Youtube
Mörkhimmel „Sheep in the Labyrinth“ LP
25.05.2010 11:07 Marek Rybenský
Obrázek

(DIY cooperace)

Very Fucking Metal Punk Darness, tak tohle nemůže znít špatně!  Těžké metalové riffy vzdalující  se od punku přes mohutnou kovovou pláň na které se tepe černý kov, doprovázené řvoucími válečníky  temnoty….

 Naprosto excelentní válce, neposkytující hluchá místa, která by nezaujala. V prvním válci jsem byl více směrován ke stylu tvorby ala Guided Cradle, ale po chvíle se v mlze ztrácí barbarský crust core, aby jej nahradil příliv Hellhammerovského black metalového přístupu.  Jako třešnička na dort je dosazen cover Brutal sight of War od Disfear. Píseň je ještě z doby kdy této švédské kapele byla vlastní spíše tvorba hrubých, brutálních songů, než koketování s rock ‚n‘ rollem a motorkářským metalem. Zvukově tu Stáňa Valášek odvedl velice dobrou práci , je vidět..respektive slyšet, že má více nadání pro nahrávání a mixáž metalu než např.hardcore punku. Zvuk je silný, plný a zároveň špinavý, zproštěný  té klasické studiové čistoty. Nahrávka tak daleko více posílila a naprosto věrně podává náladu hudby. V textech nenalezneš východisko – zoufalství, temnota a deziluze, to jsou průvodní listiny tohoto poeta. Musím přiznat, že když Mörkhimmel vydali své debutní CD, tak jsem byl na rozpacích, neznělo to úplně zle ( z tohoto CD je tu zastoupen válec Endless wall of Fuckers) přece jen nic, co by mě nějakým způsobem dostávalo do kolen. Zatímco tato nahrávka splňuje vše potřebné aby se stala jednou z mých nejoblíbenějších desek. Otáčím desku abych se opět ponořil do labyrintu.

Mp3: www.myspace.com/morkhimmel 
Desku seženeš na adrese: slava.t@seznam.cz

 

Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.