Youtube
Lenny Lashley's Gang Of One - s/t
29.08.2020 23:18 Samuel
Obrázek

7"EP picture ( Holdfast Records)

O Lenny Lashleyem (Boston, Massachusetts) jsem napsal již několik recenzí. Jeho jméno je spojené s bostonskou punkrockovou scénou, Leny působil v mnoha kapeléch - byl frontman Darkbuster, hrál v Mighty Mighty Bosstones a na kytaru hraje ve Street Dogs. Kromě kapel se věnuje i sólovému hraní a má několik akusticky laděných projektů - Lenny And The Piss Poor Boys a Lenny Lashley's Gang Of One. S poslední zmíněnou partou má venku několik singlů a dvě desky “Illuminator” a "All Are Welcome", obě vydané na Pirates Press Records. Lenny Lashley's Gang Of One vydali svou první nahrávku v roce 2011 pod hlavičkou Holdfast Records a po letech vyšel její třetí repress, dnes již tohoto raritního singlu.

Lenny Lashley má skvělý hlas, je autetický a jeho písničky jsou "uvěřitelné". Zkus jo?. Pro krátké opakované představení cituji sám sebe "Kdysi jsem na netu narazil na Lennyho písničku Two Robbers a dodnes mám tak trochu dojem, že bych ji dokázal poslouchat neustále dokola. Dokáže si mě omotat kolem prstu a zlepšit mi náladu. Mohu s ní prostě vypnout a prostě jen poslouchat. Podobně je na tom i albem All Are Welcome. Deska je to různorodá a každá písnička má trochu jinou náladu. Po několikátém poslechu do sebe ale všechno velice pěkně zapadá a právě proto je to velice rozmanitá deska. Snad i díky tomu její poslech uteče velice rychle. Když uslyšíš Lennyho hlas, možná se Ti vybaví jména jako Tim Barry, Chuck Ragan, Brian Fallon, Kevin Seconds, Jona Snodgrasse, Mike Ness ale i Springsteen nebo Strummer. Jeho sólové projekty přinášejí více než malé množství rockového písničkářství a většinou zní jako kompletní kapela. Ano, na Drag The River nebo Lucero jsem si také vzpomněl." Písnička Two Robbers je z desky Lenny and the Piss Poor Boys, která doufám, že vyjde v reedici, stejně jako třípisničkový picture, kterým Lenny Lashley's Gang Of One začali své vydávání. Debut vyšel v roce 2011, druhé vydání v roce 2019 Lenny vyprodal během několika koncertů s DROPKICK MUPRHYS.

Singl vyšel jako picture disk, s pěkným tattoo motivem a aktuální press je od debutu jinak barevně laděný. Jinak jsou něm ty samém pecky jako předtím. Tři skladby Tonight, Viva Rock-n-Roll a JFK. Nahrávka je ze studia Little Eden Studios, které vedou lidé z The Bouncing Souls a nahrávali tady krom jiného třeba Fake Names. Rozloučil bych se poslechem písničky Two Robbers. Na singlu sice není, ale dýchne z ní perfektní surf atmosféra, je skvělá a s Lennym ji mám tak nějak stále spojenou. Osobně si cením i některých Lennyho gest, třeba ... že v době odmítání migrantů pojmenuje svou aktuální desku All Are Welcome ... v době, kdy americký prezident chtěl stavět zdi, udělá tričko s velkým nápisem Fuck your wall ... Tohle je muzika opravdu pro všechny, All Are Welcome. (S)

 

Desku poskytlo vydavatelsví piratespressrecords.com, kde singl i seženeš.

Obrázky

   
Lenny Lashley
Lenny Lashley

 

Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.