Youtube
Arrogant Twins - LGND 10
19.11.2020 16:11 stelca77
Obrázek

(Election Records)

Druhá oficiální nahrávka Arrogant Twins vyšla, myslím, letos na jaře. A tam jsem si poprvé řekl, že to není zase taková blbost. Nebavily mě jejich koncerty, nebavila mě první deska. To jsem v červenci po koncertě v Mydlárně řekl i Medvídkovi. Moc mi nejde tvářit se, že ve všem se dá něco najít. Ale jedenáct nových skladeb mě chytilo na první dobrou. To je dobrý znamení. A tak jsem si pořídil i vinyl a od léta ho celkem pravidělně točím.

Nepochopil jsem oblíbenost The Bronx, ale vím, že je má Medvídek rád. A trochu je to v hudbě Arrogant Twins slyšet. Ale v surovějc opracovaným materiálu. Žádná přeprodukovanost, nic navíc. Jednoduchý jak žebřík a funkční stejně tak. I ve dvojici se evidentně dá zahrát pořád eště svěží rock ´n´ roll, se starýma základama, který nemá tendenci znít jako x-tá nablblá trendy verze donekonečna, už z podstaty, stejně znějícího post-punku. Nový Green Day a nový Arrogant Twins. Překvapen sám sebou, chci tancovat celou noc. Příjemný, tohle je příjemný.


"I've got a lesson, I'm gonna sing to you
There's nothing in this world, you can't get through"

https://arroganttwins.bandcamp.com/

Tracklist:

A1 Long Way Back Home
A2 Fabulous Acter
A3 Oxymoron
A4 Places I Don't Belong
A5 Bobby Dazzler
A6 Click/Post/Repeat
B1 Great Balls Of Fire
B2 That's The Way It Goes
B3 Wembley Stadium
B4 Wake Up
B5 There's Nothing You Can't Get Through

Obrázky

   


 

Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   



Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.