Youtube
INTEGRITY – 'To die for'
16.12.2003 16:04
Deathwish records
  
Tahle recenze není impulsem k dalším nesmyslnejm diskusím na téma Integrity. Jestli někoho zajímá podrobnější vhled do Dwidovy duše, tak mu zcela nezištně okopíruju rozhovor z časopisu Dogprint č.6, kterej vyšel přeloženej v Minority fanzinu.
Integrity byli jednou z prvních kapel, která začala míchat hard core s metalem (nezaměňovat s metalcorem). ´Those Who Fear Tomorrow´ (Overkill records) byla totální hymnou nihilisticky laděných jedinců v devadesátých letech a vyšla hned v několika reedicích na rozličných labelech včetně Victory records, pod jejichž křídly vyšlo několik následujících releasů. Další, v té době dlouho očekávané, fošny ´Systems Overload´ a ´Humanity is the Devil´ se dají považovat za evergreeny v propasti hard core. Poslední deskou, která byla poslouchatelná pro moje uši byla ´Seasons in the Size of Days´, která byla i poslední v silné sestavě: Dwid, bratři Melnickové (později In Cold Blood), Frank Novinec (spoluzakladatel další ´Clevo´ legendy Ringworm). Jak známo v Integrity to vřelo od prvopočátku. Neustálé hádky a bitky (jedna byla i příčinou zrušení celého evropského turné) byly důvodem, proč Melnickové opouštějí kapelu a z původního line upu zůstává pouze Dwid. Pod jeho taktovkou vznikají nevýrazná alba a kapela se zdá ztracenou až do dnešních dnů, které můžeme nazvat znovuzrozením. Nový label (Deathwish records), nová sestava a hlavně nové songy, které vás vrátí k tomu nejlepšímu, co kdy Integrity stvořili. Rychlý, úderný songy, sóla, vybrnkávačky. ´To Die For´ má hudebně nejblíže k ´Humanity is the Devil´, ale texty a atmosféra jsou jak z oka ryby od H. Bosche z ´Those Who Fear Tomorrow´. V dnešní době už Integrity asi nezaujmou tolik lidí jako před deseti lety. Vše postupuje velice rychle a tak spokojen zůstane ten, kdo Integrity miloval, tak jako já. Ten, kdo hledal spřízněnou duši v odvrácené straně hard core. Ten koho srala atmosféra metal koncertů a hledal Pána s kopýtkem v řadách hard core kids. Pokud vezmete do ruky booklet a nedáte na pomluvy a fámy, které znáte z doslechu, tak zažijete příběh o lidské individuaitě, Ďáblovi a o tom, že co tě nezabije, to tě posílí. A obal sedí!!!

Více na old.czechcore.cz
Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2022 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.