Youtube
MILLIONS OF THEM - FAILURES
10.08.2010 08:00 Ivan
Obrázek

(Adagio 830)

Kdo by miloval dárky, který mu po otevření reprezentativního obalu vymalujou kokiáše? Já jo. Belgie už dneska kromě vaflí a předražený exkurze u Waterloo není baštou vůbec ničeho. Sem tam se objeví nějakej trend (ostatně jako všude) - ten poslední se v polích flanderskýho lva kul ve stopách Negative Approach a SSD.
Nadměrní poživači kafe a hard core samaritáni Adagio 830 z hlavního města Říše maj smysly pořád pohromadě a tak, víceméně náhodou, vytáhli zlatou cihlu z hnoje.
Millions Of Them je poctivá porce hard core v decentním kabátu, kterej se víc než na okázalý rošambó soustředí na odkaz a ten s jistotou projde časem a neupadne v zapomění. Máme tu Failures - desku, která mi v mejch posledních pár dnech solidně natrhává kachlík, kdykoliv najdu odvahu ke zmáčknutí play.
Pochoduju mlhou, s prochcanejma botama a všema svrškama, raduju se z přítomnýho okamžiku, kterej nelze nazvat komfortem a v pozadí zvuk, kterej drásá a zároveň přitahuje - dráždí jak Narrows, vazbí jako Coalesce a drtí neurvalou silou Swing Kids. K tomu obal, kterej vypadá jako knížky, který opustili pár dekád zpátky vaši prarodiče s lyrikou, která byla stejně aktuální u kapel, na kterejch Millions Of Them vyrostli, tak jako dnes. Kromě toho, že se nám trochu otepluje planeta (nebo naopak?) a rapidního skoku technologií, se v chování člověka moc zásadní změna nekoná. Solidaritu na ulici nehledej, vydupou jí daně.
Tahle deska je postrádanej šmrnc v moderně, která okupuje sociální sítě. Dělo, který potřebuju k odpychu. Absolutní DÍLO a to že se o mix postaral Kurt Ballou v Godcity je jenom kosmetická třešnička na dortu spolu s faktem, že absolutní riff v "Consume Them" mi až nápadně připomíná švýcarskou legendu Coroner (a to jsou body navíc na škále která nejde přestřelit)!

www.myspace.com/millionsofthem
www.adagio830.de
Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.