Youtube
Ostatní články
 
07.10.2010 11:28, Sonic

DIY Karneval 2010

DIY Karneval 2010 Centrem Prahy projde v sobotu karnevalový průvod. Do It Yourself Karneval je zavedenou akcí freetekno scény, letos se koná již po sedmé. Předloni se protestovalo proti sledování, kamerizaci společnosti a špiclovací kartě Opencard. Loni v rámci Týdne nepřizpůsobivosti proběhlo demonstrativní obsazení chátrajících lázní na Albertově. Letošní karneval má být opět oslavou kreativního sebevyjádření a svobody, které podle technařů ubývá i kvůli stoupající nesnášenlivosti společnosti, politiků i médií. Více na http://www.fnf.cz/
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

14.09.2010 09:30, Samuel

Short Fuse/Chuck Damage „split“

Short Fuse/Chuck Damage „split“

Na německém vydavatelství Hardware Records vychází jedna dobrá deska za druhou. Fakt, který  myslím pár hardcore/punks již zaznamenalo. Nahrávky vydává s rozvahou a každý titul je poctivě udělaný a hudebně zajímavý. Naprosto čerstvou novinkou je split EP Short Fuse a Chuck Damage – dvou kapel z Münsteru a Dolomenu, oboje v Německu. Dvě kapely, které zastupují současnou podobu negativního hardcore punku, který z velké části proslavili Negative Approach.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

22.08.2010 15:44, Alerta Svobodová

SCREAM FEST

SCREAM FEST Asociace ALERTA svolává na 11.9.2010 do ulic Mostu shromáždění, jehož smyslem je vyjádření kolektivního protestu proti plánovanému rozšiřování těžby hnědého uhlí na úkor životního prostředí a na úkor obcí Horní Jiřetín a Černice, kterým v souvislosti s těžbou hrozí zánik. Celá akce proběhne pod názvem SCREAM FEST a bližší informace se o ní můžete dočíst v následujicím prohlášení:
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

03.08.2010 13:02, Samuel

QUATTRO STAGIONI „s/t“

QUATTRO STAGIONI „s/t“ (625/R.S.R.)

Quattro Stagioni byli „erste klasse“ fastcore s vlivy power violence, grindcore a hrubého hardcore. Pokud by mělo platit heslo „inteligent zvládá chaos“, hoši z Quattro Stagioni by vyučovali na univerzitách hodiny fatscore/power violence. Jejich čerstvou novinkou je dlouho očekávaná velká deska, která je LP debutem a bohužel i posmrtnou vzpomínkou (1998-2008).

 


Počet obrázků: 2
 
Reakce (7) Zobrazit článek ...

05.07.2010 09:05, sinner

AGAINST THE STREAM festival

AGAINST THE STREAM festival Mnozí z vás si jistě pamatují na koncerty "Proti proudu", které se odehrávali na východě Čech před pár lety. Série koncertů skončila ani nevím s jakým pořadovým číslem, avšak je tu pro nás nachystaná reinkarnace v podobě Against The Stream festivalu. Stejný pořadatelský kolektiv, stejně dobré zázemí, kvalitní kapely, to vše zaručuje dobrou porci zábavy a určitě má tenhle festival potenciál zařadit se po bok třeba Obscene nebo Play Fast or Dont festu. Takže tady jsou základní informace...

 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

16.06.2010 13:32, Mira

Demonstrace proti zavádění školného na VŠ!

Demonstrace proti zavádění školného na VŠ! 27. 06. 2010 - 17.00 - náměstí Jana Palacha (POZOR ZMĚNA ČASU A MÍSTA OPROTI PŮVODNÍ INFORMACI), Praha

Snad všechna média již nyní informují o slibovaných snahách budoucí vládní koalice TOP09, ODS a VV, prosadit školné na veřejných VŠ. Tyto snahy nejsou ničím novým, k jejich uskutečnění vedly kroky dosavadní ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Miroslavy Kopicové a Petra Matějů (autora Bílé knihy terciárního vzdělávání) a dalších, již dávno předtím. Nyní nastal čas, dát vědět, že my s tím rozhodně nesouhlasíme. Na organizaci demonstrace a vyjádření nesouhlasu máme plné právo. Je třeba o sobě dát vědět, aby vyvstávající vládní koalice pochopila, co si o jejích plánech lidé v ČR myslí.

Iniciativa Vzdělání není zboží! pořádá demonstraci proti zavádění školného na veřejných VŠ! Chápe tento krok jako součást postupu neoliberálních reforem v rámci ČR. Přijďte i Vy podpořit protest proti tomuto kroku, který podle nás školskému systému rozhodně nepomůže, prohloubí sociální nerovnosti, značně tak znevýhodní sociálně slabší potenciální studenty.

 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

10.06.2010 07:20, Samuel

Nový obchod v Praze - REKOMANDO SHOP!!!

Nový obchod v Praze - REKOMANDO SHOP!!!

Nový obchod v Praze - REKOMANDO SHOP!!! Otevírací party koncert 16.06.2010!!! Kmotři: ARAN EPOCHAL, BONUS!!!

REKOMANDO SHOP
Trojanova 9
Praha 2 (cca 150 metrů od stanice metra Karlovo Náměstí, výstup Palackého náměstí)
telefon (pouze Rekomando): 224 910 041

Otevřeno Pondělí - Sobota 10:00 - 18:00 
Reakce (4) Zobrazit článek ...

03.06.2010 19:16, Dis Centrum

Vznikl nový neziskový (nejen) hudební klub Discentrum

Vznikl nový neziskový (nejen) hudební klub Discentrum Určitě jste si všimli, že prostorů na koncerty nejen v Praze ubývá. Poslední dobou se např. jedná o ukončení provozu v Jelení, nebo o pochopitelnou averzi vůči prostoru v Motoráji. V těchto časech se skupina antiautoritářsky smyšlejících lidí rozhodla otevřít klub Discentrum poblíž jedné z největších tepen MHD v Praze, do prostor v areálu nákladového nádraží Žižkov.
 
Reakce (5) Zobrazit článek ...

02.06.2010 13:39, Samuel

Novinky DNO / UPH / FD a spol.

Novinky DNO / UPH / FD a spol.

1) KONCERTY ÚSTŘEDNÍ PŮJČOVNY HLUKU
2) VSTUPNÉ NA KONCERTECH UPH
3) FESTA DESPERATO
4) DRUNK NACH OSTEN
5) RADIO POŘAD "DOJEZD"
6) NOVEJ BRNĚNSKEJ PUNK OBCHOD VOLTAGE
7) DISTRO


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

09.05.2010 12:29, Samuel

STRANGE ATTRACTOR / RED MASS „Split“

STRANGE ATTRACTOR / RED MASS „Split“ 10"LP (P.Trash Records)

„Nahrávka, která má více barev než Disney film na LSD“,taková je popiska na internetové stránce P. Trash ke společnému splitu STRANGE ATTRACTOR / RED MASS. Než jsem si desku pustil, bral jsem to s nadhledem, ale teď mi nezbývá než souhlasit.


Počet obrázků: 1
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

09.05.2010 10:07, sinner

OBSCENE SOCIETY festival 2010

OBSCENE SOCIETY festival 2010 Důležité info a program pro OBSCENE SOCIETY festival 2010.

Pozor, mění se místo konání!!!

 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

06.05.2010 10:08, Samuel

INSANIA: Pověsíme celebrity!

INSANIA: Pověsíme celebrity!

Přišel čas, kdy je třeba zvýšit hlas! Právě je venku sedmá řadová deska brněnské hydry, která se během mnoha let svýho aktivního života stala kultem. Ten teď tasí jako svou zbraň, jejíž pomocí dává všanc hyenám veškerý mainstream, vůči němuž se velmi konkrétně vymezila a na to konto zradikalizovala.


Počet obrázků: 3
 
Reakce (2) Zobrazit článek ...

05.05.2010 01:38, Banan

GRAILS - Burning Off Impurities

GRAILS - Burning Off Impurities (Temporary Residence)

Je jedna hodina ráno, mám za sebou pár naprosto šílených dní, venku prší a na mém stole voní čerstvě uvařený kafe. Zase se mi vrátil ten divnej stav, kdy mám pocit, že se mi všechno jenom zdá, že jsem se ocitl v nějakym prazvláštním filmu. Lehounký chladivý vítr pohupuje se závěsem a déšť bubnuje na parapet. Do toho se ozývají zvláštní tóny jedné kapely a sedí k téhle situaci tak dokonale, že se stávají nedílnou součástí scenérie. Je to soundtrack k tomu filmu. Vítr ustal. Čas se zastavil. 
Reakce (3) Zobrazit článek ...

03.05.2010 18:13, Saman

Budoucnost pražského klubu V JELENÍ

Budoucnost pražského klubu V JELENÍ Klub V JELENÍ se za poslední zhruba 4 roky stal klíčovým místem pro spoustu punkových a hardcore koncertů i dalších akcí jako jsou promítání a podobně. Zdá se, že je před náma už jen pár měsíců jeho fungování, ale ještě snad všechno není uplně v…  
 
Reakce (7) Zobrazit článek ...

27.04.2010 18:03, Banan

TED LEO AND THE PHARMACISTS - The Brutalist Bricks

TED LEO AND THE PHARMACISTS - The Brutalist Bricks

(Matador Records)

 

Je to trochu zvláštní cesta, ale nakonec to všechno dává perfektní smysl. Od Citizens Arrest, přes Chisel až k Ted Leo and the Pharmacists, kde se protnuly základy těch prvních dvou kapel. A nikdy nebyly ve větší rovnováze, než na "The Brutalist Bricks". Přestože mě asi pořád úplně nejvíc baví geniálně hitová "Shake the Sheets", velmi oceňuji zarputilost se kterou se Ted Leo a spol. vrátili zpátky do hry po ne příliš výrazné minulé desce "Living with the Living".


 
Reakce (3) Zobrazit článek ...

26.04.2010 17:15, Banan

MASTER MUSICIANS OF BUKKAKE - Totem Two

MASTER MUSICIANS OF BUKKAKE - Totem Two

(Important Records)

 

Z mokřadel a lesů okolo Seattlu se vynořila fakt divná věc. Pod čarodějnickou holí hlavního zaklínače Randalla Dunna došlo ke spojení členů Earth, Accused nebo Burning Witch do jedné velké hádanky jménem Master Musicians of Bukkake. Už obal, který kreslil Seldon Hunt, naznačuje, že vstupujeme na neprobádané, avšak zcela určitě obydlené území.


 
Reakce (1) Zobrazit článek ...

26.04.2010 09:33, Ivan

RED SPAROWES - The Fear Is Excruciating, But Therein Lies the Answer

RED SPAROWES - The Fear Is Excruciating, But Therein Lies the Answer (Conspiracy Records)

Léta jsem byl přesvědčenej, že "At the Soundless Dawn" nemůže nikdy nic přebít. Nicméně stalo se. Vytvoříte si onu disciplínu, něklikrát se překonáte při dechu klimatizace a se svitem západu v zrcátkách, kdy vám slunce amputuje zorničky při každým pohledu do stran a za záda.

Počet obrázků: 1
 
Reakce (3) Zobrazit článek ...

13.04.2010 19:47, Samuel

Smalltown - Read Between The Lines

Smalltown - Read Between The Lines (Pirate Press Records)

Číst mezi řádkami se vyplatí i v „reálném“ životě. Snad i proto mi je sympatický název „Read Between The Lines“ desky. Vychází v době po jejich debutním LP „The Music“ (Deranged Records) a novou deskou „Implosion“ (Deranged/Combat Rock Industry). Obsahuje čtyři vlastní pecky a tři předělávky – od The Strike, The Statues a Elvis Costello.

Počet obrázků: 1
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

11.04.2010 14:55, Ethan

Reakce k článku „Srát si do vlastního ksichtu“

Reakce k článku „Srát si do vlastního ksichtu“ Rád bych se vyjádřil k článku, který se objevil na periferia.cz, teď před koncertem 11.4. v klubu Motoráj – který je na poslední chvíli přesunut do klubu 007!
Je mi dost líto, že na net vypluje takovejhle článek, bez toho aniž by si jeho autor zjistil všechny patřičné informace i z té druhé strany, zvlášť, když ví, kdo ten koncert dělá. Možná by stálo za to, zamyslet se nejprve nad tím, jestli by ses organizátora neměl zeptat, zda o tom ví, co s tim bude dělat, případně ho o tom informovat, aby se celý tohle dřív vyřešilo a ne rovnou napsat útočnej článek a prudit s nim na netu, vytvořit tak zas hromadu úplně zbytečných diskuzí atd.

 
Reakce (36) Zobrazit článek ...

02.04.2010 16:31, Banan

SYSTEMATIC DEATH - Systema Six

SYSTEMATIC DEATH - Systema Six

(Feral Ward/Fade In)

 

V Japonsku je tak celkově něco jinak. Projevuje se to mimo jiné i na tom, že téměř všechny kapely, které se tam daly po letech znovu dohromady, nakopávají prdel pořád stejně jako před 20ti lety. Žádné vyčpělé karikatury, žádné estrády, žádný blbý hard rock od chlapíků, který jsou už "nad věcí". Jasně, určitě je to dáno i tím, že všichni členové starých japonských kapel pokračovali po celou dobu v dalších super kapelách, ale tím jsme zase na začátku. Jednou ze znovuobnovených legend jsou i Systematic Death a to, co jsem před chvílí napsal, platí v jejich případě zcela bez vyjímky.

 


 
Reakce (2) Zobrazit článek ...Zobrazena stránka 10 z 19 (celkem 379 záznamů)
Jít na stránku: 1 .. 8 9 10 11 12 .. 19
   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!
All booking...
 
AKCE
Verrat, Kronstadt, Märnø
Verrat, Kronstadt, Märnø 31.03.2023 - 31.03.2023 ( 20:00 - 23:00 )
Vrátnice, Rožnov p/R Více informací ...
Catastrofy // Verrat // Kronstadt
Catastrofy // Verrat // Kronstadt 01.04.2023 - 01.04.2023 ( 20:00 - 23:00 )
Brno, Sibiř Více informací ...
HELLSHOCK (USA) + G.U.T.S. + KIBERA
HELLSHOCK (USA) + G.U.T.S. + KIBERA 04.04.2023 - 04.04.2023 ( 19:30 - 22:00 )
Praha 007 Více informací ...
HELLSHOCK (USA) + DEATH CULTURE DEPRIVATION + G.U.T.S.
HELLSHOCK (USA) + DEATH CULTURE DEPRIVATION + G.U.T.S. 05.04.2023 - 05.04.2023 ( 20:00 - 23:00 )
Brno Kabinet Múz Více informací ...
KONCERT U CHOVATELŮ
KONCERT U CHOVATELŮ 07.04.2023 - 07.04.2023 ( 19:30 - 23:00 )
Sušuce, U Chovatelů Více informací ...
Křest asfaltu, lpíčka - SICHERHATESYSTEM
Křest asfaltu, lpíčka - SICHERHATESYSTEM 08.04.2023 - 08.04.2023 ( 19:00 - 23:59 )
Rychnov nad Kněžnou U Vody Více informací ...
FORESEEN & FAÜST
FORESEEN & FAÜST 11.04.2023 ( 19:30 )
Praha Underdogs Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
XIAO, Praha - 007, 26.3.23
27.03.2023 20:44, Siki


LYCANTHROPHY, Praha - 007, 26.3.23
27.03.2023 20:42, Siki


SKIP LIFE, Praha - 007, 26.3.23
27.03.2023 20:41, Siki


MORMO, Plzeň - Družba, 25.2.23
26.03.2023 11:52, Siki


OCASO, Plzeň - Družba, 25.3.23
26.03.2023 11:51, Siki


DYSPNEA, Plzeň - Družba, 25.3.23
26.03.2023 11:50, Siki


BNSU, Praha - Eternia, 19.3.23
20.03.2023 13:33, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Otra Vez | rozhovor (161)
Selene - s/t (159)
Komplex viny - Suita pro nové konce (124)
Kritická situace - Stále na útěku (demo 1989 remaster) (124)
Mace Head (104)
DEGRADACE - Last Soul (97)
TARAS BULLBA - Salute Machina (95)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
DISTAX - Božská komédia
Lars Frederiksen – To Victory
UŽ JSME DOMA - Pět ran do čepice
Nazi Tampons - Rande S Vrahom
VINYL RULEZ | 01/2022 - 06/2022
Unsolved Case - Stigma
Rozhovor s No God Rhetoric
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes 007 strahov malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast Periferia

© 2023 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.