Youtube
ENGINEER - The Dregs
26.07.2010 09:26 Ivan
Obrázek

(Teenage Disco Bloodbath Records)

 

Miluju překvapení. A těch se mi poslední tejden dostává až dost, takže život není tak chmurnej jako ranní chátrání, který se táhne jako smrad celej den a nutí vás přemejšlet o smyslu existence. Přiběh se má takhle. Nejeden z vás zaregistroval, že Ramming Speed jedou letos po Evropě a ne všechno se vyvinulo podle jejich představ. Ve Florencii se totiž podívala parta makarónů do jejich auta a obrala je o finance (některý kapely dělaj pořád ty samý chyby) a hlavně o merch, kterej asi při revizi u lokálního Dona moc neuspěje (leda by si dal práci a přetisknul rub portrétem Rocca Siffrediho). A teď k jádru pudla. V takový situaci chce každej nějak pomoci, ale když chybí oficiální merch, těžko se chytá stébel. Naštěstí Jonah z Ramming Speed vydává desky pod hlavičkou Teenage Disco Bloodbath a tenhle label má fakt záběr! Navíc Mauricio a Jacobo při pohledu na vinyly podcenili jejich prodejní hodnotu a nechali je v dodávce. Bingo pro mě, kterej se 3 roky po vydání týhle fošny poprvé setkává s Engineer ze Syracuse. Hned jak Jonah zmínil Bloodlet, Coalesce a Breather Resist - zjevil se v mojí peněžence nepříjemnej průvan.

To, co předváděj Engineer nebude nikdy masová záležitost, ale jeden každej z nás má jinej soundtrack. Vlasta Kladivoun, kterej každej den mastí svůj truck podél Labe si dává k sekačce Michala Tučnýho a pár z nás má teď novou lásku k rannímu kafi - černýmu jak bota. Hlenovitej zvuk, hlubokej ponor, bolest a celkově tíživá atmosféra v podání, který doplňuje mozaiku podobně zaměřenejch kapel. Bloodlet byli vyhulený hrobaři zatížený hip hopem, kterej nikdy pořádně nevylezl na povrch , Breather Resist skrytý intelektuálové, milující těžkej zvuk, Harkonen nasraný prevíti, který nezabil ani nezájem, Coalesce hledali světlo přes hleny ve westernech, Keelhaul je ghetto v rytmu, The Secret anomálie ve velký botě a Engineer je plavba milostivejch tónů, který občas zakopnou o náhrobek těch, co už přestali vnímat současnost jako důležitej prvek mezi minulostí a smrtí.

Engineer jsou důkazem, že se pořád vyplatí hledat a ne všechno zlato najdete na Hydra Head nebo Southern Lord. Kladiva pod lebku, zkaženej vzduch a z mozku puzzle. Engineer - meditace nevyrovaných. Žádný dohady a cizí zahrady. A zase ani zmínka o muzice, kurva.

 

http://www.myspace.com/engineercooldude

http://www.myspace.com/teenagediscobloodbath

Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.