Youtube
Reprisal v Brne, 11.12.2001
15.12.2001 12:45
Pod hlavičkou loser crew se udál další ze série koncertů v brněnském klubu Kashmir. Jako pokaždé, i tentokrát byl dobře organizačně zvládnutej, klub je fakt na hodně vysoké úrovni, kdo chtěl, o akci se určitě dozvěděl.

Jako první (po obligátní hodinové pauzičce pochopitelně) se nástrojů chopili Sinuum. Vážně bych chtěl být pozitivní, takže to nebudu moc rozmazávat. Pokud mě pamě? neklame, ještě před nějakým rokem a půl hráli nějakej melodickej death metal. Dnes to je něco mezi death metalem a nějakým trashmetalem a snad i něco Hard Coru. Dohromady to pro moje ušiska moc dobře neznělo, ale vzhledem k tomu, že právě fanoušci a fanynky Sinuum tvořili na miskách vah tu sílu, která koncert udržela v přijatelných číslech (80 platících diváků + nějakých 20 neplatících, to podle oficiálních zdrojů), se budu vyjadřovat víc než opatrně. Řeknu jen, že jsem si jejich set spíš protrpěl. Místy totiž vystoupení nabíralo přídech absurdní frašky, kdy v jedné pasáži zazní tři seky, následované obehranou death metalovou kaší, českým „zpěvem“ a navíc se tomu všemu aplauduje.

Teď už jenom chvála – Reprisal sem před tímhle vystoupením nijak neznal, ale provázela je pověst výtečných muzikantů. Fantastický a nezapomenutelný byl borec (je těžko říct, jestli bych o něm neměl mluvit jako o starším pánu) s koženou bundou a vizáží po všech stránkách vyžilého itala (pravděpodobně to byl vyžilej ital). Takového typa bych ve veagan/sXe kapele nečekal! Zpěvák se na set převlékl za Eminema, včetně zlatých řetězů a podobně, jeho gestikulace byla taky víc než podobná - a ne že by mi to vadilo!!!

Samotný vystoupení trvalo cca k půlhodině. Byl to hodně dobrej metalovej sxe, ječák střídalo místy skoro rapování, jinak zahraný s velkým přehledem, hudebně fakt namakaný! Bohužel chyběly pořádné sypačky, na který by se dalo poskočit, všechno se neslo více méně ve středním tempu. Bubeník mlátil do své soupravičky o 106, kytarista mi připadal skutečně úžasně vyhranej. Jednoduše pohádka, ale spíš k poslouchání, než k moshi… Po dvou (jak jsem nahlédl do playlistu, stejně počítali s tím počítali) přídavcích se už všechno chýlí k závěru a já s radostí očekávám další akce loserů v kashmiru. Ta příští by měla být nejpozději 6.3.2002 a to sice Children of Fall, takže doufám že se tam uvidíme!



Více na old.czechcore.cz

Recenze Koncerty Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!
All booking...
 
AKCE
ŽVIREX PUNX NIGHT VOL. VI
18.06.2026 - 18.06.2026 ( 16:00 - 23:00 )
Baška u Frýdku Místku, Bunkr Více informací ...
Narozeninový Punk Fest
Narozeninový Punk Fest 19.06.2026 - 19.06.2026 ( 20:00 - 23:00 )
Ledeč nad Sázavou - Hotel Stadion Více informací ...
DĚTI DEŠTĚ /// MAYON /// YUA
19.06.2026 - 19.06.2026 ( 20:00 - 23:00 )
Brno, Vegalité Více informací ...
INSANIA, DRUTTY
INSANIA, DRUTTY 19.06.2026 - 19.06.2026 ( 20:00 - 22:00 )
Ostrava - Barrák Více informací ...
Koncert
Koncert 20.06.2026 - 20.06.2026
Vsetín - Vesmír Více informací ...
Zatrest Fest 2026
Zatrest Fest 2026 20.06.2026 - 20.06.2026 ( 12:00 - 23:50 )
Olomouc, Chomoutov Více informací ...
BŘEH 2026
BŘEH 2026 20.06.2026 - 20.06.2026 ( 15:00 - 22:00 )
Provoz Ostrava Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
SHELTER, Praha – Cargo Gallery, 15.6.2026
SHELTER, Praha – Cargo Gallery, 15.6.2026 16.06.2026 20:36, Mira


FEARSKAPER, Zruč nad Sázavou - Pallasit, 13.6.26
16.06.2026 10:30, Siki


KOMPLEX VINY, Zruč nad Sázavou - Pallasit, 13.6.26
16.06.2026 10:29, Siki


RV4, Zruč nad Sázavou - Pallasit, 13.6.26
16.06.2026 10:28, Siki


NO GOD RHETORIC, Zruč nad Sázavou - Pallasit, 13.6.26
16.06.2026 10:27, Siki


FÖRTELEM, Zruč nad Sázavou - Pallasit, 13.6.26
16.06.2026 10:26, Siki


SCHEISS BÖHMEN, Zruč nad Sázavou - Pallasit, 13.6.26
16.06.2026 10:25, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
STRAGE DI STATO / 24/24 - split (175)
Selene – Venus (147)
LILIXELBE – s/t (143)
Svobodný Slovo / Stres - 333 stříbrných kokotů / Pohled ven!! (143)
Rozpor - Ilegálna Spravodlivosť (136)
Ad Calendas Graecas - Neptej se proč (125)
GLOWHAZE - VYŠEHRAD (123)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
HACKER - Memory Cache
Ad Calendas Graecas - Neptej se proč
vapaa maa - Äiti Systeemi
Fear Of The Known - The Last Song
Noi!se - Fate Of The Union
APOPTOSIS - Saeculum Hyaenarum
LILIXELBE – s/t
 
POSLEDNÍ REAKCE
Bomba
(26.05.2026 10:27 stelca77 )

název. Těšim se!!!


jméno
(11.04.2026 19:13 ondra)

Tak je to Stress nebo Stres?


Fuck Nazis!
(17.03.2026 01:04 Luksa)

Posranej FIlip Vávra, tahni nacistickej sráči!!


Píčovina
(23.02.2026 13:31 Robert )

Přibyla kapela Arisco
(19.02.2026 12:18 Vašek)


Rozpor :-(
(13.02.2026 23:24 Luksa)

Fucking fuck ROZPOR!


Full stream 7" EP
(20.01.2026 13:12 Rajtche)

https://drinkinbeerinbandanarecords.bandcamp.com/album/dbibr115-24-24-strage-di-stato-split


???
(07.01.2026 11:12 Radim)

Tvl to bylo před 13 lety :D 


DDŽ VH VM
(13.11.2025 10:40 stelca77)

Na zániku federace se pánové dohodli v Brně. Což osobně považuju za paradoxní :))


10 LET STARÝ LETÁK TOUR !!!
(07.10.2025 23:00 Peťa)

Kloučo, dobrý, ale leták je starý :--)), turné z roku 2015, raději tento post smaž, ať se nanachytá více lidí.


 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   



Pro Neziskovky afa svoboda zvirat kids and heroes 007 strahov malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast Periferia

© 2026 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.pro-neziskovky.cz) | Design concept by Max

Souhlas s cookies

Používáme cookies:

Více o GDPR