Youtube
MORE NOISE FOR LIFE vol. 13
08.09.2018 01:22 Peťa
Obrázek
Začíná: 23.08.2019 17:00
Končí: 25.08.2019 06:00
Kde: Podbor - Fotbalové hřiště

 

 

 

 

 

Seznam kapel je kompletní, bude hrát 27 kapel

 

 Během dvou dnů :

1) BAKOUNINE - Raw d-beat crust punk (Francie)
2) CACA DE LUNA - Grindcore (Německo)
3) DØZIX - Raw punk (Německo)
4) POSTEA - Hardcore punk (CZ)
5) ULTIMO GOBIERNO - Hc/punk (Španělsko)
6) HELLKNIFE - D-beat crust metal (Německo)
7) HERIDA PROFUNDA - Crust punk (Polsko)
8) TERMINÁTOR 1 - D-beat crust punk (Maďarsko)
9) GIPSY SS - Hardcore punk (Maďarsko)
10) MORIBUND SCUM - Stench core crust (Německo)
11) SLAVERY - Crust (CZ)
12) USA LA TUA RABBIA - Fastcore crust (Francie)
13) PISSCHARGE - Raw d-beat punk (Německo)
14) ACTIVE MINDS - Hc/punk (Velká Británie)
15) K.Z.O. - Hc/punk (CZ)
16) KRUSH - Crustcore (Holandsko)
17) POLIS-ÄCKEL - Extreme noise punk (Itálie)
18) SELKÄSAUNA - Finský raw punk (Švédsko)
19) ĐORNATA - Raw punk (Slovinsko)
20) INFEKCJA - Crust punk (Polsko)
21) MOČOVÝ KHAMENI - Crustcore (CZ)
22) CLUSTER BOMB UNIT - Distort punk (Německo)
23) BLITZED - Pogo punk (Polsko)
24) HUMUS - Crust raw punk (Itálie)
25) LOCURA - Hc grind (CZ)
26) HUMAN FAULT - Hc/punk (CZ)
27) UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS - Noise core (CZ)

 

INFO O KAPELÁCH :
K.Z.O.
- Splašený hc/punk datující vznik k létům 2000, za ty roky kapela prodělala výraznými změnami v sestavě a stihla si vydat čtyři alba. (Cz)

 

SLAVERY - Apokaliptický, zasviněný crust masakr z hlavního města a okolí s novou sestavou, novými vály vycházejíc především z britcoru a švédského hc/punku 80. Let, tak jak to máme rádi, v jejich případě jsou v muzice slyšet silné vlivy, temné linky od WARCOLLAPSE, CRUDITY, AMEBIX a ne jen to. Venku mají dva vinylové zářezy z kompilace a ze splitu s HOW LONG?. Uvidíme, čím nás opět překvapí. (Cz)

 
CACA DE LUNA - Hrubý grindcore sypec hrající od roku 2002 z města Jena, který za jejich poměrně dlouhou existencí stihl vydat zatím demo a 12" LP na Get Pissed Stay Pissed Records. Pro rok 2019 se rýsuje další nahrávka. (Německo)
 
 
TERMINÁTOR 1 - Maďarský prototyp d-beat crust punku v pomalejším, maďarském znějí se členy RÁKOSI a HAVÁRIA založený v roce 2017. Venku mají kazetové demo, které obsahuje oba dva demáče, texty jsou krátké za to výstižně, zabývající se aktuálními problémy. (Maďarsko)
 
 
POLIS-ÄCKEL - Čistokrevný vyhlazovák lidstva, síla, vztek přátel z Macerata založený v roce 2014. Kapely z Itálie měli vždy velkou osobitost a ne málo to platí u téhle smečky.Tohle je extrémní odnož raw noise d-beat punku v tom nejlepším spojení se zvukem jaký produkovaly v 90. Letech japonské spolky, přirovnání naprosto sedí k FRIGORA , současných MAQUINA MUERTA nebo rané tvorbě ANTI-CIMEX od kterých vzaly celý název kapely ponechaný ve švédštině. Převážně velký ohlas ve světě vyvolala jejich demo kazeta a singl vydaný na labelu Imminent Destruction Records. V sestavě najdeš členy HUMUS, OBSCENE REVENGE. (Itálie)
 
 
BAKOUNINE - Invaze raw d-beat punk maniaků, která k nám přilítne mixem Španělsko/Francie s protřelými členy kapel jako BUZZOFF, MEDEA, BLACK MOCASSIN, OSTAVKA, KREVAR, FUKUSHIMA MERGUEZ má za úkol vydrancovat naší zem s další novou nahrávkou na krku, tentokrát půjde o druhou, samostatnou desku tohoto tornáda. (Francie)
 
 
INFEKCJA - Tahle crust punk grupa sahá existencí do roku 1991, jejich nahrávky jsou hodně divoké, stále osobité, hudba přímočará, texty proti vykořisťování, konzumu, válkám, vše vychází na jejich domácím labelu Trujaca Fala. Mezitím se stihly rozpadnout a navrátit zpět, nahrát dvě LP,  čtyři singly, jenž poslední z roku 2011 je naprostá senzace. Členové taktéž působí v dalších kapelách ALHAMBRA, EVIL, ICON OF EVIL. Dalo by se říci, špice polského crustu. (Polsko)
 
 
KRUSH - Crustcore bruska v fungující od roku 1996, hrající silný odkaz v té nejlepší podobě DISRUPT, STATE OF FEAR nebo EXTREME NOISE TERROR. Venku mají vydáno několik singlů, CD, kazetovou diskografii (která mimochodem vyšla na českém, již zaniklém labelu Impregnate Noise Laboratories) a jednoho LP.  Za ty léta mají odjeto spoustu turné po Evropě ve skoro stejném složení jako je tomu teď, členové hrají v dalších kapelách jako ETERNAL NIGHTMARE, THE MAD LÖGGERS nebo TONER LOW. (Holandsko)
 
 
MOČOVÝ KHAMENI - Jedna z dalších kapel, které sahá minulost do hlubokých 90. Let, až by člověk řekl, jak neuvěřitelně čas letí. S obsáhlou diskografií, jedním vinylem, split singlem s GREEN BERET, samostatným novým CD z roku 2018. Za ty roky se spoustou odehraných koncertů, přes garáže, kluby a zaplivané sklepy. Tohle bude slušný crust as fuck výplach. (Cz)
 
 
GIPSY SS - Hardcore punk s psychedelickými a surfovými prvky se zpěvem v Maďarštině, který je tak ve světě opomíjený s dvěma kazetovýma demáčema z toho první demo vyšlo později na 10" LP Lathe cut mašinou na jejich domácím labelu iddqd records. V plánu mají další nahrávku, která vyjde jako 7" EP, tohle je  procítěná, zároveň zajímavá kapela, která se prožene českou kotlinou. (Maďarsko)
 
 
LOCURA - Hc/grind palba z pohrobků Shitnoise. (Cz)
 
 
POSTEA - Hardcore temnota z východních Čech se svoji debutní velkou deskou přišla pěkně z čista jasna, dobře sehraná kapela, která tě chytne za prdel. Protože jejich první velká deska vyšla ve stokusovém nákladu, tak si nesmíš nechat ujít jejich show. (Cz)
 
 
HUMAN FAULT - Řádně rozjetý hc/punk z Moravy s dvěma CD alby venku a novou sestavou, aktuálně přibraly dalšího kytaristu, tudíž není pochyb, že by vás zklamaly, hudebně to jede jako dobře namazaný, drtící stroj. (Cz)
 
 
BLITZED - Vznikly v roce 2013 od členů MAUSER, WERWOLF 77, ANUS MAGULO. Z počátku hrály covery od BLITZ, poté začali hrát vlastní skladby. Jejich hudba je rychlá, agresivní ale také melodická. Tohle je Oi punk z Waršavy. (Polsko)
 
 
DØZIX - Syrovej, punkovej skřípot z Berlína, lépe řečeno, melodický španělský punk v mezinárodní sestavě Venezuela, Kolumbie a Španělsko. V kapele najdeš členy a ex členy kapel jako LOS MIERDA, MÖRDARE, FINAL SLUM WAR, APATIA NO a mnoha dalších. K nám zavítá tahle přátelská trojice a je rozhodně na co se těšit. Venku je 3 way split 7" EP nahrávka za účasti DEGENERATED a DHK. (Německo)
 

USA LA TUA RABBIA - Zvrhlý fastcore powerviolence z francouzské Brittany a Kolumbie se členy BAKOUNINE, SINACCION a GROSSECHARGE s crustovou linkou zvuku jaký používají Bakounine, jenž je převážně znát u kytary. Venku mají kazetové demo s 16 vály vycházející počtem 200 kusů, split kazetu s AGATHOCLES a připravovaný split s ERSATZ, tohle bude kvalitní palba ze země, kde je to více než jasné. (Francie)

 

ĐORNATA - Syrová crust punková jízda z Ljubljany hrající od roku 2012 navazující na více přímočařejší UK spolky 80. Let jako byli CHAOTIC DISCHORD, CADAVEROUS PLAN nebo DISORDER od kterých hrají cover verzy a mimo jiné mají tak pojmenovaný singl z roku 2017, za povšimnutí stojí určitě jejich LP vydané v Německu u labelu Angry Voice, členové působily v kapelách PSIHOZA, DRUNKDEAD, TNT, HELL PATROL nebo WASTELAND. (Slovinsko)


PISSCHARGE - Pro nováčky nic neznámého, implantace raw d-beat punku navazující především na 80.-90. Léta brazilského dění, latinské Ameriky s velkým vlivem Discharge v mezinárodní sestavě. Brazílie, Chile a Německo s početným průřezem kapel v kterých členové působí/působili EXILENT, SANITYS DAWN, OXIDOSIS, AMONIAKO, K.A.S., FACE THE APCE. Venku mají čerstvě velkou desku s názvem Edën, tohle si nenech ujít. (Německo)
 
 
HERIDA PROFUNDA - Hc/crust grind kapela s energetickým zpěvem hrající od roku 2012 má venku samostatné LP, split 12" LP s HELLBASTARD a hlavně především povedený split singl s HELLO BASTARDS, který jako ostatní nahrávky vyšli ve více verzích, kazetových a CD formátech, k tomu všemu mají za tu dobu odehráno spousty koncertů, festivalů po Evropě, včetně turné, to vše tří členů žijící v Polsku a hlavním motorem kapely, zpěvákem Edim žijícím v Londýně. (Polsko)
 

SELKÄSAUNA - Pro všechny milovníky finského punku mám dobrou zprávu, finská chaosální raw punk sekanice na způsob přesně tak, jak to hrály staré kapely z osumdesátek typu H.I.C. SYSTEEMI, PAINAJAINEN, VARAUS, POLIISIVALTIO,  TERVEET KÄDET nebo KANSAN UUTISET. Skandinávský mix dvou Finů a Švédů, kteří se usadily v Goteborgu, hrály v kapelách jako H-SQUAD nebo SUICIDE BOMBERS, venku mají debutní LP z roku 2017 a píseň na kompilaci DIMMORNA SKINGRAS Vol. 4. (Švédsko)
 
 
HELLKNIFE - Jsou z Mannheimu, d-beat crust metalová nálož, která byla založena v létě roku 2015. Jejich skvěle podaný singl tohoto stylu byl vydaný na podzim roku 2015, hned na to o dva roky později v  roce 2017 skupina vydala split LP s TACHELESS. Na jaře roku 2018 bylo zaznamenáno první celovečerní album "Dusk of Doom", které bylo mixováno a mastrováno ve švédsku Fredrikem Nordströmem, pro rok 2019 se kuje nová nahrávka, členové prošli slušnou řádkou kapel NUNWHORE COMMANDO 666, NYCTOPHOBIC, T.S.G. a spoustou dalších. (Německo)
 
 
ULTIMO GOBIERNO - Máme tu historii španělského hc/punku 80. Let, jenž fungují od roku 1984, tři roky poté vyšlo split lp s RUIDO DE RABIA. Mezitím se rozpadly a zase se daly dohromady v roce 2015, aktuálně nahrály velkou samostatnou desku, dvě split LP s B.E.T.O.E a ACTIVE MINDS. Tohle je hodně hrubá tepačka v duchu IV REICH namixováno s destrukcí a agresí od HHH. (Španělsko)
 
 
ACTIVE MINDS - Představovat tuhle neúnavnou kapelu, je jako nosit dříví do lesa, dvoučlenná hc/punk kapela bratrů ze Scarborough drží trumfy pěvně v ruce už od roku 1986. Od té doby mají vydáno nespočet nahrávek, objeto spoustu turné a koncertů, za rok 2018 to bylo turné po USA a Brazílii. Jejich prozatím naprosto skvělí poslední singl jenom dokazuje jak je kapela stále v plné síle a to všechno se sociálně procítěními texty, tímto se můžeme těšit na jejich večerní, sobotní koncert. (Anglie)
 
 
CLUSTER BOMB UNIT - Kdo by neznal split singly s RESIST, nebo DISCLOSE z první půlky devadesátých let, naprostá pocta všemu hlučnému, distort noise raw punk v německém znění ala INFERNO, VORKRIEGSPHASE funkční už od roku 1989. Tahle vynikající infúze, která prošla napříč různými kontinenty, turné po Evropě, Japonsku, USA, Indonésii, Malajsii má za sebou hodně slušnou historii, mimo jiné jim nahrávky vycházejí všude možně po světě. Členové hrají/hrály v několika kapelách jako jsou BASTARD ROYALTY, FEINSTAUB, MIDGET, MONSIEUR MO RIO, MOSQUITO EGO nebo TWINSET taktéž s velikánem Kellym Halliburtonem za basou v sestavě, zkrátka živelné peklo. (Německo)
 
 
HUMUS - Destruktivní crust raw punk palba s maximálním nasazením z Ancony je jednou z dalších kapel zpěváka Giordiho z POLIS-ÄCKEL hrající od roku 2003 a jejich naprosto skvělé dvě LP desky, které mají na svědomí kooperace D.I.Y. Labelů. Včetně toho mají venku dva split singly s NIS a TERROR FIRMER, také kazety a CD, jenž dělaly vlastním nákladem se členy COPROFAGIA, NECROVOMIT v sestavě. Tohle je kapela co zvedne ze židle každého kdo tuhle hudbu miluje. (Itálie)
 
 
MORIBUND SCUM - Stench core crust odpad z Brunswicku silně inspirovaný UK crust tvorbou pozdních a ranních 80/90. Let, tím jsou samozřejmě AXEGRINDER, DEVIATED INSTINCT, HELL BASTARD, EMBITTERED a spousty dalších. Hrající od roku 2013 se dvěma alby a jedním split 12" LP s EXILENT, které vyšlo také jako kazetová verze v Malajsii u labelu Tempang Records v profi provedení jak je z této země zvykem. (Německo)
 

UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS - Šílený ambitentní, noisový pomaz s velice aktivním obsazením, které je aktivní v mnoha dalších kapelách a projektech včetně nakladatelství pravěk - undergroundového, hudebního festivalu, tohle  bude závěrečná defuse. (Cz)
 
 
Sestava a časy kapel

Pátek  :
1) K.Z.O. 17:00 - 18:00
2) SLAVERY 18:00 - 19:00
3) CACA DE LUNA 19:00 - 19:50
4) TERMINÁTOR 1 19:50 - 20:40
5) ĐORNATA 20:40 - 21:30
6) POLIS-ÄCKEL 21:30 - 22:20
7) INFEKCJA 22:20 - 23:10
8) KRU 23:10 - 00:00
9) MOČOVÝ KHAMENI 00:00 - 00:50
10) HUMUS 00:50 - 01:40
11) LOCURA 01:40 - End?
AFTERPARTY


Sobota  :
1) POSTEA 13:00 - 13:50
2) HUMAN FAULT 13:50 - 14:40
3) BLITZED 14:40 - 15:30
4) GIPSY SS 15:30 - 16:20
5) DØZIX 16:20 - 17:10 
6) USA LA TUA RABBIA 17:10 - 18:00
7) PISSCHARGE 18:00 - 18:50
8) BAKOUNINE 18:50 - 19:40
9) SELKÄSAUNA 19:40 - 20:30
10) HELLKNIFE 20:30 - 21:20
11) ULTIMO GOBIERNO 21:20 - 22:10
12) ACTIVE MINDS 22:10 - 23:00
13) CLUSTER BOMB UNIT 23:00 - 23:50
14) HERIDA PROFUNDA 23:50 - 00:40
15) MORIBUND SCUM 00:40 - 01:30
16) UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS 01:30 - End ??
 

Kapely a více info je na odkazu festivalu :
http://abackdistrorecords.blogspot.com
 
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!

John

01.07.2020 02.07.2020

John

01.07.2020
All booking...
 
AKCE
Make Love or Die
Make Love or Die 06.06.2020 - 07.06.2020 ( 16:00 - 15:00 )
Černá u Bohdanče / kiosek u rybnika Více informací ...
Šlinc Fest 2020
Šlinc Fest 2020 13.06.2020 ( 13:00 - 23:00 )
Racibórz (PL) Blue cafe Lesní divadlo Řevnice Více informací ...
Viva Belgrado [esp] // nulajednanulanula // Rutka Laskier
Viva Belgrado [esp] // nulajednanulanula // Rutka Laskier 03.07.2020 ( 19:00 - 23:59 )
Brno Bajkazyl Brno Více informací ...
Birth of Evil III.
Birth of  Evil III. 11.07.2020 ( 19:00 - 23:30 )
Praha Modrá Vopice Více informací ...
Stop & go!
Stop & go! 26.09.2020 - 26.09.2020 ( 19:00 - 23:30 )
Brno Kabinet Múz Více informací ...
The Boys /uk/ + Beautiful Bastards /sk/
The Boys /uk/ + Beautiful Bastards /sk/ 19.12.2020 - 19.12.2020 ( 19:00 - 22:00 )
Praha 007 Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
CAPSAICIN, Praha - Eternia, 22.5.20
23.05.2020 19:24, Siki


NARCOSA, Praha - Eternia, 22.5.20
23.05.2020 19:22, Siki


DIRECT JUICE, Praha - OrWell, 29.2.20
01.03.2020 20:22, Siki


HAEXLER, Praha - OrWell, 29.2.20
01.03.2020 20:21, Siki


PRŮMYSLOVÁ SMRT, Praha - OrWell, 29.2.20
01.03.2020 20:16, Siki


SICK DESTROYER x DOMLUVA, Battle, Praha - OrWell, 29.2.20
01.03.2020 20:11, Siki


GORC, Praha - OrWell, 29.2.20
01.03.2020 20:10, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Michael´s Uncle + Hydrauliter – 007, Praha – 30. 11. 2019 (757)
Lada - Gattaca / Jako doma | rozhovor (553)
Marek Rybenský | rozhovor (465)
Green Day - Father Of All Motherfuckers (387)
Zeměžluč | rozhovor (377)
HONZA KLOUČEK | Rozhovor (368)
Petr (Telepatie) | rozhovor (337)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
The Ramoms - Teacher's Pet
Baptists | rozhovor
HONZA KLOUČEK | Rozhovor
Smrt Mladého Sebevraha - s/t
Empty Hall Of Fame - Minuty ticha
Marek Rybenský | rozhovor
Braňo Alex ‎– This Is Punkrock From Transylvania
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2020 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.