Youtube
COUNT ME OUT – 'Permanent'
29.12.2002 22:49
Reflections/Indecision Records
  
Je to již nějakou dobu zpátky, kdy se Reflections přestali zabývat pouze tiskovinami a pustili se zároveň do vydávání svých favoritů. Většinou se jedná o přímočarý věci a taky licence releasů, který mají na starosti ve Státech Solid State (Stretch Arm Strong) nebo Indecision Records. Count Me Out jsou právě na turné v Evropě a u příležitosti této události se Reflections postarali o evropský pres jejich poslední desky nazvané Permanent. Jasný „Pro“ pro tuhle kapelu je, že jsou všichni maleti. Nicméně… se jedná o přímočarej old school hard core, kterej není tak melodickej jako na „110“ (Indecision) a ani ne tak hrubej jako na „Few And Far Between“. V Count Me Out hraje zároveň Garth ze Strike Anywhere a jelikož je to kocour nad kocoury, mohla by být tahle kapela atraktivní i pro dívky, který si sice nikdy nedají circle pit, ale občas rády hodí okem.
No a na závěr: měl jsem štěstí vidět tuhle kapelu na živo a stojí za to! Pavel Nezval prohloupil a Tomáš Kadlec to v kotli pěkně schytal… ale to k tomu patří, ne?

Více na old.czechcore.cz
Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2022 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.