Youtube
Confusione - Komplet didcography MC
08.09.2003 13:46
Tou nejlepší pozvánkou na nadcházející turné Confusione po čechách může být tahle kazeta, kterou uspořádali a vydali filip & mirek (phobia). Najdete na ní všechno co Confusione dosud spáchali a musím říct že je to pořádný atentát na hudbu.
Vezmu to tak nějak popořádku – nejprve odezní první epko – docela slušný zvuk a hudba blíž staré italské škole, po nich následují vály z 5way splitu (Senseless, Muscleheads, Entrails Massacre, Tekken) se nesou na stejné vlně, nahrány byly na stejné session. Až dosud řekněme průměrná hc mlátička. Co se ale strhne ke konci první strany – nahrávka živého vystoupení z Turína – to už je jiná kávička. Rozumí se samo sebou, že kvalita nahrávky není kdovíjaká, dominantní bicí, kytara trochu moc v pozadí. Zato vokál přechází do ultimátního ječáku a Confusione zní najednou o 100% tvrději. Dočkáme se ovšem i legračního jazzy intra. Následuje dalších 5 válů z živého vystoupení (pro zajímavost z narozenin vrchního četníka Giulia z CB) a opět parádní jízda která stojí za slyšení.
To už jsme na druhé straně, jejíž hlavní část tvoří druhé epko – po zvukové a “hudební” stránce bezpochyby nejlepší část kazety, (ostatně tohle epko mám i na desce a podle mě za to stojí), ale ta brutalita nasekaná v živáku odsunuje tuhle část kazety na vedlejší kolej. Co nás teda ještě čeká? Megabrutální bass-blast zvuk divočina jen pro otrlé grindery, přičemž poslední tři kousky už jakoby koketovaly s nějakým goregrindem! Zpěv v nich sice polevuje, ale nálož je stále nejostřejší! Když jsem tyhle zvukově nekvalitní stopy poslouchal, musel sem se smát při pomyšlení na ty lidi, kteří (bez urážky prosím!) mají za nejdrsnější kapelu Deadlock nebo Caliban. Tihle taloši prostě vládnou, jízda peklem pro ty, kteří cení energii – ti kteří si potrpí na technickou stránku hudby možná potěší obě epka v kupě za dobrou cenu...mě z toho vychází dobrá investice pro všechny. Abych nezapoměl – texty a komentáře v italštině/angličtině/češtině a bookletek se všema informace taky zlepší výsledný dojem.

Více na old.czechcore.cz
Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2022 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.