Youtube
GATTACA / CLAMANT! split LP
31.07.2010 23:09 marek
Obrázek

Nevím jak začít. Černá deska v černym obalu. Takhle to mám rád, takhle chci aby to bylo. Dvě kapely, dvě svědectví o tom jak je tenhle svět v prdeli. Dvě výpovědi o tom, že na poraženectví je snad pořád ještě brzo. Dvě tváře naděje. Gattaca a Clamant!.


Nejdřív Clamant!. Partička mladejch pilotů z Mexika, první kníry, první kapely, znáte to... Kluci jasně vědí za čím si stojí, veganství, drug free, revoluce. Všechno pěkně po lopatě, jasně a bez zbytečnejch kudrlinek. Musim říct, že se mi to líbí. Teď nemluvím o hudbě, ale o tom co z toho cítím. Jasná výpověď o životní realitě party obyčejnejch lidí dospívajích v nějakym hnusnym městě někde v Mexiku. Nádherně nasraný, plný vášně a vzteku. A hudebně? Představ si Ekkaia hrající jako Ordination of Aaron. Drnkání, smutný kytary, občas se neudrží a pustí nějakej ten dis beatek nebo epickou melodii. Super soundtrack k textům. Nádherná kapela, jsem zvědav co s nima bude dál, přece jen i adolescence (u většiny lidí) někdy skončí.


Gattaca. 5 lidí co se stali pevnou součástí mojí existence. Tohle je mnohem víc než potkávat se na koncertech, mnohem víc než spolu hrát v kapelách. Gattaca ztělesňují moje vzpomínky na jedno období života, jednu prohranou bitvu a další (možná) vítězství. Gattaca jsou moji přátelé, kamarádi a kamarádky. A navíc je to skvělá kapela. Epickej emo crust? Škatulky jsou asi nadbytečný. Tohle je prostě punk, naprosto přímej a esenciální. Všechno začíná zpovědí kata, pak broušení kosy a už to jede. Kladiva do hlavy, brutální vokál (po tom co jsme tuhle nahrávku poslouchali v práci si jeden můj kolega nechal několikrát nevěřícně ukázat fotku Lady, haha) štěkající texty plný vůle, naděje a vzteku. I když nám neviditelná ruka trhu přiškrtila kyslík, pořád máme dost síly z plných plic křičet, zpívat, radovat se a zlobit. Gattaca je mnohem víc než jen další lokální kapela. Pro mně jsou nejdůležitější kapela poslední doby. Tohle by jste si měli koupit. Tohle bych vám přál zažít. Děkuju.


A aby toho nebylo málo – deska je zabalená v luxusním černym obalu se stříbrným tiskem, s krásnou originální grafikou. Jsem rád, že takovýhle desky vycházejí, jsem rád, že kapely jako Clamant! a Gattaca existují.


www.myspace.com/gattacaxvx

www.myspace.com/ourbastardexistence
Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.