Začíná: 09.07.2014 20:30
Končí: 09.07.2014 23:00
Kde: Brno Vegalite
Okurková sezóna konečně začíná, a to je pro nás ta nejlepší doba na pořádání koncertů. V těchto parnejch prázdninovejch dnech jsou ulice vyprahlý sluncem a tak jedinej způsob, jak přežít, znamená vydat se do sklepa, kde čepují pivo. Navíc touhle dobou v Brně nikdo není, tak ani nemusíš mít strach, že se tam budeš zpocenej mačkat. A že děláme koncerty v pracovní dny je snad jasný, kdo by si kurvil víkendy, no ne?
HARD CHARGER (CAN)
Rychlej a hlučnej crust rock’n‘roll punk z Kanady. Smíchej Motörhead, Discharge a starý Venom se zvukem Victims a dostaneš smradlavej javorovej sirup pro fandy Inepsy. Živě je tahle kapela jízda do samotnýho pekla. Místo řezů, díry vrtané nebozezem.
http://hardcharger.bandcamp.com/
TOMORROW’S HELL (CZ)
Jako neznáš? Zajeď si do Pölhřimova ať víš do čeho jdeš. Metalickej crust v nejlepší skandinávské tradici alá Bombraid či Warcollapse. Zlatá devadesátá.. Matka studovala vysokou školu a fotr zpíval v grungeové kapele.
http://bandzone.cz/tomorrowshell
|