Youtube
L´Point, His Another Fall, Hibakusha
16.12.2002 09:44
pátek 13. prosince 2002, RC Bedrunka Bohumín
  
KURVA. Omlouvám se za tento poněkud vulgární počátek, ale je k němu vážně důvod. Jasně, budu zase brečet nad zájmem všech těch alternativně a nezávisle se tvářících figur o živou muziku.... A končím a dík patří těm asi deseti až patnácti lidem, kteří když se po nich chtěly čtyři pětky, nezvedli prdel s konstatováním že jdou kalit jinam a zůstali. Takže to furt snad má ještě cenu, díky vám. Jo a ještě jedno. To, že v klubíku bylo tak málo lidí nebylo víceméně poznat na výkonu ani jedné kapely, prostě nikdo to vyloženě neodzýval, ale tak by to asi mělo být.
HUDBA. První naběhli orlováci Hibakusha a nasypali do nás své pojetí crust-grind-HC-metalové palby, někde byl zas slyšet i starý dobrý klasický punk. Kluci to všechno hrají v klasické trojčlence a zvládají při tom i dva vokály, většinou se střídající Havlův ječák a Dinův murmur, což je docela osvěžením. His Another Fall jsou někdy prezentováni jako emo, já bych řek, že je to spíše kytarový bigbít s docela hovězím :-) zpěvem, a taky kvůli
tomu jsem vzpomněl na Killing Joke někde kolem Demokracy. Jo ty emoce to ale má taky, jen po delší době mi to přišlo tak ňják podobné. Basák ale povídal, že teď kapela prožívá i náhlé personální změny, takže do budoucna by se to mělo vylepšovat. Poslední nabíhají L´Point a opět k atmošce v sále nepomáhá nic. Ani zatmělé intro, ani Krejčova razance s jakou do toho jde, až si o stojan rozsekne obočí (Havle, mám dvě piva, ta krev byla opravdová :-) ). Hudebně je to taky kytarovka, jen tak ňják napřáhnutější a místy zas uvolněněnjší, no má to vážně koule a v jiné situaci by si kolem pódia určitě nezahopsaly jen ty "nezávisle" se tvářící pipiny. Škoda.
BULVÁR. Po konciku se aspoň povedla docela dobrá pařba, "Pointi" velmi v poho a vstřícní chlapíci, končilo se někdy pozdě ráno a nezbývá než se těšit na léto, kdy by se v Bohumíně měli ukázat zas. Snad to bude v celkově lepších časech a pak si zas dáme do čepice :-)
FINÁLE. Závěrečný dík pro Mara a celou Hibakusha, kteří přijeli friendly bez nároku na jakýkoli ces?ák a ještě mi na druhý den potkajíc se náhodou na nádru docela helfli. Příště s váma pojedu a rád. :-)))
  
Jo a neříkejte, že za to mohl pátek třináctého....

Více na old.czechcore.cz
Recenze Koncerty Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2022 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.