Youtube
Ostatní články
 
11.08.2023 23:01, David Cechura

29.August - Nie si v tom sám na vinylu!

29.August - Nie si v tom sám na vinylu!

Právě vychází nový vinyl bratislavské street punk party 29.August nazvaný Nie si v tom sam. Desku o nákladu 300 kusů vydává Knockout Booking & Records ve spolupráci s kapelou. Objednávky přijímáme od 21.8.2023 na e-mail orders(dot)knockout-booking.cz nebo přes messenger Knockout crew. Pro SR je možno objednat přímo od kapely. 
Reakce (1)

07.07.2023 22:20, Samuel

VINYL RULEZ | 01/2023 - 06/2023

VINYL RULEZ | 01/2023 - 06/2023

První polovina roku 2023 je za námi a opět je tady krátký seznam evidující vinylové desky, které u nás v tomto období vyšly (rozmezí 01/2023 - 06/2023).


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

14.05.2023 21:03, Marek Rybenský

Po 20 letech vychází reedice debutního alba FUNKCE ŠROUBU.

Po 20 letech vychází reedice debutního alba FUNKCE ŠROUBU.

Zdá se to neuvěřitelné, ale letos uplyne již dvacet let od okamžiku, kdy vyšlo debutové album Funkce Šroubu. Jihočeská kapela, která se hrdě hlásí ke svému původu v malebném městě Blatná, má ovšem ještě starší kořeny sahající do druhé půle devadesátých let. Za svou existenci prošla jak personálním, tak i hudebním vývojem, kdy se od klasického punku jejich zvuk postupně zhutnil pod vlivem hardcoru a metalu. Přes tento vývoj však zůstává styl kapely stále jasně rozpoznatelný.
   
Na debutové album Nepřipadá vám někdy? nedá mnoho fanoušků stále dopustit. Není divu, protože předběhlo svou dobu díky precizním výkonům všech muzikantů a zároveň velmi kvalitnímu zvuku ze studia Hacienda. V té době ještě zdaleka nebylo běžným zvykem, aby se punková kapela takto zajímala o zvuk své nahrávky. I to pomohlo tomu, aby album Nepřipadá vám někdy? přežilo bez problémů zkoušku časem.

Ke 20. výročí vychází u PHR Records tato deska vůbec poprvé také na vinylu. Původní již tak zdařilý zvuk navíc Barmy ze Zeměžluče ještě vyšperkoval tak, aby zněl z vinylových drážek co možná nejlépe. 
Reakce (0)

02.05.2023 23:09, Samuel

VINYL RULEZ | 07/2022 - 12/2022

VINYL RULEZ | 07/2022 - 12/2022

Rok 2022 je již nějaký čas za námi a opět je tady krátký seznam evidující vinylové desky, které u nás v tomto období vyšly (rozmezí 07/2022 - 12/2022).


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

01.05.2023 18:53, Marek Rybenský

Vychází nahrávka z raného období PLEXIS – Live 1985.

Vychází nahrávka z raného období PLEXIS – Live 1985.

Když si mladinký Petr Hošek ještě jako bedňák Abraxasu skládal na papír písmenka z názvů svých oblíbených kapel aby z nich nakonec vytvořil slovo PLEXIS tak asi nikdo netušil o jaký fenomén později půjde. 
Kapela, která následně vznikla svůj název ještě doplnila o dovětek P.M. což neznamenalo nic jiného než Punk Music. To proto, aby nikdo nezůstal na pochybách co vlastně tahle nová pražská kapela hraje. A nešlo jen o hudbu, členové kapely svůj punkový život opravdu prožívali včetně spaní po kanálech a obrážení všech pražských hospod.
V roce 1985, kdy byli PLEXIS mladí a plní elánu zorganizoval neúnavný Petr Růžička legendární akci na parníku Vltava. Vedle Už Jsme Doma a F.P.B. tu nemohli chybět právě Plexis. Kapela sypala jednu rychlou punkovou rytyku za druhou, vlastní skladby občas doplnila o covery často opatřené českými texty a pogo bylo podle pamětníků opravdu divoké. Jako host v několika skladbách dokonce vystoupila herečka Jitka Asterová. 
Jen o několik měsíců později se Plexis ukázal na další punkové přehlídce, tentokrát ve vesnici Stará Lysá. Plexis tu předvedl obměněný repertoár. Ještě sehranější kapela se jasně posunula o další kus dál a některé skladby tu tak mají až horor punkový nádech. 
V náledující době pak přišlo pro Plexis několik personálních změn, rozpad i obnova kapely krátce před revolucí. Tato doba půlnočního rebela, desek na Monitoru nebo předskakování na koncertě Ramones už je ale jinou kapitolou. 
Vůbec poprvé oficiálně vychází nahrávky z nejstaršího období PLEXIS. Album Live 1985 obsahuje záznamy z obou výše zmíněných koncertů, doplněné o vzpomínky pamětníků (o vzpomínky se podělil Alex Švamberk a Milan Jonšta) a množství dobový fotografií. 
Album vychází pouze na vinylu u PHR Records na černé desce a v číslované limitované edici na bílém vinylu.  
Reakce (0)

26.04.2023 09:56, Marek Rybenský

Vychází druhé LP pražských Crossczech.

Vychází druhé LP pražských Crossczech.

Pražská SHARP kapela Crossczech po dlouhých jedenácti letech představuje své druhé album s názvem ,,Partie bez vítězů''. LP vychází v kooperaci labelů Emergency rec., Animator rec., Knockout booking, Vagabund, Silesian blood rec a Dis Šrot rec. Deska obsahuje 10 songů kde kromě klasického Oi!/Punku, který kapela hraje již přes dvacet let navštíví i vody hardcoru nebo Ska, které oživí hosté Daniela z pražské Ska-core smečky Jet8, nebo Filip Kaňkovský z Green Småtroll. Černý vinyl k dostání u zmíněných labelů nebo kapely. 
Reakce (0)

16.04.2023 21:36, Marek Rybenský

VYCHÁZÍ NAHRÁVKA PRŮKOPNÍKŮ ČESKÉHO PUNKU A/64

VYCHÁZÍ NAHRÁVKA PRŮKOPNÍKŮ ČESKÉHO PUNKU A/64

Pražská punková kapela A/64 byla oprávněně označovaná jako senzace roku 1984. Vznikla na troskách krátce fungující kapely Red Devils, kdy se k Marcelu Průchovi a Radku Šimůnkovi přidal také Tonda Hlávka a za bicí usedl zkušený Honza Limburský (ex-Flastr, Kečup). Poté kapelu doplnil ještě saxofonista Marek Klapper, který oživil zvuk několika skladeb. 

Od podzimu 1983 až do posledního koncertu v listopadu dalšího roku odehrála A/64 zhruba desítku koncertů. Na tehdejší dobu plnou perzekucí a povolovaček šlo o nezvykle vysoké množství. 

A/64 přišla s přesně tepající rytmikou na pomezí punku a hardcoru. U nás tak jako jedni z vůbec prvních naskočili na mnohem ostřejší druhou punkovou vlnu. Největší hit kapely Kultura („Já nemám šajn“) patří dodnes k nejoblíbenějším punkovým vypalovačkám. Dokonce se ještě před revolucí objevil na několika zahraničních kompilacích. 

Jediné demo A/64 natočené na jaře 1984 ve zkušebně na kazetový monomagnetofon zachycuje téměř celý dobový repertoár kapely včetně coverů Dead Boys, The Exploited a Sex Pistols.
Nahrávku remasterovanou z původního pásku, doplněnou o podrobnou historii kapely a dobové fotografie, vydává na vinylu PHR Records.
 
Reakce (0)

16.04.2023 21:31, Marek Rybenský

Před týdnem vyšla vinylová verze nového alba bratislavských metal/punkerů BETON

Před týdnem vyšla vinylová verze nového alba bratislavských metal/punkerů BETON

BETON na svém druhém řadovém albu vzdává hold starému švédskému death metalu více než kdykoliv předtím. Těžký metalový zvuk hnaný dopředu brutálním murmurem a hm-2 pedálem, který definoval zvuk švédského death metalu společně s bezchybnou rytmickou sekcí, ve vás opět probudí úctu k slovenským "tradicím" a koňskému kokotu! 

Těšit se můžete celkem na sedm nových oldschool death metal/punkových skladeb, a navíc medley cover od Graveless/Bombanfall, to vše na více než 32 minutách. 

O grafickou stránku se postaral dlouholetý grafik kapely Zombiemustang. Album obohatili také hosté, konkrétně umělec a karikaturista v jednom Shooty (banjo) a Hufnágel (ex-Barbar/Municia/Mänsklig Ladugard a sólo).

Vinylovou verzi alba vydává PHR Records. 
Reakce (0)

26.03.2023 15:20, Marek Rybenský

Vychází vinyl z dob, kdy Dybbuk válel na Chmelnici.

Vychází vinyl z dob, kdy Dybbuk válel na Chmelnici.

Začátek osmdesátých let rozhodně nebylo jednoduché období pro nezávislé rockové kapely. Všeobecné utahování šroubů vyvrcholilo v roce 1983 nechvalně proslulým článkem „Nová vlna se starým obsahem“, který ukončil kariéru mnoha rozjetým hudebním partám.
Do této atmosféry přišlo několik kamarádek, které začaly hrát punkovou muziku. Původně ještě pod názvem PLYN, později po drobné změně v sestavě už coby DYBBUK.
Děvčata pojala punk po svém a dá se říct, že jeho prapůvodní základ posunula mnohem dál.  Jejich svébytné podání punku bylo obohaceno o netradiční nástroje jako piano, saxofon nebo flétna. Vznikla tím pestrá hudební směs podpořená precizními instrumentálními výkony. O texty, stejně jako o zpěv se dělily všechny členky kapely.
Jejich inspirací byl neutěšený život v šedi normalizačních měst, běžné starosti puberťaček, i básně beatnických básníků.
V roce 1984 byl DYBBUK již etablovanou kapelou a oblíbeným cílem návštěvníků těch nemnoha existujících pražských rockových klubů. V dubnu toho roku hrál DYBBUK na Chmelnici.  Vůbec poprvé se tu k holkám připojila Kateřina Jirčíková se svým saxofonem. Na koncertě zaznělo devatenáct skladeb, které se na dlouho staly základem repertoáru Dybbuku. Část z nich po revoluci vyšla na jediné studiové desce DYBBUK, část se také v nových aranžích objevila na nahrávkách ZUBY NEHTY – pozdější transformace Dybbuku.
Jedinečnou koncertní nahrávku s výborným zvukem pečlivě remasterovaným z původní dochované kazety právě vydává na vinylu PHR Records. 
Reakce (0)

19.03.2023 12:36, Marek Rybenský

V reedici vychází debutové album kapely Pipes And Pints.

V reedici vychází debutové album kapely Pipes And Pints.

Pipes And Pints se stali první kapelou, která se u nás skutečně ve velkém prosadila svým spojením elektrických kytar s lidovým nástrojem jako jsou dudy.

Povedený mix punku, rock’n’rollu a skotských dud už od vzniku kapely v roce 2006 pozvolna nabaloval fanoušky po klubech.

Ten pravý zlom, ale nastal po příchodu rodilého Američana Syco Mika na post zpěváka, který tak doplnil sestavu zkušených muzikantů. Kapela vydala v roce v roce 2008 pěti písňové demo, které se stalo základem pro desku Until We Die vydanou v roce 2009 na německém labelu Wolverine. Vydání alba přineslo velký ohlas a kapela s ním objela kluby a festivaly bezmála po celé Evropě.
 
Album Until We Die vychází u PHR Records na bílém vinylu a také v číslované limitované edici, u které je bílý vinyl polit červenou barvou krve. Nedílnou součástí limitované edice je také vinylový sedmipalec „Singles collection 2018“. 
Reakce (0)

26.02.2023 23:59, Marek Rybenský

Polská melodická hardcoreová parta Moira vydává debutové album.

Polská melodická hardcoreová parta Moira vydává debutové album.

Slezské město Bielsko-Biala není jen rodištěm legendárních kreslených postaviček Lolka a Bolka, ale vždy se také pyšnilo i zajímavou hudební scénou. Vzpomeňme například na našich pódiích svého času hojně vystupující Akurat. Aktuální vlajková loď tamní scény, ale produkuje muziku poněkud tvrdšího ražení, a jmenuje Moira. I když se jedná o relativně mladou partu (za sebou mají pouze demonahrávku z roku 2018), ale na jejich muzice to rozhodně není nikterak poznat. Také by bylo chybou uvěznit jejich muziku do jedné hudební škatulky. Celková produkce je výrazově temná, a to i po textové stránce, pevně stojí na hardcore punkových základech, do kterých jsou implementovány další vlivy jako post-hardcore, progressive či nu-metal. Dohromady tím Moira vytváří pozoruhodný hudební koktejl plný ostrých riffů, emotivních pasáží, naléhavého ženského zpěvu v různých polohách, precizní rytmiky a hlavně muzikantských nápadů. Popravdě není zas tolik kapel, které by vstřebávaly tolik různých vlivů, a zároveň by jejich hudba zněla naprostocelistvě. Koneckonců aktuálně vydané dvanácti skladbové debutové album „bi polar“ je toho jasným důkazem. 

Vinylová verze vyšla v kooperaci několika labelů na černém vinylu i v limitované barevné edici s alternativním obalem. Tuzemské nakladatelské pole zastupuje Papagájův hlasatel records. 
Reakce (0)

25.02.2023 22:29, Samuel

VINYL RULEZ | 01/2022 - 06/2022

VINYL RULEZ | 01/2022 - 06/2022

Rok 2022 je za námi a opět je tady krátký seznam evidující vinylové desky, které u nás v tomto období vyšly (rozmezí 01/2022 - 06/2022).


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

22.02.2023 19:51, Tomáš Homolik

Kulturní centrum Provoz - koncerty Březen 2023

Kulturní centrum Provoz - koncerty Březen 2023

Po utlumených zimních měsících se hudební dramaturgie kulturního centra Provoz opět probouzí. Březen bude ve znamení výstavních alternativních kousků z tuzemské i cizozemské scény.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

02.02.2023 11:50, Marek Rybenský

N.V.Ú. a Telex vydávají nové vinyly se starým obsahem!

N.V.Ú. a Telex vydávají nové vinyly se starým obsahem!

Vydavatelství Black Point a PHR Records pokračují ve spolupráci na vydávání vinylových desek. V rámci této kooperace tak aktuálně vychází na vinylech nahrávky kapel N.V.Ú. a Telex. 

Album 14 dní bylo po několika demokazetách první plnohodnotnou nahrávkou N.V.Ú. Kapela se zde výrazněji oprostila od své novovlnné minulosti a přišla s mnohem punkovějším zvukem, který definoval jejich pozdější styl. Občasné výlety mimo klasickou punkovou škatulku nejsou na škodu,  naopak nahrávce přinášejí potřebnou pestrost. Skladby Dno, Hnusná Hra, či Až Já Budu Voják se nadlouho staly základem koncertních programů N.V.Ú.

Jihočeský Telex rychle překročil stín lokální kapely. V polovině osmdesátých let ještě pod názvem Novodur, který musela kapela kvůli pronásledování soudruhy následně změnit na Telex, plnili sály hlavně v okolí rodných Strakonic. Po změně názvu a příklonu k ostřejšímu hardcore punku se Telex rozjel po celé republice a hrál i na několika dobově významných festivalech v Praze. Těsně před revolucí navíc vzniklo jejich jediné demo. Následný rozjezd v podobě účasti na dvou vinylových kompilacích ukončil až rozpad kapely. Až v roce 1996 se Telex krátce vrací v původní sestavě na pódia a natáčí plnohodnotné album. Deska Punk Radio kombinuje písničky Telexu i letité skladby Novoduru v novém kabátu. 
Reakce (0)

23.01.2023 17:13, Marek Rybenský

Rest In Peace

Rest In Peace

Dnes k ránu po krátké nemoci zemřel Petr Hošek (1967 –  2023), ikona a tvář Plexis, zakladatel Do Řady, spoluhráč  Michae's Uncle, Svatý Vincent. Jel na plný pecky, žil dnes.  
Reakce (0)

22.01.2023 00:19, Marek Rybenský

REVELATION RECORDS

REVELATION RECORDS

Letos by pod značkou Revelation records , mělo dojít k převydání debutního 7", famózních Big Laugh, který původně vyšel v roce 2020 pod labelem 11 PM Records.  Kdo nebyl v Praze na koncertě, mrkněte na odkazy. Big Laugh aktivně koncertují a tajně doufám, že po vydání připravovaného LP dojde i na další turné po EU. 
Reakce (0)

13.01.2023 18:07, Bachi

TARAS BULLBA vydává sedmou desku na vinylu

TARAS BULLBA vydává sedmou desku na vinylu

Salute Machina je již sedmá deska nečeských TARAS BULLBA a je venku na vinylu.  Pořád neortodoxní, drzý, rychlý technický a melodický, politický skatepunk ovlivněný pozdními 90´s kalifornií, kanadou, taky švédskem, klasikou cz/sk punku, tak i jinými hudebními styly. Texty sou v češtině, a maj jako dycky svébytnou desperátní osobně politickou rovinu, co jde ruku v ruce se životem, kterej jako parta vedeme. Tematicky navazujou v kontextu celkovýho kapelního art-spanu v zatím asi nejvyklidněnější poloze. Deska vznikala DIY v Plzni zhruba 6 let, má profi mastering, v rámci stylu. Neni na nic benefiční (rádi sme podpořili a podpoříme, kde je zapotřebí) a stojí dost to vyrobit. Kdo byste měl zájem, nějak se domluvíme. Stavte se na koncíku nebo se potkáme na akcích, pokecáme. Desek je dost! K poslechu na tarasbullba.bc.com nebo i těch komerčních internetových platformách. Info tarasbullba@seznam.cz, discogs, bandzone. Díky! 
Reakce (0)

04.09.2022 16:23, TomHell

BRNO CITY D.I.Y. HARDCORE PUNK

BRNO CITY D.I.Y. HARDCORE PUNK
Cheers, Mr. Yoshio Inoue na svém labelu Dan-Doh Records vydal CD kompilaci BRNO CITY D.I.Y. HARDCORE PUNK, kde celkově představuje japonské diy punkové scéně dvanáct brněnských kapel. Tato kompilace je věnována Filipu Fuchsovi. CD seženete postupně (jak sem bude z Japonska přicházet) u všech zúčastněných kapel.
V.A / BRNO CITY D.I.Y. HARDCORE PUNK CD


 
Reakce (0)

20.07.2022 10:38, Marek Rybenský

SPLIT - INNOXIA CORPORA / ARAN SATAN na MC

SPLIT - INNOXIA CORPORA / ARAN SATAN na MC

Vrací se STIGMA, které si místo nehojitelných ran na zápěstí a nártech, nese význam hendikepu „českých specifik“, a to v textech i muzice obou stran tohoto split počinu Innoxia Corpora & Aran Satan. Jak zaznělo někde v rozhovoru, aktéři splitu ve své tvorbě z roku 2021 řeší i svou generaci, tedy to, co si v sobě neseme z dob komoušů, stejně tak jako z dob „divokých devadesátek“, korupčních standardů české kotliny, nezájmu o občanskou společnost, o svobodu a toleranci. Taky to, jak se staráme o naše okolí, přírodu, ale i o vlastní děti. Tohle Stigma krmí stále přítomný vepřo-knedlo-zelo pohled na svět přes nacpaný mrazák ze slevy u řezníka, taky posluhovačství a strach s absencí hodnot. Aktéři IC & AS o své STIGMA reflexi přemýšlejí, přestože se z takto omezeného vidění světa své  generace umí vzdálit/vymanit/nepatří tam, ale uvědomují si, že nás to  vlastně taky poznamenalo… že si kus toho hnusu neseme v sobě. A v současné době STIGMA bobtná. Proto se STIGMA vrací na kazetě BLOOD SPIT records, jako release 003. Tento krvavý plivanec v předprodeji objednávej u Phobia Records.  Analog žije! 
Reakce (0)

18.07.2022 10:38, Marek Rybenský

Modrý Tanky přiváží Beznaděj

Modrý Tanky přiváží Beznaděj

V polovině osmdesátých let evropským hitparádám vévodilo obskurní popové duo Modern Talking. Čeští rockoví fanoušci pro ně brzo přišli s posměšnou přezdívkou Modrý Tanky. A tak, když v roce 1986 parta pražských punkerů zakládala svou kapelu, byl jejich název nasnadě.
Už od prvního koncertu bylo jasné, že Modrý Tanky jdou trochu jinou cestou, než další punkové kapely té doby. Hudba M.T. v sobě krom žánrových kořenů vstřebávala i další vlivy. Mimo klasických punkových proklamací v ní najdeme i temné post-punkové kompozice, fragmenty nové vlny a gotiky.
V textech Modrý Tanky střídají veselou polohu a výpovědi zachycujícími tehdejší všeobecnou beznadějnou atmosféru ve společnosti. A právě Beznaděj je název jejich první demokazety z roku 1987.
Na ní nalezneme patnáctku skladeb splňujících výše uvedenou charakteristiku; včetně generační výpovědi v podobě písně Vzpoura.
Přes účast na Rockfestu, natočení druhého dema a silnou fanouškovskou základnu nepřežily Modrý Tanky novou dobu, a brzo po revoluci kapela ukončila činnost. Basák Lukáš Brouček přechází do SPS a kytarista Jan Gregar spoluzakládá Ecstasy Of Saint Theresa.
První demo Modrých Tanků nyní vychází v režii PHR Records s remasterovaným zvukem na stylovém modrém vinylu. 
Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 20 (celkem 387 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20
   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!
All booking...
 
AKCE
THE BLOODSTRINGS // BEACH BUM
THE BLOODSTRINGS // BEACH BUM 04.10.2023 - 04.10.2023 ( 19:00 - 22:00 )
Brno Vegalite Více informací ...
skarnio
skarnio 04.10.2023 - 05.10.2023 ( 19:30:19 - 23:00:22 )
bohuslavice nad metují noise bar Více informací ...
CHALK HANDS (UK) & Červen
CHALK HANDS (UK) & Červen 04.10.2023 - 04.10.2023 ( 20:00 - 23:00 )
Plzeň, Anděl Music bar Více informací ...
Skarnio (Brazílie),Blamage
Skarnio (Brazílie),Blamage 05.10.2023 - 05.10.2023 ( 19:00 - 22:00 )
Bratislava (SK) pod Prístav. most. Více informací ...
Thulsa + Kibera + Entrapped
Thulsa + Kibera + Entrapped 06.10.2023 - 06.10.2023 ( 19:00 - 22:30 )
Tábor Orion Více informací ...
Ondrovo narozeniny (R.I.P.)
Ondrovo narozeniny (R.I.P.) 07.10.2023 - 07.10.2023 ( 20:00 - 23:00 )
Sušice, U Chovatelů Více informací ...
20 LET PRŮMYSLOVÁ SMRT
20 LET PRŮMYSLOVÁ SMRT 07.10.2023 - 07.10.2023 ( 20:00 - 23:50 )
Jihlava, Dirty Family Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
INTERPUNKCE, Újezd - Hella, 22.9.23
23.09.2023 20:09, Siki


MIKEXWAZOWSKI, Újezd - Hella, 22.9.23
23.09.2023 20:08, Siki


LUPUS, Újezd - Hella, 22.9.23
23.09.2023 20:07, Siki


TERMINATOR X - Újezd - Hella, 22.9.23
23.09.2023 20:06, Siki


HERONS VECTOR, Praha - Cross, Riot Over River, 16.9.23
23.09.2023 19:57, Siki


IDIOCRACY, Praha - Cross, Riot Over River, 16.9.23
23.09.2023 19:56, Siki


CHRUP, Praha - Cross, Riot Over River, 16.9.23
23.09.2023 19:55, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
KEITH TESTERMAN (Hellshock, The Estranged, Remains of The Day, Warcry,...) | rozhovor (321)
GROOVIE GHOULIES - World Contact Day (260)
Risposta - Náruč plná nářků (209)
V.A.P - Křič / Láska 7 (137)
The Unmarked (Berlin, Germany) (134)
Rozhovor s Amoclen (119)
BFD - In Ruinis Urbium - V Troskách Měst (114)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Sangre de Idiotas / Civilian Thrower - split
Risposta - Náruč plná nářků
The Drowns / The Last Gang - split
Indian Summer - Giving Birth To Thunder
Parasit – En Falsk Utopi
v/a What's It Like To Be 50?
Tomáš Palucha - Rauš
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes 007 strahov malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast Periferia

© 2023 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.pro-neziskovky.cz) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.