FAUNA [usa], L'ACÉPHALE [usa], BORNE BY TEMPEST [cz]
FAUNA [usa], L'ACÉPHALE [usa], BORNE BY TEMPEST [cz] 20.04.2019 - 20.04.2019 ( 19:00 - 22:00 )
Praha | (A)void Floating Gallery Více informací ...
SEBESTŘET, LÖST, VZTEKLEC, KIBERA
SEBESTŘET, LÖST, VZTEKLEC, KIBERA 20.04.2019 ( 20:00 - 01:00 )
Restaurace U Chovatelů - Sušice Více informací ...
Arrotzak + trpím.
Arrotzak + trpím. 23.04.2019 ( 00:00:20 - 00:00:22 )
Bratislava (SK) pod Prístav. most. Více informací ...
Rat Cage, Lůza
Rat Cage, Lůza 23.04.2019 - 23.04.2019 ( 20:00 - 22:00 )
Praha - Underdogs Více informací ...
Reka, Abest
Reka, Abest 23.04.2019 - 23.04.2019 ( 20:00 - 22:00 )
Kladno Krušo. Sklípek Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
GROW GROW, Praha - Café Na Půl cesty, 13.4.19
15.04.2019 20:11, Siki


ERAI, Praha - Café Na Půl Cesty, 13.4.19
15.04.2019 20:10, Siki


GÖTTERMIA, Praha - Café Na Půl cesty, 13.4.19
15.04.2019 20:09, Siki


CATASTROFY, Beroun - Metro, 6.4.19
08.04.2019 21:13, Siki


JIG AI, Beroun - Metro, 6.4.19
08.04.2019 21:12, Siki


MURDER INC., Beroun - Metro, 6.4.19
08.04.2019 21:10, Siki


CBF, Beroun - Metro, 6.4.19
08.04.2019 21:09, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Tomáš Ivan Mládek| rozhovor (422)
GOSPEL OF THE FUTURE | rozhovor (376)
Lucifer Efekt | rozhovor (363)
NEEDFUL THINGS – Deception (287)
PAST - Sama (266)
AUTONOÉ - s/t (241)
Povodí Ohře | rozhovor (228)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Povodí Ohře | rozhovor
The Landfill Crew - EP
Willhelm Grasslich | rozhovor
The Landfill Crew - EP
GOSPEL OF THE FUTURE | rozhovor
v/a One Family One Flag
VINYL RULEZ | 07/2018 - 12/2018
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2019 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.