Youtube
STEVE VON TILL - A Grave is a Grim Horse
20.07.2010 11:00 Banan
Obrázek
Minulý rok pro mě byl jedním z nejtěžších v mém životě. Prošel jsem další zkouškou, která kladla důraz na pochopení věcí, jež se v určitém momentu zdají nepochopitelné. Bolest, která vás svírá, se zdá být nekonečná, ale přesto v určité chvíli poodstoupí a vy dostanete prostor vidět sami sebe takové, jací doopravdy jste. Pak musí zákonitě nastat smíření nebo se vrátí zase naplno bolest. Tentokráte jiná. Pro mě osobně bylo docílení toho prvního opravdu velmi těžké a stále ještě nejsem úplně u cíle. Rány se ale hojí pomalu a tak my nezbývá nic jiného, než být trpělivý.

Steve Von Till se svou deskou vstoupil přesně do období čerstvých jizev, které krvácí někdy méně a někdy více. "A Grave is a Grim Horse" je solí i hojivou mastí a jsem si jistej, že nebyla náhoda, že si mě našla přesně v tuhle chvíli. Je to přesně ta deska, která vám v pravém slova smyslu pomáhá pochopit ty nejdůležitější věci na světě. Pomáhá vám se rozhodnout jakým směrem vykročit, jestli mluvit  nebo mlčet, jestli je v pořádku plakat nebo rozbíjet nábytek v pokoji. Nechal jsem se tím hlasem a nádhernými melodiemi vést v nejdivnějším období posledních let a nelituju toho. Koncentrovaný smutek a odhodlání umřít s hlavou nahoře. S jizvama a nejspíš sám. Ale ne jako sráč.

Pro mě jedna z nejkrásnějších a nejdůležitějších desek posledních let konečně vyšla i na vinylu, což mě udělalo obrovskou radost.

Stejně jako koncert, který odehraje Steve Von Till ve společnosti Aran Epochal na Točníku, jehož nádvoří bude v objetí mihotavého světla ohně a hudby z jiného světa.

http://www.vontill.org

Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.