Youtube
Ostatní články
 
02.02.2023 11:50, Marek Rybenský

N.V.Ú. a Telex vydávají nové vinyly se starým obsahem!

N.V.Ú. a Telex vydávají nové vinyly se starým obsahem!

Vydavatelství Black Point a PHR Records pokračují ve spolupráci na vydávání vinylových desek. V rámci této kooperace tak aktuálně vychází na vinylech nahrávky kapel N.V.Ú. a Telex. 

Album 14 dní bylo po několika demokazetách první plnohodnotnou nahrávkou N.V.Ú. Kapela se zde výrazněji oprostila od své novovlnné minulosti a přišla s mnohem punkovějším zvukem, který definoval jejich pozdější styl. Občasné výlety mimo klasickou punkovou škatulku nejsou na škodu,  naopak nahrávce přinášejí potřebnou pestrost. Skladby Dno, Hnusná Hra, či Až Já Budu Voják se nadlouho staly základem koncertních programů N.V.Ú.

Jihočeský Telex rychle překročil stín lokální kapely. V polovině osmdesátých let ještě pod názvem Novodur, který musela kapela kvůli pronásledování soudruhy následně změnit na Telex, plnili sály hlavně v okolí rodných Strakonic. Po změně názvu a příklonu k ostřejšímu hardcore punku se Telex rozjel po celé republice a hrál i na několika dobově významných festivalech v Praze. Těsně před revolucí navíc vzniklo jejich jediné demo. Následný rozjezd v podobě účasti na dvou vinylových kompilacích ukončil až rozpad kapely. Až v roce 1996 se Telex krátce vrací v původní sestavě na pódia a natáčí plnohodnotné album. Deska Punk Radio kombinuje písničky Telexu i letité skladby Novoduru v novém kabátu. 
Reakce (0)

23.01.2023 17:13, Marek Rybenský

Rest In Peace

Rest In Peace

Dnes k ránu po krátké nemoci zemřel Petr Hošek (1967 –  2023), ikona a tvář Plexis, zakladatel Do Řady, spoluhráč  Michae's Uncle, Svatý Vincent. Jel na plný pecky, žil dnes.  
Reakce (0)

22.01.2023 00:19, Marek Rybenský

REVELATION RECORDS

REVELATION RECORDS

Letos by pod značkou Revelation records , mělo dojít k převydání debutního 7", famózních Big Laugh, který původně vyšel v roce 2020 pod labelem 11 PM Records.  Kdo nebyl v Praze na koncertě, mrkněte na odkazy. Big Laugh aktivně koncertují a tajně doufám, že po vydání připravovaného LP dojde i na další turné po EU. 
Reakce (0)

13.01.2023 18:07, Bachi

TARAS BULLBA vydává sedmou desku na vinylu

TARAS BULLBA vydává sedmou desku na vinylu

Salute Machina je již sedmá deska nečeských TARAS BULLBA a je venku na vinylu.  Pořád neortodoxní, drzý, rychlý technický a melodický, politický skatepunk ovlivněný pozdními 90´s kalifornií, kanadou, taky švédskem, klasikou cz/sk punku, tak i jinými hudebními styly. Texty sou v češtině, a maj jako dycky svébytnou desperátní osobně politickou rovinu, co jde ruku v ruce se životem, kterej jako parta vedeme. Tematicky navazujou v kontextu celkovýho kapelního art-spanu v zatím asi nejvyklidněnější poloze. Deska vznikala DIY v Plzni zhruba 6 let, má profi mastering, v rámci stylu. Neni na nic benefiční (rádi sme podpořili a podpoříme, kde je zapotřebí) a stojí dost to vyrobit. Kdo byste měl zájem, nějak se domluvíme. Stavte se na koncíku nebo se potkáme na akcích, pokecáme. Desek je dost! K poslechu na tarasbullba.bc.com nebo i těch komerčních internetových platformách. Info tarasbullba@seznam.cz, discogs, bandzone. Díky! 
Reakce (0)

04.09.2022 16:23, TomHell

BRNO CITY D.I.Y. HARDCORE PUNK

BRNO CITY D.I.Y. HARDCORE PUNK
Cheers, Mr. Yoshio Inoue na svém labelu Dan-Doh Records vydal CD kompilaci BRNO CITY D.I.Y. HARDCORE PUNK, kde celkově představuje japonské diy punkové scéně dvanáct brněnských kapel. Tato kompilace je věnována Filipu Fuchsovi. CD seženete postupně (jak sem bude z Japonska přicházet) u všech zúčastněných kapel.
V.A / BRNO CITY D.I.Y. HARDCORE PUNK CD


 
Reakce (0)

20.07.2022 10:38, Marek Rybenský

SPLIT - INNOXIA CORPORA / ARAN SATAN na MC

SPLIT - INNOXIA CORPORA / ARAN SATAN na MC

Vrací se STIGMA, které si místo nehojitelných ran na zápěstí a nártech, nese význam hendikepu „českých specifik“, a to v textech i muzice obou stran tohoto split počinu Innoxia Corpora & Aran Satan. Jak zaznělo někde v rozhovoru, aktéři splitu ve své tvorbě z roku 2021 řeší i svou generaci, tedy to, co si v sobě neseme z dob komoušů, stejně tak jako z dob „divokých devadesátek“, korupčních standardů české kotliny, nezájmu o občanskou společnost, o svobodu a toleranci. Taky to, jak se staráme o naše okolí, přírodu, ale i o vlastní děti. Tohle Stigma krmí stále přítomný vepřo-knedlo-zelo pohled na svět přes nacpaný mrazák ze slevy u řezníka, taky posluhovačství a strach s absencí hodnot. Aktéři IC & AS o své STIGMA reflexi přemýšlejí, přestože se z takto omezeného vidění světa své  generace umí vzdálit/vymanit/nepatří tam, ale uvědomují si, že nás to  vlastně taky poznamenalo… že si kus toho hnusu neseme v sobě. A v současné době STIGMA bobtná. Proto se STIGMA vrací na kazetě BLOOD SPIT records, jako release 003. Tento krvavý plivanec v předprodeji objednávej u Phobia Records.  Analog žije! 
Reakce (0)

18.07.2022 10:38, Marek Rybenský

Modrý Tanky přiváží Beznaděj

Modrý Tanky přiváží Beznaděj

V polovině osmdesátých let evropským hitparádám vévodilo obskurní popové duo Modern Talking. Čeští rockoví fanoušci pro ně brzo přišli s posměšnou přezdívkou Modrý Tanky. A tak, když v roce 1986 parta pražských punkerů zakládala svou kapelu, byl jejich název nasnadě.
Už od prvního koncertu bylo jasné, že Modrý Tanky jdou trochu jinou cestou, než další punkové kapely té doby. Hudba M.T. v sobě krom žánrových kořenů vstřebávala i další vlivy. Mimo klasických punkových proklamací v ní najdeme i temné post-punkové kompozice, fragmenty nové vlny a gotiky.
V textech Modrý Tanky střídají veselou polohu a výpovědi zachycujícími tehdejší všeobecnou beznadějnou atmosféru ve společnosti. A právě Beznaděj je název jejich první demokazety z roku 1987.
Na ní nalezneme patnáctku skladeb splňujících výše uvedenou charakteristiku; včetně generační výpovědi v podobě písně Vzpoura.
Přes účast na Rockfestu, natočení druhého dema a silnou fanouškovskou základnu nepřežily Modrý Tanky novou dobu, a brzo po revoluci kapela ukončila činnost. Basák Lukáš Brouček přechází do SPS a kytarista Jan Gregar spoluzakládá Ecstasy Of Saint Theresa.
První demo Modrých Tanků nyní vychází v režii PHR Records s remasterovaným zvukem na stylovém modrém vinylu. 
Reakce (0)

28.06.2022 17:37, Marek Rybenský

HYACINTH - Demo 2022

HYACINTH - Demo 2022

Není to tak dlouho co jsem zaregistroval Hyacinth demo, ale i tak už mám dva měsíce zpoždění a tak jsem poprosil kapelu o malé promo ...

"Tak jo. Hyacinth jsou Hynek (vokál), Petr (kytara), Mára (basa), Miroslav (bicí). Pro nás všechny je to úplně první opravdová kapela a to demo je pro nás všechny první reálná nahrávka. Za působení Hyacinthu jsme někteří založili i jiný kapely nebo začali hrát v jiných kapelách. Mára hraje na basu ještě v Eat Me Fresh, Petr hraje na basu a zpívá v LilixElbe a Miroslav bubnuje v LilixElbe a zpívá v Decultivate.
Náš styl bychom asi nejlíp popsali jako groovy hardcore. Největší inspirace šla z kapel jako No Option, Queensway, Regulate nebo Life's Question.
Nahrávku jsme nahrávali ve studiu u Máry Štrunce, kytaristy z Eat Me Fresh. Ten nám jí nahrával společně s Hannesem, zpěvákem EMF. Mára pak dělal následně i postprodukci. Jak jsme už zmínili, tak ta nahrávka je takovej náš úplně první hudební počin vůbec a dopadlo to vlastně skvěle. Vydali jsme to u Snakepath Records na kazetě v počtu 80 normálních kusů a dalších 20 limitovaných kusů, který nesou jinej cover než originální nahrávka. Kazety jsme si dělali sami s výpomocí přátel. Mára, co nám dělal nahrávku, nahrál zvuk na kazety a my pak za pomoci Lukáše Berana vytiskli design sítotiskem na papír a kazety dávali postupně ručně dohromady. Díky tomu sítotisku je vlastně každej kus unikátní, protože ne každej tisk je dokonalej. I design nám dělal Hynek, zpěvák a úžasnej grafik, takže vlastně všechno šlo z našich rukou.
16.4. jsme tu nahrávku oficiálně vydali a pokřtili společně s Lusky a Hopes u nás ve zkušebne U Toutatise, kde děláme i koncerty.
Před menší koncertní pauzou máme v plánu během srpna nahrát první oficiální album. Chceme se dál držet v duchu DIY, proto deska nebude nahraná ve standardních prostorech." 

Takže ještě několik údajů. Demo si můžete poslechnout na youtube nebo BC kapely, kde taky můžete objednat kazetu a nebo pokud se zrovna chystáte na nákup u Day After Records tak mrkněte tam, několik kopíí se u nich ve skladu určitě najde. 
Reakce (0)

12.06.2022 14:36, Marek Rybenský

Siki_Syky - foto kniha

Siki_Syky - foto kniha

Včera jsem si koupil knihu, je plná úžasných fotek od dvou fotografů, u kterých nejeden znás občas neví, který je s  Y a I. Stojí 250 kč, sázel a tiskl Samuel, náklad pouhých 200ks, tak neváhejte jelikož brzy bude vyprodaná.  Protože jsem hňup opilej, zapomněl jsem se zeptat na kontakty kde knihu objednat mailem, ale pevně věřím, že záhy budu doplněn nebo zkuste oslovit lokální punkové distra. Pro všechny kdo nevědí - I / Y. 
Reakce (1)

08.06.2022 09:27, Marek Rybenský

BAD BREEDING - nové album

BAD BREEDING - nové album

Přesně za měsíc vyjde britským anarchopunkerům BAD BREEDING,  již čtvrté řadové album nazvané "Human Capital".  O vydání, podobně jako u předchozí desky " Exiled" se podělí One Little Independet (EU press)  a Iron Lung ( US press). OLI realizuje i CD verzi, vinyl bude klasicky černý a limit verze červená. Předprodej je spuštěn. Stream singlu Joyride. 
Reakce (0)

03.06.2022 18:03, Marek Rybenský

LA VIDA ES UN MUS

LA VIDA ES UN MUS

Na shopu LVUEM byl spuštěn předprodej 3 nových titulů s datem vydání 24. června. 
IRREAL – Era Electrónica MLP - 8 nabušených hardcore punk bičů , tradičně ve stylu Hear Nothing éry Discharge a Suomi punk legend Mellakka / Destruktions. O nic méně hluční jsou MOCK EXECUTION s jejich debutním LP, které se jmenuje Killed By Mock Execution a podobně jako na předchozím singlu, můžete čekat suverénní palbu v šlépějích Doom, Gai, Gloom nebo Kaaos. Poslední titul je už 3 LP od sousedů OHYDA, kteří jsou desku od desky lepší a lepší, stejně jako se stále víc hlásí ke kořenům domácího hardcore punku. Vyzkoušejte na BC labelu. 
Reakce (1)

28.03.2022 19:30, Marek Rybenský

Last Soul - nové album ostravských Degradace

Last Soul - nové album ostravských Degradace

Vypadá to tak, že tuzemský label Papagájův Hlasatel Records nikdy nespí. Je to teprve dva týdny co vydavatelství  zrealizovalo novinku jihlavských Průmyslová smrt, aby následně v těchto dnech spatřilo světlo světa nové album ostravské punkové stálice Degradace.
Titul dostal název  "Last Soul" ,který je dostupný jak ve formátu 12" vinylu tak i CD.
Degradace působí na hudební scéně dvě dekády a v jejich průběhu nahráli šest dlouhohrajících desek, několik split alb a singlů. Kapela se ve své tvorbě nikdy nedržela jen pomyslných žánrových mantinelů a odvážně se pouštěla do nejrůznějších směrů. 
Sestavu vedle zakladatelů kapely, kterými jsou Rudee (zpěv, baskytara) a Tommy Heroin (kytara, zpěv), tvoří už pátým rokem bubeník Rob a skotský kytarista Alec Munro a z jejich novinky Last Soul je jasné, že se ani nadále nenechají svazovat žádnými konvencemi. Nejenže se ani nyní nebojí spojit punkovou energii s rock´n´rollovou instrumentací, kdy nechybí ani hardcorová až metalová ostrost a hlasitost, také dochází k menší jazykové proměně a šest skladeb je opatřeno anglickým textem.
 „Jednak jsme v posledních letech často vystupovali za hranicemi a jistou roli v tom hraje také přítomnost Aleca v kapele.  Začít psát písně i v angličtině pro nás byl zcela přirozený krok,“ vysvětluje Rudee. 
"Last Soul" je prvním albem v této sestavě a Degradace jím symbolicky zahajuje novou etapu své existence.  
Reakce (0)

14.03.2022 10:44, Marek Rybenský

ANTI WAR

ANTI WAR

Válka, která zuří několik stovek kilometrů od našich hranic je něco, co si nikdo z nás nedokázal představit ani v těch nejdrsnějších skladbách od Discharge. A ono se to děje a je to nechutné. Několik kapel, které u Voltage records vydávají se rozhodlo přiložit ruku k dílu a pomoci. Do prodeje dáme několik kusů test presů od titulů, které u nás vyšli a navíc celou akci podpoříme sbírkou na GoFundMe. I když si vážíme práce velkých spolků, které pořádají sbírky, rozhodli jsme se věnovat výtěžek přímo Ukrajinským anarchistům, punks a skins z naší subkultury. Komunikace s Ukrajinou je nyní velmi složitá záležitost, takže o směru sbírky budeme informovat hned jak bude možnost komunikovat s okolním světem. Jak už jsme zmínili bude se jednat o velice omezený počet ručně číslovaných test presů se speciálním obalem, jen pro tuto příležitost. 

Sledujte naše webové stránky, facebook a Instagram, kde budeme o celé akci detailně informovat. Prodej spustíme v sobotu 19. března ve 20:00

Jaké desky půjdou do prodeje:

*BAD ENGRISH - Street punk, Oi!  Rock N Roll (2021) (1ks) 

*DEFIANCE - War on the streets (5ks) oficiálně toto album vyjde v květnu 2022! Prodej proběhne formou dražby.

*MONSTER SQUAD  - Depression (2018) (4ks)

*THE VIRUS - System Failure (2017) (5ks)

SHOP - FBC - INSTA 
Reakce (0)

21.02.2022 18:54, Marek Rybenský

***

***

V neděli 20.2. ve večerních hodinách podlehl rakovině Samuel William Henry, jeden z neznámějších punkových bubeníků v Portlandu, který stál u zrodu legendárních Wipers. Následně bubnoval v Napalm Beach, The Rats,  spoluzakládal psychadelické Snow Bud And The Flower People ve kterých hrál na baskytaru, zapletl se s Poison Idea, založil Don't a poslední léta strávil v country/garage rockových Jenny Don't And The Spurs.
Jeho cesta byla rozmanitá a hlučná, tak si dnes na rozloučenou dejte album Is This Real? a poslouchejte hlasitě! Tohle se nedá zapomenout.
Odpočívej v pokoji Same. 
Reakce (3)

20.02.2022 10:11, Marek Rybenský

***

***

Včera přišla z Totonta velmi smutná zpráva, která následně, během několika hodin obletěla široký svět hardcore a country hudby. Ve čtvrtek 17.2 . v 48 letech zemřel přirozenou smrtí Dallas B. Good, kytarista Career Suicide a The Sadies . Dejte si pecky z alba Machine Response, jejich hudba zůstane nesmrtelná.  
Reakce (0)

09.02.2022 22:39, Samuel

Help needed ...

Help needed ...

Došel mi email od Žrouta & Skalíka z Lahar, že se jejich kamarád dostal do složité situace a potřebuje pomoc. Text kopíruji z platformy FB, jeho kamarádky, která pořádá finanční sbírku ...


Počet obrázků: 2
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

06.02.2022 16:46, Marek Rybenský

PHR vydává album punkové kapely Stalinovy oběti

PHR vydává album punkové kapely Stalinovy oběti

Pražskou punk kapelu Stalinovy oběti založila někdy na přelomu let 1987/88 parta kámošů z jednoho gymnázia. I díky provokativnímu názvu se k prvnímu koncertu propracovala až těsně před revolucí, na podzim roku 1989.

Stalinovky tak patří ke kapelám, které zazářili v těsně porevoluční době. Množství koncertů s legendami punkové scény je brzo dostalo do obecného povědomí. Skvělý potenciál, pestrá nálada skladeb, kdy ostré punkové agitky střídají až post-punkově temné proklamace, si tenkrát zasloužily vydání plnohodnotné desky. Stalinovy oběti bohužel skočily dříve, než byl natočen jakýkoliv oficiální záznam. Jejich zpěvák Filip následně založil rockovou kapelu Prohrála v kartách, a ještě později se stal hudebním skladatelem (mj. Anna K., Aneta Langerová atd.). Stalinovy oběti ale nezůstaly zapomenutou kapelou, jejich nahrávky se dál šířily mezi punkovými fanoušky. Ale až teprve nyní vychází první oficiální nahrávka Stalinových obětí. Album poskládané z nejlepších dochovaných dobových záznamů je důstojnou připomínkou této pozoruhodné kapely. Právě vydaný vinyl určitě zaujme všechny, kteří kapelu dlouhodobě poslouchali, i ty, kteří se teprve chystají objevit jeden z klenotů tuzemských punkových archívů.

Datum vydání je 14.2., ale desku si můžete koupit v předobjednávce již nyní přes tento odkaz.

PHRHQ 
Reakce (0)

06.02.2022 16:30, Marek Rybenský

Vychází reedice třetího alba Blitz

Vychází reedice třetího alba Blitz

Blitz patří k těm nejdůležitějším oi/punkovým kapelám všech dob. Pouhý rok od jejich vzniku datovaného do roku 1980 vyšel debutní singl, který se zároveň stal první nahrávkou nově vzniklého labelu No Future.

V roce 1982 vyšlo první album Voice of a generation, které se nejen názvem stalo skutečným hlasem celé jedné generace. Dnes již dobře víme, že se jedná o jedno z nejdůležitějších oi/punkových alb vůbec. Krátce po vydání desky z kapely odešel kytarista Nidge a zbývající členové natočili druhé album, stylově již hodně vzdálené původní tvorbě.

Značka Blitz poté na několik let zmizela, dokud ji v roce 1990 bývalý kytarista Nidge nepozvedl z popela. Pod názvem Blitz tak v tomto roce vzniklo pozoruhodné album The Killing Dream. Z větší části vlastně sólové album Nidgeho, kterého zpěvem doplnil Gary Basnett z kapely Attak. Výsledkem je velmi výrazná deska pohybující se na pomezí punku, new wave a post-punku. Je na ní cítit nezaměnitelný duch původních Blitz a přitom se jedná o progresivní a ojedinělou nahrávku, která v mnoha ohledech přežila zkoušku časem.

 

U PHR Records nyní album vůbec poprvé vychází v oficiální vinylové reedici doplněné o velkoformátový plakát.

  
Reakce (0)

04.02.2022 12:17, Marek Rybenský

Zemřel Davey Bales - R.I.P.

Zemřel Davey Bales - R.I.P.

1.února zemřel Davey Bales, zpěvák, textař  a básník. Jeho 4 sbírky básní pod názvem Dead Flowers najdete zde. Dave se narodil v roce 1987 v Richmondu a začínal jako zpěvák v hardcore punk kapele Empty Grave aby následně založil peacepunkové těleso Lost Tribe. Později po přesunu do Los Angeles se členy Blink 182 a Cinema Strange rozjel The Wraith. 
Reakce (0)

04.02.2022 10:36, Marek Rybenský

ROZPOR vydali nové album

ROZPOR vydali nové album

Bratislavská punková skupina RozpoR vydala vo štvrtok 27. januára 2022
svoj nový, v poradí už ôsmy štúdiový album s názvom Hrubá sila. Kapela
sa vo svojich textoch od začiatku okrem iného venuje témam neo-nacizmu,
ultrapravice  ako aj  iným sociálnym problémom a preto ani dátum vydania
nie je náhodný. Ide o Medzinárodný deň pamiatky obetí holokaustu.

Album obsahuje 12 nových skladieb z vlastnej autorskej dielne, no nechýbajú
ani hostia - ženský vokálny súbor Chick2Chick Trio,
rapper Edúv syn a klavirista
Jakub Vizner a
vychází v digitálnej podobe voľne na stiahnutie, rovnako bude
dostupný na
všetkých streamovacích platformách. V priebehu nasledujúcich
týždňov ho
skupina vydá aj na vinylovej platni cez svoju vlastnú značku Žiadna
značka/No Label.

Výhradný distribútor bude české punkové vydavateľstvo Papagájův hlasatel
records (PHR).

 
Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 19 (celkem 374 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 19
   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!
All booking...
 
AKCE
VILLAGES // HALFSILKS // BARE ESCAPE
VILLAGES // HALFSILKS // BARE ESCAPE 10.02.2023 - 10.02.2023 ( 18:30 - 23:00 )
Praha Eternia Více informací ...
POMALU A BOLESTIVĚ
POMALU A BOLESTIVĚ 10.02.2023 ( 19:30 - 23:59 )
Praha,Balada Bar,Pod plynojemem 5 ,Praha 8 Více informací ...
JOLLE, REK, GRANT HAVOC, NO VIDA
JOLLE, REK, GRANT HAVOC, NO VIDA 10.02.2023 - 10.02.2023 ( 20:00 - 23:55 )
Liberec Azyl pivní bar Více informací ...
JOLLE, GRANT HAVOC, REK, NO VIDA, MATTER TUA
JOLLE, GRANT HAVOC, REK, NO VIDA, MATTER TUA 11.02.2023 - 11.02.2023 ( 20:00 - 23:55 )
Hudební klub Díra, Nový Bor Více informací ...
CHAVER, DAMATO, NO GOD RHETORIC
CHAVER, DAMATO, NO GOD RHETORIC 11.02.2023 - 11.02.2023 ( 20:30 )
Slavonice Barák Více informací ...
Campaign For Musical Destruction
Campaign For Musical Destruction 16.02.2023 - 16.02.2023 ( 20:00 - 23:00 )
Brno, Sono Více informací ...
Benefit
Benefit 17.02.2023 - 17.02.2023 ( 17:00 - 22:00 )
Praha 007 Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
HOMESICK, Broumy - hospoda, 28.1.23
30.01.2023 16:21, Siki


KIBERA, Broumy - hospoda, 28.1.23
30.01.2023 16:20, Siki


SAY//RAID, Broumy - hospoda, 28.1.23
30.01.2023 16:19, Siki


NOSTRA CULPA, Broumy - hospoda, 28.1.23
30.01.2023 16:14, Siki


HELLFUCK, Plzeň - Pod Lampou, 27.1.23
30.01.2023 16:13, Siki


BRUTALLY DECEASED, Plzeň - Pod Lampou, 27.1.23
30.01.2023 16:12, Siki


KAOSQUAD, Plzeň - Pod Lampou, 27.1.23
30.01.2023 16:10, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Selene - s/t (135)
Otra Vez | rozhovor (128)
Mace Head (89)
Kritická situace - Stále na útěku (demo 1989 remaster) (87)
CHARGER - WARHORSE (86)
DEGRADACE - Last Soul (79)
Nazi Tampons - Rande S Vrahom (65)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Selene - s/t
Lars Frederiksen – To Victory
Nazi Tampons - Rande S Vrahom
Grade 2 – Graveyard Island: Acoustic Sessions
Unsolved Case - Stigma
ROZPOR - Hrubá sila
War//Plague - Manifest Ruination
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2023 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.