Youtube
SK8 AT ALL HAZARDS! Vol. No: 01
08.01.2003 08:19
(Final)
  
Tohle CD je kompilace. Sk8 kompilace, kterou vydal Final. Nic víc, nic míň. Určitě se najdou tací, kteří ji budou nenávidět a ti s opačným názorem. Myslím, že nepatřím ani do jedné skupiny a to nejen proto, že musím dodržet profesionální odstup, ale spíš proto, že je mi to absolutně putna. No a s tím odstupem to taky není tak horký.
Celou parádu otevírají pražští Clou s hitem „A place“. Nasládlej emo, možná trošičku punk. Dobře zahraný a chytlavý. Účel světí prostředky a tak si myslím, že leckterá naivní patnáctka už podlehla. Pod velice citlivě a emoidně se tvářícími chlapci se totiž neskrývá nic jiného než parta nadrženejch kokešů, kterejm nejde o nic jinýho než dobýt všechny dívčí klíny v okolí. Nic víc, nic míň.
Následují B-Movie heroes, který hrajou huta huta punk (spíš) rock s ženským zpěvem. Mám z toho ale takovej pocit, ke kterýmu jsem dlouho hledal slova. Hrajou prostě opřený o sloup s jednou rukou v poklopci. Název kapely je docela výstižnej.
Suffer z Třeboně tu mají stejně jako B-Movie heroes dva songy. Odjakživa byli, jsou a asi i budou takovou českou odpovědí na Good Riddance, takže: docela dobrý. Navíc tajně miluju nehrajícího kapitána Samuela Kloučka, takže mi moje podvědomí ani nedovolí napsat něco škodolibého. A co víc… Samuel na této kompilaci jednoznačně roztrhává podivnou atmosféru a drtí všechny zúčastněné trikem Charles Bronson. Poznámka pro skej?áky ze Strahova: nebyl to jen herec.
Better Way jsou dnes v jistých kruzích stálicí. Follow your destination je Budweis City hospodská pitka jak řemen a následující hymna Better Way jsou Agnostic Front. Vopátek se na mě asi zlobit nebude, protože to ví.
Krucipüsk jsem nikdy nepochopil a sorry asi se o to ani nebudu pokoušet. Jestli to chlápci berou jako pokus o prdel, tak se jim asi daří a přejme jim to. Asi mám nějak posunutej smysl pro humor a tak zůstanu stranou. Všechno je to dobře zahraný, takovej rock´n´roll tvrdej big beat, kde hráčská onanie přebíjí texty. Zpěvákovi může bejt tak čtyřicet. Zpívat ve 40-ti o takovejch kravinách? Ach jo!
Nakonec z toho nad mý očekávání snad vyjdou Stepson ze Strakonic jako vítězové. Otevírají legendárním coverem od Misfits I turned into Martian. Melo punk rock, kde se Kunďák svým …my heart is bleeeeeeeeding postaral o první a zároveň poslední dobrej moment na týhle desce.
Ještě se vyjádřím k obalu. Všichni teď začali sbírat válečný kříže? Kdo to sem přitáh? Uznejte, že na to má právo pouze Lemmy! Titulní strana: (oblečenej) skej?ák s čírem a nátělníkem s válečným křížem letí nad hromadou lebek. Pohoda. Uvnitř má každá kapela jednu stránku. Pohoda. Lebka na závěrečný dvoustraně je epesní. Na zadní straně je čertice s válečným křížem, kterej co nevidět zapadne mezi odhalený pětky. V prostoru pod diskem je další slečna. Tentokrát v punčochách „samodržkách“ a červenejch, kurevskejch lodičkách. Jak jinak – nad válečným křížem. Kde jsou sakra ožralý Fat wreck skej?áci s velkejma pivníma pupkama a malejma pinďourama? Mám to chápat jako formu diskriminace?

Více na old.czechcore.cz
Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2022 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.