Youtube
Landmine Spring - „Call Girl“ picture EP
23.04.2005 18:53
(Samuel / Pohoda / Engineer / W.I.F.A.G.E.N.A.)
  
A konečně je to tady. Všichni vinyl fandové, kteří musí být trochu zklamáni z toho, že zbrusu nová deska „Love With Silver Spears“, která se právě narodila na Day After je pouze ve formě Cd, na oplátku musí být touto 3-skladbovou porcí více než nadšeni. Pro naše končiny hodně netradiční formát - picture 7“. Já sám si vybavuji, že něco podobného snad tady měli pouze T11, ne? Každopádně vaše oči budou setsakramentsky hltat tento náramně povedený kotouč, který po grafické stránce má na svědomí Jana Kudrnová (www.janakudrnova.com). Každý se snaží nějak vyvíjet a právě u Landmine Spring, u nichž se jaksi pořad nemůžu zorientovat, padl ten vývoj na to, že jim booking obstarávají D smack U promotion. Sám když jsem tuhle kapelu viděl na živo, tak jsem byl lapen vždy jen v malých prostorách a pokud jsem měl tu čest se střetnout s nimi na obřích místech (a ty asi teď budou preferována), vždy byl výsledek jaksi hodně špatný a celá sílá tohohle ansámblu se rozprchla asi tam, kam neměla a vítězil pocit nudy. Ale každý jsme strůjci vlastního štěstí.
Celý tento náramný obrázkový singl, mě navozuje myšlenku, jako kdyby nás chtěl provést celou historií kapely. Úvodní song „Look Out“ nejdravější štik, svojí sílou a nasazením, nám navodí staré časy, kdy Landmine Spring vydali první MCD na Samuel. Jo tahle kapela s přibývajícím časem hodně zdokonalila svoji zručnou dovednost a řemeslnicky je odvedená hodně dobrá práce. Druhý vál „Play Like“ díky rytmům bicích, které donutí posluchače zavzpomínat na double práci, která byla odvedena na předposlední řadovce Sip of Wine. Zpěvný vokál se tu a tam dostane do roviny, kdy máš pocit jako by ti chtěl dýchat na záda, mě samému nedá nevzpomenout na Jimmy Eat World. Závěrečná „Call of Girl“ už se nese v duchu nového alba. Dravá rytmika pohrávající si s nápaditou kytarovou harmonickou souhrou, kterou umocňuje bezvadný zpěvný vokál. Milovníci melodického post-rocku by neměli zaváhat ani vteřinu, dozajista budou zasyceni a ke všemu ten nádherný formát, který rozhodně neudělá ostudu vaší kolekci!
  
Landmine Spring
Samuel records
Pohoda records
Engineer records

Více na old.czechcore.cz
Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2022 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.