Youtube
C, Gnu, Esgmeq, Short Time, Cheb, Titanic, 25. srpna 2000
01.09.2000 14:49:59
Před koncertem bylo město plný prostitutek a nad ránem si to zase v historickým centru rozdaly dva gangy na bouchačky... může mít křest desetipalce Esgmeq, kterej vyšel na Silver Rocket, vůbec nějaký jiný kulisy? Koncerty v Chebu se momentálně přesunuly do zadního sálu diskotéky Titanic, která se nachází hned pod nefalšovaným veřejným domem. Prostory jako z divnýho americkýho filmu si přímo řikaly o pozoruhodnej večer.


  


První na řadě byli C z Tábora - tohle metamorfovaný seskupení členů Waawe (překvapivě s Tomášem místo u kytary za bicíma, což ho nijak nezaskočilo) je rozhodně nutný si zapamatovat... jednodušší a živelnější skladby, než jaký najdete na aktuálním CD Waawe, ale stejná energie a syrovější zvuk - la?ka vylétla hodně vysoko. Prý jim časem vyjde nějaká nahrávka, a to je vynikající.


  


Bordýlek se začal slušně zaplňovat a nálada houstla, což bylo jako šitý na míru pro Gnu. Kapela explodovala od první skladby, spousta lidí evidentně vědela co dostanou a taky to dostali: Gnu odehráli věci ze Srdce v kusech zvuku plus novější skladby, a když se do klubu dostavil Elvis Tyson, všechny holky v panelovým nevěstinci začaly nabízet svoje těla zdarma. Cheb byl připravenej na penetraci: satanovi služebníci přicházejí!


  


Esgmeq se objevili slavnostně naladěný a slavnostně oblečený, Sisi se opřel do svejch berlí a po chvíli plný zvuků zaplnilo celej sál Mikiho charakteristický rozjíždění songu na bicí... Eyelashes, takhle začíná i celá deska. Esgmeq rozpoutali skutečný peklo, energie z pódia přímo kapala... Cows by si s nima určitě měli o čem povídat. Společenský oděvy postupně zmizely a objevily se polonahý těla. Ožeň se bratře, Vrcholky a špičky, a potom 3 Generations, první hodně silný místo koncertu. Zahráli i dvě novinky: nazev jedný z nich ukazuje, jak říct několika slovama maximum: To je smrt, ty vole. Postupně přehráli zbytek věcí z Devil´s Servant, na konec ještě Yah-mos... odhadem sto - sto dvacet lidí muselo být s výkonem svejch rodáků spokojeno. Takhle to má vypadat. Kdyby byli Esgmeq z Austrálie, svět je miluje stejně jako Cosmic Psychos.


  


Trochu nevděčná role zakončit večer věnovanej především Esgmeq připadla další chebský partě Short Time. Kluci se do svejch kytar opřeli naplno a nabídli zbytku lidí svoje melodický skladby, postavený na hutný neproniknutelný ploše dvou kytar. Všichni si to dobře užili, bubeník dokonce po koncertě vrhnul poctivou tyčku. Cheb viděl tuhle noc čtyři skvělý kapely a zažil památnej večírek: jen hnidopich by mohl namítnout, že zvuk v sále nebyl ideální, ale může tohle někomu zkazit večer?

Více na old.czechcore.cz
Recenze Koncerty Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2022 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.