Youtube
LE BAIN DE MAID - 3 song
04.06.2010 19:53 rajtche
Obrázek
(DIY) CD-R

Tak tahle kapela mi nakopala hodně moje zadní partie! Možná tim víc, že jsou z Chebu (odkud jsou taky třeba Esa z lesa) a textovej projev mají ve svém rodném jazyce, což neni už vubec pravidlem v dnešní době.
Samotná hudba, nebo respektive tyhle 3 songy, který se nacházej na tomhle CD(-R) a mimochodem taky i na jejich profilu, tak sou fakt síla! Kdybych to měl přirovnat k nějakejm kapelám (což se mi moc nechce), tak to má hudebně dost blízko právě třeba ke starým Ravelin7 a chvílema to připomíná i Ivich z Francie, hlavně tím beznadějným nebo chcete-li až ztrápeným vokálem (víc kapel podobných Le Bain de Maid mě v momentální chvíli nenapadá).
Něco takhle intenzivího (hlavně vokálem) jsem už delší dobu tady u nás neslyšel. EP-ko si kluci a slečna zhotovili zcela sami, nahráno bylo myslím koncem března tohoto roku a stojí symbolických 50,-. Co song, to skvost, kde se střídají jemný vyhrávky na kytaru a sekundují jim opravdu dost intenzivní nástupy:) jako tomu je u starších emo-hardcore kapel... ALA emo až na kost!
Rozhodně se nejedná o žádnou screamo kopírku z Chebu:) Le Bain de Maid jsou pro mě zatím českým objevem tohoto roku. Fakt super kapela. Chci je vidět živě!!!

12.6. - ESA Z LESA + LE BAIN DE MAID + SHORT TIME + SHAMPON + THE STOPPERS - Cheb @ Chebské dvorky (dobrovolný vstup)

(web:) http://bandzone.cz/lebaindemaid

Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.