Youtube
Endstand (finsko) + Manifesto Jukebox (finsko)
18.10.2000 Litvínov, Otevřený Svět
19.10.2000 10:35:09

„Cože ? Koncert ? A ve středu ??? Týýý volééé....“ Tak tohle byli reakce vetšiny lidí, kteří na litvínovsko-mostecku choděj na punk/hc koncerty poté, co se dozvěděli, že ve středu 18.10.2000 se v litvínovském Otevřeném Světě uskuteční koncert dvou finských kapel, a to ENDSTAND a MANIFESTO JUKEBOX. Samozřejmě, že většina z nich nedorazila, protože přece ve středu koncerty nejsou, kurwa né ??????????
No, vzhledem k tomu, že na plakátech byl avizován začátek v 19:00, tak jsem na místo činu dorazil asi kolem půl sedmý a nestačil se divit. Hned na ulici před klubem jsem potkal kámoše z Chomutova, kteří se mě okamžitě ptali jestli je ten koncert nebo ne, protože v klubu nikdo, kromě pořadatelů, nebyl. Řek jsem jim, že by měl bejt a vešel dovnitř, kde jsem se přesvědčil, že chomutováci nelhali... Skutečně tam bylo asi 5 lidí. No toto ???
Během asi hoďky dorazili kapely, takže se začátek trochu opozdil, ale lidi pořád nikde. Když už to začínalo vypadat fakt hodně špatně, tak se pomálu začalo pár lidiček postupně do „Světa“ šourat. No, nakonec dorazilo asi 40 lidí, což opravdu nechápu....... Jak je možný, že do Prahy na koncerty všichni jezděj kdykoliv a nepřijde jim divný, že je to v týdnu, ale když maj koncert skoro doma, tak většina nedokáže zvednou svoje zadky od televize ?????
No, když, už asi v devět hodin, bylo jasný, že víc návštěvníků skutečně nedorazí, tak se kapely rozhodli začít hrát. Jako první nastoupili ENDSTAND, na který se během prvních dvou skladeb koukalo asi 6 ??? lidí, pak se tam nahrnul zbytek a začínalo to už vypadat lépe. Endstand hráli takovej old school hc, malinko ovlivněnej švédskou „umea“ scénou, jak řek Bohouš-pořadatel :o). Hlavní bylo, že se to lidem líbilo, takže se lítalo vzduchem a hodně pařilo.... Po asi 45 minutách hraní Endstand sklidili zaslouženej úspěch a uvolnili pódium pro druhou kapelu toho večera MANIFESTO JUKEBOX.
Manifesto Jukebox žačali hrát asi po dvaceti minutové pauze. Ihned po prvním hrábuntí do strun a bouchnutí do budnů, bylo každému jasný co čekat. Hráli daleko melodičtěji a „pankověji“ než jejich předchůdci, takže se pogovalo.......pogovalo a pogovalo !!!! Fakt dobrý. Nevěřil jsem vlastním očím jak dokáže taková kapela nadzvednout tu hrstku lidí, která na tento koncert dorazila. Fakt parááda.
No, myslím, že obě kapely zahráli velice dobře, alespoň podle podle reakcí publika, které bylo opravdu nadšeno. Litujte každej z vás línejch, kteří jste seděli doma nebo ve své oblíbené hospůdce a nepřišli na koncert, přišli jste opravdu o skvělej zážitek !!!!!!

Více na old.czechcore.cz
Recenze Koncerty Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2022 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.