Youtube
GIT SOME - Loose Control
21.09.2010 07:49 Ivan
Obrázek
(Alternative Tentacles Records)

Tímto docela vehementně vstupuji na trávník slovutného Jirzophóna, kterej piplá Git Some už od dob, kdy Kazatel vzhlédnul a rudým okem utnul tipec solidně rozjetým Planes Mistaken For Stars. Sled událostí několika pár posledních dní dal zelenou nestabilitě v rádoby stabilním životě a ta si žádá sadu neurotických rytmů. Až doposud zdatně přehlížení Git Some, kteří nesplňovali parametry milovaných Planes Mistaken For Stars, uvízli v mém uchu nevinnou basovou linkou v songu Entrails For the Altar. Zvuky, které jsem mimo řečí hodnotil jako nekontrolovaný chaos, náhle dostaly řád. Není všechno zlato, co se blyští. Tohle je temná strana punku. Nová generace dřevorubců, kteří pod silnými motory drží tradici sedmdesátkovýho rocku, osmdesátkovýho punku, se zdravým kořením všech Amphetamine Reptile kapel, odmocněných Old Glory a 31G s projevem Daughters a Heroin. To vše zabalené v kolekci retro fotografií, které dodávají celému arcidílu sílu imperiálních map.
Loose Control je dokonalým názvem pro desku, která vynesla brutalitu zvuku na další level. Na tomhle vinylu totiž ztratili kontrolu úplně všichni, kdo se ve finále podepsali na kreditech.
Recept Planes Mistaken For Stars na desku Mercy byl: zavřít se na chalupě v horách a po požití houbiček složit desku, která vás donutí slzet a v záchvatu breku řvát na plakát Roberta De Nira z Taxikáře. Loose Control proběhlo za stejných podmínek v městském prostředí, kde intimitu okamžiku vy versus hudba narušila parta buranů, která se celý odpoledne těšila na kántry. Drogy, chlast a punk narušenej pěstma ve flanelový košili - takhle si dokážu představit Git Some!
Bez ohledu na to, jaký rošambó se po týhle recenzi odehrává ve vašich hlavách, tahle deska by měla přitáhnout vaši pozornost. Vím minimálně o jednom sňatkovým podvodníkovi, kterej jí ocení!

www.myspace.com/fuckengitsome
www.alternativetentacles.com
Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.